شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-07-10 06:14 AM

سلام و صبح همه دوستان بخیر باشه.
هوای امروز خیلی خنکه و گزارش دادن در چند روز آینده هوا رو به خنکی خواهد رفت.
در این ایام بهترین زمان برای ماهیگیریه.
آقای کمالزارع دوست عزیز قرار گذاشتم با علی صدرا برسیم خدمتتون یه دست قلاب مخصوص رودخونه بگیرم .من که سردر نمیارم علی کمک کنه شما هم راهنمایی بفرمایید.
در ماه رمضون وقت بیشتری داریم تو کرج بگردیم.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2013-07-10 08:25 AM

بسم الله الرحمن الرحيم

إنَا أنزَلنَاهُ في لَيلَهِ القَدر

حلول ماه مبارك رمضان، ماه نزول قرآن، ماه دعا و نيايش و مغفرت، ماه ميهماني خداوند و ماه خداوند بر تمامي دوستان گرامي مبارك باد.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-07-10 09:42 AM

سلام خدمت همه دوست کرجی
اقا کمالزارع و علی اقا خیلی سعی کردن من رو بیارن تو خط ماهیگیری ولی هنوز موفق نشدن البته دوست دارم ولی میترسم یک سرگرمی به سرگرمی های قبلی اضافه بشه
تازه تهدید کردن اگر چوب و چرخ نخری من رو میبرن ماهیگیری و انتهای نخ رو میبندن به 52 ...........................................Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2013-07-10 03:00 PM

(2013-07-09 12:20 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خوب بود.ممنون.
این مسیر که معرفی کردید از وردیج شروع میشه یا جای دیگری.
شروع مسیر از کجاست و چند کیلومتر باید رفت.چند ساعت راهه.خدایی نکرده سمت سایت که نمیره!!! تو عکس دوم من سایتو میبینم.باید نزدیکش باشه.
Khansariha (8)

چرا این مسیر دقیقا سمت سایت می ره اون جایی هم که عکس گرفته شده جاده اختصاصی ارتش است. Khansariha (219)
برای شروع مسیر هم باید در ایستگاه گرم دره پیاده شوید بعد با کمی پیاده روی منطقه نظامی را رد کنید و بعد به سمت کوه حرکت کنید فقط پیشهاد می کنم چند نفری بروید و درباره زمان هم من 8 صبح شروع کردم و ساعت 2 بعد از ظهر نزدیک قله بودم.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-07-13 04:30 PM

سلام به دوستان گلمKhansariha (8)
آقا بابك در خدمت هستيم. علي آقا استاد ما هستن و ما هم از تجربيات ايشون بهره ميبريم.
بالاخره آقا رضا هم بايد به جمع ماهيگيرا اضافه بشه حتي اگه خودش نخواد !!! Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - shay - 2013-07-13 04:48 PM

(2013-07-10 03:00 PM)whisper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-09 12:20 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خوب بود.ممنون.
این مسیر که معرفی کردید از وردیج شروع میشه یا جای دیگری.
شروع مسیر از کجاست و چند کیلومتر باید رفت.چند ساعت راهه.خدایی نکرده سمت سایت که نمیره!!! تو عکس دوم من سایتو میبینم.باید نزدیکش باشه.
Khansariha (8)

چرا این مسیر دقیقا سمت سایت می ره اون جایی هم که عکس گرفته شده جاده اختصاصی ارتش است. Khansariha (219)
برای شروع مسیر هم باید در ایستگاه گرم دره پیاده شوید بعد با کمی پیاده روی منطقه نظامی را رد کنید و بعد به سمت کوه حرکت کنید فقط پیشهاد می کنم چند نفری بروید و درباره زمان هم من 8 صبح شروع کردم و ساعت 2 بعد از ظهر نزدیک قله بودم.
با سلام
دوستان مراقب باشید به سایت زیاد نزدیک نشین چون علاوه بر اینکه ممکنه گیر بدن بدلیل توان تشعشعی بسیار زیاد این گونه رادارها از نظر سلامتی هم خطرناکهKhansariha (198)
البته ببخشید فضولی کردم همه استاد بنده هستیدKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - armankhan - 2013-07-15 12:59 PM

سلام دوستان.به پیشنهاد چندتا از دوستان سایت قرار شد یه at44 بگیرم.ولی میخوام قبلش یه چندتا تیر با این مدل بزنم.از دوستانی که این مدل رو دارند امکانش هست که این لطف رو در حق این حقیر انجام بدن ؟لطفا پیغام خصوصی بدید که هماهنگ کنیم.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان.به پیشنهاد چندتا از دوستان سایت قرار شد یه at44 بگیرم.ولی میخوام قبلش یه چندتا تیر با این مدل بزنم.از دوستانی که این مدل رو دارند امکانش هست که این لطف رو در حق این حقیر انجام بدن ؟لطفا پیغام خصوصی بدید که هماهنگ کنیم.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ahmadshekar - 2013-07-15 04:43 PM

سلام همشهری های گل کرجی من تازه این سایتو پیدا کردم و ازبچه های جاده چالوسم(کندر) بیشترسمت دشت های سمت ساوج بلاغ می گردم که گنجشک شاخدار یا کفتر فاخته و چاهی بزنم
امروز هم نشونه رفتم بودم رو یه بلبل که پرید توی سوراخ منم رفتم زنده بگیرمش برادر زادم ببینه که وقتی دست بردم از اونجا اواردمش بیرون دیدم داره تخم میزاره منم سریع یه عکس گرفتمو ولش کردم بره پی زندگیش.

[تصویر: 50879283219326748861.jpg]

[تصویر: 67674653960924256287.jpg]

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-07-15 05:13 PM

عرض سلام و خوش امد گویی خدمت همه دوستانی که تازه به جمع ما پیوستن
فقط یک نکته که برای بچه های سایت مخصوصا بچه های تاپیک کرج خیلی اهمیت داره شکار خارج از فصل از هر نوع اون رو نمیتونن قبول بکنن.
یا دوستانی که در خارج از فصل شکار میکنن تو جمعشون بپذیرن.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ahmadshekar - 2013-07-15 09:07 PM

سلام آقا رضا منم شکارش نکردم بیشتر نر شکار می کنم اینم ولش کردم ممنون از تذکرتون