شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-04-20 03:44 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام خدمت همشهریای گلKhansariha (8)
الوعده وفا!من که هر جا رفتم دارم معرفی میکنم.شما چرا دست بکار نمیشید الله اعلم!
این مسیر از قله عظیمیه شروع میشه و در امتداد بسمت غرب قله راه خاکی ماشین رو که به محمود آباد میره هم مسیر میشه.در نقطه شروع که روی نقشه گوگل نشون دادم به سراشیبی تندی میرسه.نترسید!!!از بالا که نگاه میکنید بسیار خفن بنظر میرسه ولی کلا مسیر سختش 500/600 متره که تمامه شن اسکی هستش.اگر پوتین به پاداشته باشید (برای جلوگیری از ورود شن و سنگ ریزه)مسیر بسیار آسونه.کافیه رد پا هارو دنبال کنید تا به پورکان و جاده چالوس برسید.
پایین این سرازیری یک چشمه در انتظارتونه البته با کلی دارو درخت.تمشک هم داره البته در پاییز.این مسیر تا پورکان کلی چشمه داره و بسیار بسیار باصفاس.وسطای مسیر هم یه آبشار فصلی داره که تا اوایل تابستان جاریه.آبشارش کوچیکه ویه مقدار مخفیه.من خودم 2/3بار اول اصلا ندیدمش بدلیل اینکه سمت راست مسیر نصفش بوسیله دامنه کوه مخفی شده.
این عکس مربوط به دیروزه که تازه درختا دارن برگ باز میکنن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2013-04-20 04:18 PM

سلام بر رفقای تاپیک سوت و کور کرج.کجایند یاران پر ادعا.
رفقای ما چطورا ... دکتر گل،آقا رضا،آقا باقر، آقا رحیم،آقا مجید،آقا اسماعیل،علی آقا،آقا امیر،آقا بابک تلمبه زن رو هم که دیروز ملاقات کردم.خلاصه هرکی که ما افتخار آشناییش رو داشتیم.
همش تقصیر این دکتر هست.هی میزنه تاپیک رو میترکونه خوب دیگه حالی به آدم میمونه نه والا احوال به آدم میمونه نه بلا
الان اگر گذاشته بود من اعلام خودمختاری میکردم.ایررایفل کرج رو اعلام میکردم.نمیگذاره دیگه.این تیم مدیریتم زرنگ هست.واسه ما ستون پنجم گذاشته.
علی جان دست خوش جاهای خوبی میری.این مسیر رو من چند سال پیش رفتم.میره 4 کیلومتر بعد از میرزایی در میاد.ولی قربونت اون تیکه که میخوای از اولش سرازیر بشی باید جان بر کف باشی.اون چشمه هم آی میچسبه.
ایشالا هرجا که هستید سالم و سرزنده باشید.شیطونی کنید حالشو ببرید

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-04-20 04:28 PM

علی صدرای عزیز شرمنده پا تو پوتین پاره های شما کردم.مثل اینکه شما بدتر از من تارک دنیای آدمیزادایی.
من 3/4تا دره پشت قله رو واسه عزیزان فاکتور گرفتم.حقیقتش خودم تمامشون رو ولو واسه یکبار رفتم ولی دیگه جرات تکرارش رو ندارم.اون یکبارایی هم که رفتم خودت میدونی آدم راه برگشت نداره وباید تا جاده بره.این مسیر هم چون از همشون بهتر بود پیشنهاد دادم.
شما مجلس رو دست بگیر ببینیم مارو برای جمعه بعد کجا میفرستی.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-04-20 05:03 PM

سلام
خدا را شكر كه بچه ها داره پيداشون ميشه و پستهاي جديد شروع شده. Khansariha (219)
علي آقا ايده جالبي داديد و اميدوارم بتونيم از اين فرصتها استفاده كنيم. Khansariha (239)

ارادتمند همه البرزنشينهاي عزيز

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - pjman - 2013-04-20 05:25 PM

(2013-04-19 05:40 PM)whisper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-19 04:43 PM)pjman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
موفق به شارژ کپسول شدید ؟
لطفا ادرس محل و چند بار و قیمت رو لطف کنید
با تشکر فراوان

سلام خدمت شما
باشگاه پینت بال در گوهر دشت احتمالا شارژ کنند ولی ارزون نمی گیرند در جاده قزل حصار کمی بالاتر از زندان و مرکز فرستنده های موج کوتاه و رو به روی پمپ بنزین یک شرکت بزرگ وجود داره که تمامی گاز ها رو اونجا موجود دارند اکثرا تا 130 الی 140 می زنند اما اگر آشنا باشید فشار بالا تر هم می زنند من همیشه همون جا کپسول هایم رو شارژ می کنم. Khansariha (8)
راستی در محمد شهر هم با توجه به اینکه حالت صنعتی داره من احتمالش رو می دهم مرکز شارژ هم داشته باشند.
یعنی برای 300 بار فقط باید رفت تهران؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2013-04-20 05:44 PM

(2013-04-20 05:25 PM)pjman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی برای 300 بار فقط باید رفت تهران ؟

متاسفانه برای شارژ تا 300 بار باید رفت تهران Khansariha (8)
بیشتر باشگاه های تیراندازی در کرج هم می ببرند باشگاه کبکانیان در هفت تیر تهران پیش آقای باقری و اونجا براشون تا 230 شارژ می کنند
اینطور که من آمار گرفتم چند تا کمپرسور 300 بار در کرج وجود داره که مسئولان اون ها هم راضی به شارژ کپسول به دلیل استهلاک بالا نیستند.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - pjman - 2013-04-20 06:11 PM

سلام به همه عزیزان
دقیقترین و قویترین نوع ساچمه در فاصله بالای 100 متر برای رین استورم shb از نظر دوستانی که تجربشو دارن کدوم هست
(2013-04-20 05:44 PM)whisper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-20 05:25 PM)pjman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی برای 300 بار فقط باید رفت تهران ؟

متاسفانه برای شارژ تا 300 بار باید رفت تهران Khansariha (8)
بیشتر باشگاه های تیراندازی در کرج هم می ببرند باشگاه کبکانیان در هفت تیر تهران پیش آقای باقری و اونجا براشون تا 230 شارژ می کنند
اینطور که من آمار گرفتم چند تا کمپرسور 300 بار در کرج وجود داره که مسئولان اون ها هم راضی به شارژ کپسول به دلیل استهلاک بالا نیستند.

خیلی خوشحال شدم از اشنای با شما دوست عزیز که اسمتونو نمی دونمKhansariha (48)
با کمال تشکر از راهنمائی تونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-04-21 08:03 AM

سلام خدمت همه همشهری خودمKhansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)
اقا pjman ساچمه های سامیانگ 28 گرینی سازگاری خیلی خوبی با اوانیکس ها دارند.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-04-21 05:53 PM

به به دوستان گلم.احوالتون چطوره.دست شما درد نکنه علی آقا برای اطلاع رسانی و اعلام مسیرهای جدید.Khansariha (8)
علی صدرا جون داداش شما که خودت بهتر میدونی اعلام خود مختاری در اینجا یعنی چی؟پس هر کاری میکنی بکن اما خونه رو کثیف نکن(عمو پورنگ)Khansariha (48)
علی جون امروز رفتم اون موردو قطعی کردم و تمومش کردم رفتش واسه یک ماه دیگه بنگ و 2 ماه دیگه تق تق.ممنون از زحمتت داداش.
اونی هم که خواستی رو امروز نبودم که بپرسم. چشم.Khansariha (8)
اما تو بیا باهم بریم اونجا ......که گفتم من دارمت عزیزKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-04-24 05:33 PM

همشریای گل سلامKhansariha (48)
یه طرح تکنولوژیک برای کرکره تاپیک دارم.کرکرشو برقی کنیم تا بچه ها بتونن هر روز بدنش بالا.این همه گرونی دیگه کمر واسه آدم نمیذاره کهKhansariha (367)