شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-04-07 03:33 PM

بروبچ کرجی اهل اون بالاها اگه مسیر مالرو سیرود به اورازان طالقان رو بلدن به ما هم بگن صواب داره.شنیدم اردیبهشت فوق العاده باصفاس.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-04-09 10:11 AM

سلام و دو صد درود بر جمیع دوستان کرجی.به قول کرجی ها یال کرجی.
امیدوارم که خوب و خوش باشیدو و از ایام بهار حظ وافر ببرید.
ما که تفنگ ندارین دوستامونم دیگه با ما قهر کردن و مارو تحویل نمیگیرن.
اون دوست اولیمونم دیگه منو دوست ندارهKhansariha (226)
ای روزگار چه کردی با ماKhansariha (226)
عیب نداره ایشالا به زودی زود یه مدل جدیدشو میگیرم .دوباره دوستان با ما دوست میشن. Khansariha (219)
Khansariha (214)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-04-09 10:16 AM

سلام بابک جان
ما بچه ها همه دوستت داریم و خودت نمیایی به تاپیک سر بزنی
تفنگ که مهم نیست ادم پول میده حالا چه گرون یا ارزون میخره دوستی ها هستند که ارزش دارن و نمیشه با پول خریدشون
حالا میخوای چی بخری فکر کنم دنبال ar6 باشی؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - saramon - 2013-04-09 12:47 PM

(2013-04-07 03:33 PM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروبچ کرجی اهل اون بالاها اگه مسیر مالرو سیرود به اورازان طالقان رو بلدن به ما هم بگن صواب داره.شنیدم اردیبهشت فوق العاده باصفاس.

سلام با اجازه کرجی و البرزی های گرامی .... یاالله
من اصالتا طالقانی هستم
اگر میخواهید به سمت اورازان برید قبل از اینکه برسید به سیرود اون جاده ای که منتهی میشه به آبشار سیرود شمارو میبره به علی فرضک پله و بعد اورازان
یه مسیر دیگه هم هست که شما شهر ( مناطق مسکونی ) سیرود رو رد کنید و بعد جاده رو ادامه بدهید و .... منتهی میشه به خوچیره طالقان حتی میتونید وقتی که به دامنه کوه رسیدید مسیر غرب رو انتخاب کنید و از اون سمت به اورازان برسید
هر دو مسیر این وقت سال تا اواسط خرداد ماه با صفا هستند و کوهنوردی نیمه سنگین و پر هیجانی دارند اما اگر تا بحال نرفتید حتما یک بلد همراهتون ببرید ( توجه کنید که کم ارتفاع ترین کوهی که روبروتون هست 8000 پا ارتفاعشه)
به شخصه مسیر دوم رو ترجیح میدم
موفق باشید و جای ما رو هم خالی کنید

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-04-09 10:09 PM

سلام رضا جون.دم شما گرم رفیق.Khansariha (8)
رضا جون اونی که گفتی هم آره ولی دنبال مدل جدید هاتسانم که بگیرم.Khansariha (8)
این جدیدای اوانیکسم ترکیه هستش.حدود 2.5 هستش.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-04-11 10:01 AM

از saramon عزیز بخاطر راهنمایی مسیر کمال تشکر رو دارم.Khansariha (8)
میخواستم پیشنهاد بدم عزیزان اگر مسیر ها یا نقاط دیدنی که بشه بهاروتابستون رو به گشت وگذار پرداخت تو این تاپیک به هم معرفی کنن.خودم چون به کوه وطبیعت بکر (جایی که صدای ماشین بگوش نرسه وترجیحا موبایل آنتن نده)علاقه دارم چند سالی هست تو این فصول مسیرهای دیدنی ایرو رفتم که رفتن اونا برای دوستان دیگرلذت بخشه.
برای استارت از خودم شروع میکنم.
مسیر:هلجرد به روستای برغان
برای شروع احتیاج به یک ماشین دربست دارید تا شمارو به کمال آباد-شهرک صنعتی بهارستان-برسونه.در ورودی شهرک مسیر 2تا میشه که باید سمت راست رو برید.جاده خاکی حدود 1/2 کیلومتره.جاده که به آخر رسید سمت راست به داخل روستای هلجرد میره وسمت چپ به ابتدای دره میرسه.
مسیراز این به بعد روی نقشه مشخص شده.
این مسیر پونه توت سفید (دربهار)زرشک سیاه و سنجدو سماق(در اوایل پاییز) داره.
احتیاج به بردن آب شرب ندارید.چشمه های زیادی داره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-04-19 10:58 AM

سلامKhansariha (48)
مشکوکه!مشکوک!!!!!Khansariha (290)مگه میشه 10 روز هیچ پستی نداشته باشیم.من پستها رو نمیبینم یا واقعا همینطوریه؟!
اگه جایی خبریه یه ندا بدید ما هم بی نصیب نمونیم.نکنه جایی هنوز زمستونه و رفتید شکار؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - pjman - 2013-04-19 04:43 PM

(2013-04-07 11:51 AM)whisper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-07 11:16 AM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فكر كنم چاره اي نيست. بايد ببري تهران پيش آقالو.

خوشبختانه چند مرکز شارژ پیدا کردم.
باشگاه های پینت بال همگی کمپسور 300 بار دارند و کپسول را شارژ می کنند با یک جستجو در گوگل لیست باشگاه های پیت بال در کرج را گیر آوردم و خوشبختانه یکیشون دقیقا نزدیک من است و بقیه در گوهر دشت و نقاط دیگر که صرف نمی کنه تا اونجا بروم.

سلام دوست عزیز
موفق به شارژ کپسول شدید ؟
لطفا ادرس محل و چند بار و قیمت رو لطف کنید
با تشکر فراوانKhansariha (8)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2013-04-19 05:40 PM

(2013-04-19 04:43 PM)pjman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
موفق به شارژ کپسول شدید ؟
لطفا ادرس محل و چند بار و قیمت رو لطف کنید
با تشکر فراوان

سلام خدمت شما
باشگاه پینت بال در گوهر دشت احتمالا شارژ کنند ولی ارزون نمی گیرند در جاده قزل حصار کمی بالاتر از زندان و مرکز فرستنده های موج کوتاه و رو به روی پمپ بنزین یک شرکت بزرگ وجود داره که تمامی گاز ها رو اونجا موجود دارند اکثرا تا 130 الی 140 می زنند اما اگر آشنا باشید فشار بالا تر هم می زنند من همیشه همون جا کپسول هایم رو شارژ می کنم. Khansariha (8)
راستی در محمد شهر هم با توجه به اینکه حالت صنعتی داره من احتمالش رو می دهم مرکز شارژ هم داشته باشند.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-04-19 08:41 PM

سلام خدمت همه دوستان عزیز
از روز های اوجمون خیلی فاصله گرفتیم.پارسال همین موقع چه خبر بود.بگذریم.
این پیشنهاد که دوستمو دادن خیلی خوبه که در این ایام از سال بشناسیم جاهایی رو که شرایط اقلیمی بسیار خوبی دارن و سعی کنیم که بیم و از نزدیک دلی از طبیعت سیراب کنیم.آفرین به این پیشنهاد.خصوصا اینکه اطراف خودمون باشه.
متاسفانه میبینم که با خوب شدن هوا خیلی ازافراد که مسلح به سلاح شکاری هستن بدون توجه به فصل و زمان راهی شکار میشن و ازشو وقتی سئوال میکنم میگه تو سرما کی میره شکار!!!!
وقتی این هوابه این خوبی هست چرا باید تو سختی و زمستون بریم شکار.واقعا ناراحت شدم.و با شور بختی این قبیل دوستان دارای امکانات و شرایط و تجهیزات بالایی هم هستن.که به راحتی میتونن از اینامکاناتو تجهیزات در فصل شکار استفاده کنند.Khansariha (367)

بعضی از دوستان هم در حال ارتقاء سلاح و تبدیل به احسن کردنشون هستن که الان زمان خوبیه.زوتر عجله کنن.
یا حقKhansariha (8)