شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2013-03-02 10:35 AM

:
(2013-02-27 08:46 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به داش علی جون چطوری دادا.ببین علی جون حاج رحیم مارو عاق نکنه دست بردار نیست.خدا به داد من برسهKhansariha (226)
رحیم جون حالا ای تی رو فروختم دیگه چرا مارو تحویل نمیگیری.رفاقتمو که نفروختم.Khansariha (8)Khansariha (219)
اما حالا دنبال یه چیز آس میگردم.دوستان اگر pcp ردیف و خاصی دیدن یا داشتن یه خبری هم به من بدم.میگم حاج رحیم دعاتون کنه ایشالا که خیرش رو حتما میبینید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
از دکتر خبری نیست دوستان.نکنه این علی شیطون یه بلایی سرش آورده هاااااKhansariha (214)
Khansariha (256)

آقا بابك من هم قلبا" نه تنها شما بلكه تمامي بچه هاي سايت رو دوست دارم ، و چون دوستتون دارم لذا انتظار اين حركتها رو ندارم ولي بازم با اين تفاسير شب عيد،بايد دلها رو صفا داد و ...
با اينكه منو پيچوندي (خخخخخخخخخخ) ولي اينم تقديم شما : Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-03-05 07:24 PM

سلام به دوستان البرزنشين Khansariha (48)
ارادتمنديم Khansariha (8)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-03-06 11:27 AM

سلام خدمت همه دوستان گل.ایام بکام باشه انشاا...
چشم مسیح جان به امید خدا ار دل رحیم جان هم در میارم.
والا همه دوستان عریزن .من تو شرایط رودروایسی پیش باجناق افتادم و هر دو اسلحه ام رو ایشون خواستن اگر نمیدادم بهش جنگ و دعوای عیال و تیپ زرهی فامیل زن رو داشتم و به گدایی و خصاصت متهم میشدم چون همشون میدونن که من میتونم به راحتی تفنگ واسه خودم جور کنم.حالا هم که دادم خودم بی تفنگ موندم و دل دوستان.ایشالا به یاری حق واسه خودم که آوردم یکی هم برای آقا رحیم میارم .
الان هیچی دستم نیست نه شکاری و نه پی سی پی.
یا حق
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2013-03-06 01:06 PM

سلام بابك جان ، آخه باجناق هم شد فاميل ، اگه ميگفتي دادم به دشمن و ... قابل قبول تر بود (خخخخخخخخخخ ) .Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2013-03-06 01:32 PM

تازه من دیدم پشت یک ماشین نوشته بود:
رفیق بی کلک باجناغ!! Khansariha (219)آقا آخرش این باجناقه یا باجناغ!! تو رو خدا یکی تکلیف مارو روشن کنه!Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-03-06 05:17 PM

سلام خدمت همه البرزی های عزیز
اقا بابک من هم مثل اقا رحیم از دستت دلگیرم منم از اینها میخوام بعد از اقا رحیم باید از دل من هم دربیاری.
[تصویر: 13625774441.jpg]
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - aliyazdi - 2013-03-07 03:02 PM

سلام به بزرگواران عزیز
اول اعلی صدرا کلی کیف کردم و خندیدم دادا دستت درست
اما از قدیم گفتن باجناق مثل سوراخ اول کمربند میمونه به هیچ کاری نیمیاد
اما بابا ما حق رفاقت با بابک جان داریم ما رو هم از دعای خیرت بی نصیب نذار (با زحمتهای ما)
ارادت
علی یزدیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - diyana56 - 2013-03-07 03:43 PM

سلام خدمت بچه هاي گل كرج.احوال شما؟خدارو هزار بار شاكريم بابت بارش برف.افسوس كه فصل شكار تموم شده.بهترين زمان واسه شكار كبكه.
احوال على يزدي عزيز چطوره؟خوبي برادر؟
مخلص تمامي عزيزانم هستيم.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-03-09 01:38 PM

سلام كرجي يالان !! Khansariha (48)
اميرخان چطوري؟
با اسلحه جديد رفتي شكار يا نه؟
توي اين برف فرصت خوبي واسه تست تفنگت بود. Khansariha (214)
ارادتمند همه دوستان
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-03-10 10:28 AM

سلام خدمت دوستان عزیز.
الان داشتم با ذکر علی صحبت میکردم گفت همه کارش انجام شده فقط مونده ثبت سفارش!!!!!
من که خودم کار بازرگانی میکنم به خودم شک کردم.یعنی چی فقط مونده ثبت سفارش .یعنی هیچی.Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (367)
تو سایتهای مختلف مت ای تی 44 بول پاپو دیدم و 65 بول پاپ اما این 4 مدلی که میگه ایشون رو هیچ جا ندیدم.
دوستان کسی قیمت 5 تیر اسپشیال آکارو نداره مدل 2013.Khansariha (8)
این تفنگ جواهریه.Khansariha (256)