شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - diyana56 - 2013-02-17 01:05 AM

سلام به دوستان عزيز.باقر جان خيلي مخلصيم.ديروز خيلي زحمت داديم.كمرت چطوره؟بهتر شدي؟
به نظرم اسلحه بادي خيلي خوبه.اما در كنارش يه ساچمه اي هم دلشته باشي لذتش چندين برابر ميشه.يه جاهايي بادي كار آمد داره،و يه جاهايي هم ساچمه زني.
من كه بادي ندارم اما به فكر خريدش هستم.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-02-17 08:26 PM

اميرخان بايد فكر پي سي پي توپ باشي. Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2013-02-19 09:37 AM

خدمت دوستان سلام چندی پیش با دیانا 34 و 52 تو فاصله 11 متری گروپ گیری کردم که براتون میزارم ،البته باید بگم که اجبارا" فاصله 11متر انتخاب شد چون دیگه فضا بیشتر از این راه نمیداد.
فاصله : دقیق 11 متر
ساچمه : پرومگنوم
اسلحه : دیانا34 تی05
کالیبر : 5.5
دوربین : سنتر پوینت 40*16*4
زوم : 6
حالت : نشسته ، ساپورت صندلی
تعداد شات :5شات
موقعیت : داخل سالن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاصله : دقیق 11 متر
ساچمه :ts10
اسلحه : دیانا52 تی06
کالیبر : 4.5
دوربین : والتر40*9*3
زوم : 6
حالت : نشسته ، ساپورت صندلی
تعداد شات :5شات
موقعیت : داخل سالن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2013-02-21 02:19 PM

ساموووووو علیکم اهل منزل.کسی خونه نیست؟آقا یه خونه تکونی بکنید.به دکتر نگاه نکنید قبل عید دستش بنده Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266).مخلص دکی جون چطوری؟
رفقا چطورا؟هومن اسکوروچ،بابک تلمبه زن،آقا مجید،آقا رحیم و گل پسرش،امیر خان دولول سوار،آقا رضای عزیز،استاد باقر عزیز،علی آقا یزدی عزیز و ..... اگه کسی از قلم افتاد به بزرگی خودش ببخشه.
بابا بیاید یه رونقی به این تاپیک بدید.پرچم رو ما با برافراشتیم Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - gorjimahalle - 2013-02-21 08:12 PM

سلااااااااااااااااااام مخلص بروبچس هم هستیمااااااااااا.ارادتمندیم شدید داش علی منو از قلم انداختی.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - majid1234 - 2013-02-21 11:28 PM

سلام دوستان
خوش اومدي سيد جان
كسي حركت جديد نزده؟؟؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2013-02-22 01:41 PM

سید من تورو ازین قلم انداختم ازون قلم که نمیندازم Khansariha (266)Khansariha (89)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-02-23 09:48 AM

نياز به همكاري

سلام به دوستان البرز نشين
چند روز قبل فروشگاه يكي از دوستان مورد سرقت قرار گرفت و تعدادي اسلحه به سرقت رفت.
چند نمونه مانند ريتاي،گامو400،ديانا27،رمبو و .... از اين مغازه دستبرد زده شده است.
احتمالا" اين سارقين به فكر فروش اسلحه ها باشند ولي چون فاكتور خريد ندارند بايد زير قيمت اصلي بدهند.
در صورتي كه دوستان عزيز به موارد مشكوكي در اين زمينه برخوردند به بنده اطلاع دهند تا شايد سرنخي از سارقين به دست آيد.
باتشكر

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-02-24 08:42 PM

یوووووهوووو سلام به همه دوستان عزیزم.
عرض ارادت دارم خدمت همه دوستان بازگشت علی یزدی عزیز رو هم به دامن دوستان و سایت تبریک میگم .جدید هم هرکسی اومده تبریک میگم.Khansariha (8)
مدتی نبودیم رفتیم یه دل سیر شکار کردیم و بعدش نا غافل ای تی 44 مهربون و شکاری رو با هم و یکجا فروختم طرف خیلی خواهان بود و اصرار به جفتش داشت.دیگه دادم هر دوشو نو رفت .دلم واسه پی سی پیم خیلی تنگ شده.ولی لیپرزو نگه داشتم چون میدونم که دیگه گیرم نمیاد.Khansariha (367)
رحیم جان همینجا عذر خواهی میکنم شما اول تر بودی اما یهو شدش.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تا بعد.
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-02-25 09:42 AM

به به اقا بابک عزیز چجور دلت اومد بفروشی ای تی رو .....................
حتما میخوای ادگان بخری؟