شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2013-02-05 02:34 PM

(2013-02-05 10:48 AM)rezamohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب
من تازه عضو این سایت شدم و خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم ، من هم ساکن کرج هستم و یه 470TH و رنجر125TH و کرال مگنوم دارم اما تا حالا این طرفا شکار نرفتم و همیشه واسه شکار شمال بودم ، خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم.
ارادتمند
خیلی خیلی خوش اومدین دوست عزیز.خوشحالیم که به جمع ما پیوستین.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-02-05 07:09 PM

(2013-02-05 10:48 AM)rezamohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب
من تازه عضو این سایت شدم و خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم ، من هم ساکن کرج هستم و یه 470TH و رنجر125TH و کرال مگنوم دارم اما تا حالا این طرفا شکار نرفتم و همیشه واسه شکار شمال بودم ، خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم.
ارادتمند
آقارضا خوش آمدي!
اميدواريم بتونيم از تجربيات شما هم استفاده كنيم.

Khansariha (390)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezamohammadi - 2013-02-05 07:21 PM

(2013-02-05 11:56 AM)komail نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب
ارادتمند

سلام دوست عزیز خوش اومدی ، کجای کرج ساکنی؟Khansariha (8)

سلام و تشکر دوست عزیز من تو خیابون مطهری ساکن هستم.
(2013-02-05 07:09 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب
ارادتمند
آقارضا خوش آمدي!
اميدواريم بتونيم از تجربيات شما هم استفاده كنيم.

Khansariha (390)

سلام و تشکر از شما دوست عزیز.
دوستان من به تازگی یه رنجر 125TH خریدم و با همه بدگوئی هایی که از این اسلحه میشه و میگن دقت نداره و قاتل دوربینه من یه دوربین 180 تومنی Leupold 3-9x32 روی این اسلحه بستم اما هنوز نتونستم امتحانش کنم ، میخوام نظر شما دوستان عزیز رو در این مورد بدونم ، واسه گروپ تو چه فاصله ای امتحانش کنم ؟ 3 ساله که یه 470TH دارم با دوربین دیانا 3-9x42 تو 50 یا 60 متری راحت یه سکه رو باهاش مزنم ، به هر حال با هزینه ای که واسه رنجر کردم همچین دقتی رو ازش توقع ندارم اما بازم ممنون میشم از تجربیات دوستان استفاده کنم در این زمینه.
در ضمن میخوام یه PCP هم بخرم و لطفا" راهنمائی بفرمائید.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-02-05 07:56 PM

سلام اقا رضا بهت خوش امد میگم
بهتر این کار رو نکنی و دوربینت رو خراب نکنی چون به هیچ وجه دوربین های رایج در بازار در برابر عقب نشینی رنجر 125 دوام نخواهد اورد بهتره با همون مگسکش بسازی مگر بخوای قدرت تفنگت رو کم بکنی.(خواستی تفنگت رو دستکاری بکنی ما در خدمتیم)
درباره دقت دیانا که شکی نیست فقط برای پی سی پی میخوای چقدر هزینه بکنی و چه انتظاراتی ازش داری رو باید بگی تا اساتید راهنمایت بکنند.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezamohammadi - 2013-02-05 09:00 PM

آقا رضای عزیز ممنونم از توجهتون
باید بگم که خود فروشنده هم بهم فرمایش شما رو کرد و گفت دوربین رو خراب میکنه و من هم به هیچ وجه از مگسک استفاده نمیکنم ، حالا اگه ممکنه بهم بگبن قدرت این اسلحه رو چقدر باید کم کنیم ؟ یعنی در حد چه تفنگی میشه قدرتش ؟ و آیا با این کار دقتشم بالا میره ؟ یا کلا" آب پاکی رو بریز رو دستم ، اصلا" ارزش وقت گذاشتن داره یا نه ؟من توقعم از این رنجر فقط اینه که یه جایگزین واسه 470 باشه تا مجبور نباشم تو تفریحات غیر حرفه ای با خودم ببرمش و بیفته دست دوستان و خراب بشه ، حالا اگه میبینی میشه روش کار کرد بفرمائید تا مزاحمتون بشم و زحمتشو خودتون بکشین .
در ضمن من هیچ اطلاعاتی در مورد PCP و احیانا" انواع مختلفش ندارم ، در کل بگم بهترین رو میخوام ، هم قدرت هم دقت و هم زیبائی ، میخوام مرغابی رو از فاصله 100 متری بندازه ، از اونجا که بعد از این PCP دیگه نمیخوام واسه خرید هیچ تفنگ بادی هزینه کنم ، قیمتش زیاد واسم مهم نیس ، البته شنیدم بهترین برند والتر هستش .
ارادتمند

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-02-06 09:10 PM

من فكر كنم روي دقت رنجرها نبايد زياد حساب كني.
يه ديانا عالي كه داري. يه پي سي پي توپ هم ميگيري و حالشو ميبري ! Khansariha (48)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-02-08 09:46 PM

سلام خدمت همگی دوستان قدیم و دوستان عزیز جدید.
عرض خوشامد دارم خدمت دوستان جدید الورود به سایت خودشون.
یه مدتی بود فرصت خیلی کم بود و کمتر سر زدیم.
به جاش رفتیمو چند باری از خجالت کبوترا درومدیم.ضمنا به کلوپ دارندگان سلاح ساچمه ای پیوستیم و الانم ار اساتید فن کسب تجربه میکنم.
احوال همگی دوستان خوب و خوش هست.ایام به کام هست.چیزی به پایان فصل شکار نمونده.این اخری ها یه شکاری برید.Khansariha (8)
قربون همه دوستان
Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezamohammadi - 2013-02-08 11:14 PM

با سلام
آقای alborshop عزیز جسارتا" شنیدم شما تو کار فروش اسلحه و تجهیزات هستین واسه همین میخوام بدونم تا 200 تومن اگه بخوام یه دوربین سنتر بخرم چی میتونین بهم پیشنهاد کنین که مزاحمتون بشم ؟
ارادتمند

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-02-09 07:04 AM

سلام آقارضا
دوربين سنتر تو اين قيمتها نيستش وبايد حداقل 300 در نظر داشته باشي.
براي چه اسلحه اي مي خواستي؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-02-09 09:37 AM

سلام خدمت همه همشهری های عزیز
به به اقا بابک دیگه رفتی تو کار ساچمه زن دلم برای کبوتر ها میسوزه
اقا رضا شما باید برای تفنگ خود دنبال یک سنتر 4X16X40 یا 3x9x32 یا لیپرز باشی لئوپودت رو هم نگه داری برای یک تفنگی در حد گاموها.حالا یک مدت با تفنگت ساچمه سنگین (تی اس 22 ) بزن تا فنرش نرمتر بشه من به شخصه با رنجر 155 و تی اس 22 بدون دوربین خیلی هم بد نتیجه نگرفتم.