شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - atoun - 2013-01-04 10:10 PM

دوست عزیز کرجی سلام
من مهدی هستم تازه با این سایت آشنا شدم البته به توسط آقای همتی
علاقمند به ماهیگیری
انشالله در کنار همشهریان عزیز لحطات خوبی رو سپری کنیم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2013-01-04 10:30 PM

خوش اومدی آقا مهدی.دوستان آقا مهدی از دوستان آفرود باز هست.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - atoun - 2013-01-04 10:39 PM

(2013-01-04 10:30 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش اومدی آقا مهدی.دوستان آقا مهدی از دوستان آفرود باز هست.

مرسی عزیز
ما طبیعت دوست هستیم
انشالله از شما ماهیگیری هم یاد بگیرم پرونده رو تکمیل کنم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2013-01-05 01:08 PM

(2013-01-04 10:10 PM)atoun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کرجی سلام
من مهدی هستم تازه با این سایت آشنا شدم البته به توسط آقای همتی
علاقمند به ماهیگیری
انشالله در کنار همشهریان عزیز لحطات خوبی رو سپری کنیم

به به
به دوست عزیزمون آقا مهدی که تازه وارد سایت و تاپیک شدن خوش آمد می گم.Khansariha (61)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-01-05 03:23 PM

به اقا مهدی هم خوش امد میگم
خود من از علاقه مندان به افرود و ماشین های 4x4 هستم فعلا که تا حالا قسمت نشده افرود بخرم.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-01-05 05:45 PM

خدمت دوست تازه واردمون آقا مهدی هم خوش آمد میگم.انشا ا.. که بتونیم از ایشون و تجربیات خوبشون کمال استفاده رو ببریم.
خوش اومدی دوست من.Khansariha (8)
علی جون چیه داداش اس میدی تک خور ی ؟ من تک خوریم یا شما که با اون مدیر گندهه یواشی میرین بیرون هیچی نمیزنینو برمیگردین.نه یه بار بلکه چند بار نرار افشا گری کنما.
شمایی که دستت پره ماشالا ...لول داری سبک وزن.ظریف .ناناز.اونوقت من که اه در بساط ندارم جز یه پی سی قراضه با یه دوربین الکی.Khansariha (219)
شما شکار گاه اختصاصی داری طالقون مارو نمیبری لااقل یه گراز ببینیم ببینیم چه شکلی این گرازه که میگن.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
تا حرفم که میزنیم میگی پل کن ریخته سر کارم تا اینجا تو گل بودم جون خودم.Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
دوستان علی آقای صدرا اطلاعات خوبی راجع به دولول و شکار دارن از محضرشون کسب فیض کنید.علی جون زکات علمتو بده.Khansariha (215)Khansariha (215)
دوست دارم علی جونKhansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2013-01-05 05:49 PM

چرا باز من آخرین پست رو نمیبینم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2013-01-05 06:05 PM

علی نمی بینی یا صرف نداره ببینی؟Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2013-01-05 06:07 PM

(2013-01-05 05:45 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدمت دوست تازه واردمون آقا مهدی هم خوش آمد میگم.انشا ا.. که بتونیم از ایشون و تجربیات خوبشون کمال استفاده رو ببریم.
خوش اومدی دوست من.Khansariha (8)
علی جون چیه داداش اس میدی تک خور ی ؟ من تک خوریم یا شما که با اون مدیر گندهه یواشی میرین بیرون هیچی نمیزنینو برمیگردین.نه یه بار بلکه چند بار نرار افشا گری کنما.
شمایی که دستت پره ماشالا ...لول داری سبک وزن.ظریف .ناناز.اونوقت من که اه در بساط ندارم جز یه پی سی قراضه با یه دوربین الکی.Khansariha (219)
شما شکار گاه اختصاصی داری طالقون مارو نمیبری لااقل یه گراز ببینیم ببینیم چه شکلی این گرازه که میگن.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
تا حرفم که میزنیم میگی پل کن ریخته سر کارم تا اینجا تو گل بودم جون خودم.Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
دوستان علی آقای صدرا اطلاعات خوبی راجع به دولول و شکار دارن از محضرشون کسب فیض کنید.علی جون زکات علمتو بده.Khansariha (215)Khansariha (215)
دوست دارم علی جونKhansariha (8)
Khansariha (256)

یعنی خداوکیلی اسم شایعه رو باید میگذاشتن بابک.نیست خیلی هستی؟هر دفعه زنگ میزنم خاموشی .ول کن این پول رو عاقبت نداره
من شکارگاه اختصاصی دارم یا تو که میری با برادران حراست میسازی کفترکشون راه میندازی؟
تو بیا اگه من نبردمت طالقون بعد بگو.گرازم نشونت میدم.دیگه چی دوست داری ببینی؟

بعد بابک جون این یعنی چی (شمایی که دستت پره ماشالا ...لول داری سبک وزن.ظریف .ناناز.اونوقت من که اه در بساط ندارم)
استغفرالله.خدایا اینان را به راه راست هدایت بفرما
(2013-01-05 06:05 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی نمی بینی یا صرف نداره ببینی؟Khansariha (219)

اتفاقا میبینم دکی جون.مخصوصا تاپیک گروپ گیری رو.52 هم شد تفنگ.نوکشم بسابی باز تو 15 متری نمیتونه یه گروپ درست بده.تازه تایتان هم به خوردش دادن.اه اه اه.دکتر بده نمکی سر کوچه ببره خخخخخخخخخخخخخخخخ

آخیییییییییی راحت شدم. غم باد گرفتم بس که این دکی هی گیر دادن به 350 عزیز دل.گهی پشت به زین گهی زین به پشت دیگه

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2013-01-05 06:42 PM

سلام به دوستان گل البرزي
آقامهدي خوش آمدي.
ايشاالله بتونيم از اطلاعات آفرود شما استفاده كنيم.
من عاشق جيپ آهو هستم. Khansariha (256)