شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - stalker - 2012-11-26 07:38 PM

(2012-11-26 07:26 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-26 07:18 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی جاش چطوره از نظر امنیت؟حفاظت شده هست؟

داداش هیچ کجای کرج امنیت آنچنانی نداره ، باید چند نفری رفت به این مناطق
همین چند روز پیش توی خیابون ما که خیلی هم شلوغه کیف یک خانوم رو زدند ، فقط چند متر این بنده خدا روی زمین کشیده شد ، تا ما هم حاضر بشیم بریم پایین دیگه کار از کار گذشته Khansariha (226)

اونو که میدونم کشته شدن 2 تا قهرمان یسه دیگه

کلان الان هیج جا امنیت نداره منظورم بیشتر از طرف محیطبان و پلیس بود

کبکم زیاد داره اونجا؟روستایی هایی کاری ندارن؟

کسی بخواد مزاحمت درست کنه خودم ابکش میکنمش

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-26 07:44 PM

(2012-11-26 07:38 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محیط بان نداره ولی گشت پلیس در کرج خیلی زیاده ، مثلا ایجا هر 1.5 ساعت یه گشتی رد می شه ولی گیر نمی دن
کبک رو من تا حالا ندیدم ولی روستایی ها اصلا تو باغ این حرف ها نیستند

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - stalker - 2012-11-26 08:36 PM

(2012-11-26 07:44 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-26 07:38 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محیط بان نداره ولی گشت پلیس در کرج خیلی زیاده ، مثلا ایجا هر 1.5 ساعت یه گشتی رد می شه ولی گیر نمی دن
کبک رو من تا حالا ندیدم ولی روستایی ها اصلا تو باغ این حرف ها نیستند

خوبه پلیس مشکلی نیست

کبک چند پست بالاتر نوشته داره اونم زیاد

پرنده چی داره؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-26 08:46 PM

(2012-11-26 08:36 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبه پلیس مشکلی نیست
پرنده چی داره؟

داداش اطرف خودمون کبوتر یاکریم ، کبوتر چاهی ، گنجشک ، گنجشک کوهی ( فکر کنم ) زیاده

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - stalker - 2012-11-26 09:08 PM

(2012-11-26 08:46 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-26 08:36 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبه پلیس مشکلی نیست
پرنده چی داره؟

داداش اطرف خودمون کبوتر یاکریم ، کبوتر چاهی ، گنجشک ، گنجشک کوهی ( فکر کنم ) زیاده

این چیزها که زیاد ولی کبک یه چیز دیگه هست چند تا پست بالاتر که گفتن کبک داره مال همون منطقه هست؟ یا نه؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-11-26 09:15 PM

آقا اینقدر از امنیت کرج تو تایپیکهاتون بد تعریف نکنین!!!
همه جا خوب و بد داره.
اگه جایی هم واسه شکار میریم باید به محلیها و اهالی روستاها احترام بزاریم.
نه اینکه به رگبار ببندیمشون! خخخخخ (البته میدونم شوخی بود)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-26 09:19 PM

(2012-11-26 09:08 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چیزها که زیاد ولی کبک یه چیز دیگه هست چند تا پست بالاتر که گفتن کبک داره مال همون منطقه هست؟ یا نه؟

کبک طرف ما موجود نیست ، اگر بود که امانش نمی دادم Khansariha (219)
از خود علی آقا آدرس دقیق بگیرید ، چون من اون طرف ها نرفتم ولی یه جایی بین کرج و تهران وجود داره به نام گرم دره ، اونجا انواع حیوانات پیدا می شه ، مخصوصا خرگوش های گنده که به تعداد زیاد موجود هست ، فقط باید دقت کنید وارد منطقه نظامی نشوید و حتی به حصار ها هم نزدیک نشوید ، چون اونجا منطقه موشکی هست و حکم تیر هم آزاده ، یعنی بدون اخطار بهتون شلیک می کنند ، پس به حصار ها نزدیک نشوید
برای رفتن به این منطقه هم می شه از مترو استفاده کرد و هم از ماشین شخصی ، از طریق مترو که شما باید صادقیه سوار شید و ایستگاه گرم دره پیاده بشوید و از طریق اتوبان هم که خروجی داره و منطقه کوهستانی کاملا مشخصه ، کمی بالا تر از ایران خودرو هستش

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - stalker - 2012-11-26 10:27 PM

حالا یه روز میام اونطرف طبق ادرسی که گذاشتید با توجه به عکس ها جایی خیلی خوبی باید باشه
(2012-11-26 09:19 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-26 09:08 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کبک طرف ما موجود نیست ، اگر بود که امانش نمی دادم Khansariha (219)
از خود علی آقا آدرس دقیق بگیرید ، چون من اون طرف ها نرفتم ولی یه جایی بین کرج و تهران وجود داره به نام گرم دره ، اونجا انواع حیوانات پیدا می شه ، مخصوصا خرگوش های گنده که به تعداد زیاد موجود هست ، فقط باید دقت کنید وارد منطقه نظامی نشوید و حتی به حصار ها هم نزدیک نشوید ، چون اونجا منطقه موشکی هست و حکم تیر هم آزاده ، یعنی بدون اخطار بهتون شلیک می کنند ، پس به حصار ها نزدیک نشوید
برای رفتن به این منطقه هم می شه از مترو استفاده کرد و هم از ماشین شخصی ، از طریق مترو که شما باید صادقیه سوار شید و ایستگاه گرم دره پیاده بشوید و از طریق اتوبان هم که خروجی داره و منطقه کوهستانی کاملا مشخصه ، کمی بالا تر از ایران خودرو هستش

مرسی عزیز از راهنمایی خودتون رفتین گرم دره؟

یکی از دوستان رفته بود سرخه حصار اون بالای کوه گرفته بودنش مثل اینکه سایت نظامی بوده 24 گرفته بودنش

پس باید مراقب بود-من دنبال اونجایی هستم که علی اقا معرفی کرده عکس هاشو هم دیدم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-11-26 10:38 PM

دوستان مطلع باشید که با مترو و اتوبوس نمیشه اسلحه حمل کرد حتی اگه داخل کارتن باشه.
چون من تجربه کردم و مجبور شدم از فردوسی تا آزادی با موتور برم. چون از داخل ایستگاه مترو دیپورت شدم!!! Khansariha (205)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-26 11:06 PM

(2012-11-26 10:27 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی عزیز از راهنمایی خودتون رفتین گرم دره؟
یکی از دوستان رفته بود سرخه حصار اون بالای کوه گرفته بودنش مثل اینکه سایت نظامی بوده 24 گرفته بودنش
پس باید مراقب بود-من دنبال اونجایی هستم که علی اقا معرفی کرده عکس هاشو هم دیدم

اره داداش ، منم اتفاقا منم بعد از 8 ساعت کوه نوردی رسیدم به قله ، بعد دیدم قله مثل یه شهر مسکونی هست ، خلاصه از آخر فهمیدم که منطقه موشکیه اونجا و منم 24 ساعت بازداشت بودم سر چیزی که نمی دونستم ، برای همین می گم مراقب باشید ولی انقدر چیز هایی خوب خوب داره که نگو Khansariha (219)