شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-15 08:28 PM

سلام خدمت دوستان البرزی.
امیدوارم حال و احوالتون خوب باشه.
برای فردا یه منطقه تو 4 باغ رفتم دیدم که کبوتر داره که کبوتراش توی یه زمین بزرگ میشینن و چرا میکنن.حالا با توجه به هوای فردا و سرد تر شدن هوا ی ای روزها فکر میکنم که نرن جای دیگه کبوترا جلد اونجان و تعدادشونم زیاده.تو بررسی محیط چند تا پوکه نمره 4 و 5 تو زمین پیدا کردم که مال قدیم بود و این نشون میداد که کبوترا جلد اینجان.
مسیرشم اینه . اتوبان کرج قزوین - خروجی پل کردان- به سمت جاده قدیم هشتگرد - خروجی 4 باغ و وارد بلوار 4 باغ میشیم. قدیمی ها چاله 4 دانگه رو بلدن.
همون مسیر.
ساعت حرکت 10.30 صبح - محل استقرار و تجمع جنب پمپ بنزین مهر شهر کنار نمایندگی ایران خودرو که جنب اتوبان هست.Khansariha (8)
Khansariha (219)Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-15 09:02 PM

(2012-11-15 08:28 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت حرکت 10.30 صبح - محل استقرار و تجمع جنب پمپ بنزین مهر شهر کنار نمایندگی ایران خودرو که جنب اتوبان

سلام
آقا بابک پمپ بنزین درختی رو می گید ؟ راستی تجمع برای چی هست ؟ یک سره همون جا قرار می گذاشتید دیگه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - haddi - 2012-11-16 11:54 AM

سلام>>><<<بچه ها یه دیانای تر و تمیز میخوام 52 _54یا 350 سراغ ندارین رفقا داشته باشن؟؟؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-17 10:23 AM

سلام و صبح بخیر خدمت تمامی دوستان البرزی.
دیروز بیشتر دوستان نیومدن و منو رفیق شفیق و دوست گرامی رحیم جان با پسر گلشون و دوستان دیگه رفتیم بیرون و ایام خوبی داشتیم.خیلی چیزی نبود و ما هم خیلی قصد شکار نداشتیم چند تا هدف زدیمو گشتیم و در آخر هم برگشتیم.جای دوستان غایب خیلی خالی بود.Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-11-17 04:45 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (8)
آقا بابک ببخشید که نتونستیم همراه شما باشیم و از اینکه روز خوبی داشتید خوشحالیم.
امیدوارم در برنامه های بعدی بتونیم در رکابتون باشیم. Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-17 05:53 PM

خدمت دوستان عرض کنم که دارین این تب فروش پی سی پی رو در مجموعه.!!
تا دیروز که همه جا داشتن و میفروختن دوستان هیچکس نداشت حالا که وارداتش کم شده و دلار هم بالا رفته همه ارز همه مدل دارن و میفروشن.
نکته جالب اینه که قیمتها در تمامی اگهی های دوستان یکسان هست و هیچکس نه بالا میفروشه نه پایین تر از بقیه.!!!!
با و جودی اینکه خود وارد کنندگان اصلی این تفنگها دستشون کوتاه مونده این حجم از این نوع کالا در دستان غیر مایه بسی مباهات است.با دوستی صحبت کردم ایشان ار هر مدل اوانیکس دستکم 50 عدد آماده فروش داشتن.
شما بگید عجیب نیست

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-18 02:38 PM

سلام.
رضا جان شما که دنبال پی سی پی بودی اگر الان شرایطشو داری میتونی از یه جای معتبر خرید کنی.Khansariha (8)
دکتر جان شما برادر نظر خاصی نداری!!!!!
رحیم جان پرسیدم خدمتت میزنگم.Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-11-18 02:55 PM

من بابک جان برای چی باید نظر "خاصی" داشته باشم برادر؟ خریدار پی سی پی هستم یا فروشنده؟؟ هر دو؟ هیچ کدام؟ فضول محل؟Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
والله هر کی دوست داره می تونه از این بلبشوی پی سی پی بالاخره یه چیزی پیدا کنه دیگه!!Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - majid1234 - 2012-11-19 08:41 AM

سلام دوستان.
بازم که برو بچ کم فروغ شدند.
مثل اینکه گرفتاری های دوستان زیاد شده

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2012-11-19 08:58 AM

سلام خدمت همه البرزی های عزیزKhansariha (256)
من اون زمان که چینی داشتم روزی یک بسته تیر رو مصرف میکردم .هر چند روز یک بار تفنگ بیچاره رو باز میکردم ولی الان فکر نمیکنم با 52 ام 100 تا تیر نزده باشم.
اره اقا بابک من پی سی پی خیلی دوست دارم اون هم مارادور یا دیسکاوری ولی خوب .............