شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-12 05:04 PM

به به.محل ما.
من خودم خونه پدریم تو 4 بانده مهر شهره و اونجا جوونی کردم.منظورم شکاره ها !!! توی مسیح پاکدل که پاسگاه مهر شهره و اون انتهاش میخوره به خیابون های ته چهار بانده و اون قسمط جنگلیشم میشه باغات چمن و اراضی پشت گلستان مهر شهر.دادا اونجا دائم پلیس در تردد هست بخاطر اینکه اونجا جوونای اون دست مهر شهر میان پاتوق کارای جینگولکی و مفاسد ....و مورد اونجا بسیار هست علاوه بر این بسیج زیاد اونجا سر میزنه خصوصا بسیج گلستان که بغل دست چلوکبابی گلستان هست.اونجا محیطش خوبه واسه شکار ولی واقعا امنیت نداره.ما که بومی اونجا هستیم بارها دیدیم آگاهی و مواد مخدر ناجا میریزن اونجا.چند بارم اونجا جنازه رها کردن رفتن.چون خیلی پرته.همه اون زمینا صاحب داره ولی میگم امنیت اصلا نداره صدا به صدا هم نمیرسه و ادم عوضی زیاد داره.
حالا اگر اینجا همون جاست داستانش اینه.Khansariha (8)
دکتر بیا ببریمت یه سر اونجا شکار خووووه هاKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-12 05:19 PM

اتفاقا یک ماشین گشت هم دیدم اونجا ولی اگر چند نفر باشیم و بریم وسطش دیگه فکر نکنم مشکلی باشه ، هست ؟
چند تا خانواده رو دیدم که رفته بودند اونجا فوتبال بازی می کردد

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-13 10:46 AM

سلام.
دیدی گفتم اونجا آمارش غلطه.من صلاح نمیدونم اونجا بریم واسه شکار.خودتم تنها نرو با اسلحه.
منطقه ماهدشت هم خوبه باغات زیادی داره و گیری نداره.منطقه ساوجقلاق هم خوبه اونجا ردیفه مشکلی هم نیست.
این هفته اگر هوا خوب باشه تا آخر هفته یه جا برنامه میزاریم بریم.Khansariha (8)
دکتر جان تفنگو ردیف کردی بریم؟Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-11-13 12:31 PM

بابک جان بستمش ولی خورده کاری داره.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-13 03:43 PM

منظورت اینه دکتر جان که به این هفته نمیرسه یا تا اخر این هفته تمومهKhansariha (219)
کلاس نزار دکتر جان یه دفعه بیا مشتری میشی. ما هم کوله کش خوبی هستیم. ضرر نمیکنی.Khansariha (8)
حاج رضا -آقای کمالزارع -کمیل عزیز و علی صدارا و باقی دوستان هم که پایه بشن یه ناهار هم میبریم میزنیم .

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-11-13 03:57 PM

بابک جان بحث کلاس گذاشتن نیست برادر.دوستانی که من افتخار داشتم در خدمتشون باشم می دونن اصلا در قاموس من واژه "کلاس" وجود نداره!
منتها کار من جوریه که وقت آزاد کم دارم و شاید فقط یه جمعه بتونم کمی به کارای خونه برسم.الان هم برنامه جمعه های من ساخت تیکه تیکه وسایل خونه عروسک برای دخترم هست(علی آقا صدرا می دونه) یه روز کمدش ،یه روز میز صندلیش... بچه هست و هزار تا انتظار.ولی مطمئنا اگه وقت داشته باشم بزرگترین سعادت اینه که در رکاب شما دوستان بزرگوار باشم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - THUNDER - 2012-11-13 04:03 PM

عجب پدری! دکتر برای عروسکش رو به زور می خریدن بعد شما میشینید کمد و صندلی میسازید؟ خخخخخـ!
حالا یه روز از دخترتون مرخصی بگیرید...

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2012-11-13 04:53 PM

سلام خدمت همه دوستان کرجی
اقا بابک دستت درد نکنه ما رو هم دعوت کردی

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2012-11-13 05:48 PM

(2012-11-13 03:57 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابک جان بحث کلاس گذاشتن نیست برادر.دوستانی که من افتخار داشتم در خدمتشون باشم می دونن اصلا در قاموس من واژه "کلاس" وجود نداره!
منتها کار من جوریه که وقت آزاد کم دارم و شاید فقط یه جمعه بتونم کمی به کارای خونه برسم.الان هم برنامه جمعه های من ساخت تیکه تیکه وسایل خونه عروسک برای دخترم هست(علی آقا صدرا می دونه) یه روز کمدش ،یه روز میز صندلیش... بچه هست و هزار تا انتظار.ولی مطمئنا اگه وقت داشته باشم بزرگترین سعادت اینه که در رکاب شما دوستان بزرگوار باشم.Khansariha (8)

دکتر جون بیا من اون رو برات میسازم ببینم دیگه چه بهونه ای داری.بیا اصل قضیه رو اعتراف کن.این جماعت نسوان عجب قدرتی دارن پناه بر خدا.البته این جمله تصادفا یا غیر تصادفا پشت اعتراف گرفتن از دکتر اومد.فکر بد نکنیداااااااااااا

بابک جان این دوستان که نمیان.هماهنگ کن بریم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-11-13 06:03 PM

به علی آقا!! برادر تو معلومه کجایی؟ چه عجب یه جوابی ما ازت دیدیم!! اوضاع و احوالت چطوره؟Khansariha (8)