شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - diyana56 - 2012-11-07 12:34 PM

سلام خدمت دوستان عزيز.رحيم جان قضيه دفترچه اسلحه چي شد؟اقدام كردي؟ 

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - majid1234 - 2012-11-08 08:07 PM

سلام
خوبيد؟
برو بچ كرج كم فروغ شدند.
كجاييد؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2012-11-08 08:37 PM

سلام
خوبی آقا مجید
بچه ها هستن چون موضوع جدیدی برای بحث مطرح نشده تاپیک کشش لازم برای حضور بچه ها رو نداره.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - majid1234 - 2012-11-08 08:39 PM

موضوع لازم نيست.
فردا روز تعطيله

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - hooman63 - 2012-11-09 09:21 AM

من هستم ولی شدیدا درگیره خونه و داستاناشم مجید جونKhansariha (290)Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2012-11-10 09:06 AM

(2012-11-07 12:34 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزيز.رحيم جان قضيه دفترچه اسلحه چي شد؟اقدام كردي؟ 

امیرخان سلام ، چطوری برادر ؟
خدمت آقا باقر عرض کردم. پیگیر شدم دیدم بیشتر دکان باز کردنه و دریافت هزینه چون وقتی با مسئول مربوطه صحبت کردم دیدم موضوع سرکاری هستش چون خودشون هم توجیه نبودن و تو دفترچه هیچ آیتمی برای تفنگ بادی لحاظ نشده و در ضمن داخل دفترچه مشخصاتی که قید شده برای ساچمه زن و گلوله زن با قید شماره مجوز حمل سلاح میباشد که متصدی امر خودشون گفتن ما نمیتونیم این صفحه مشخصات رو تکمیل کنیم و ما در جایگاهی نیستیم که بتونیم اسلحه ای رو مجاز و یا غیر مجاز اعلام کنیم این دفترچه فقط برای دریافت صدور پروانه شکار الزامی هست .

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-10 12:10 PM

سلام و صبح بخیر.
خدمتتون عرض کنم که دوستان خاص شامل شما نمیشه رحیم جان شما خودتون خاص هستید و از خواصKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
خدمتتون بگم که اینسری با خرگوشا هماهنگ میکنم تا باهم برین ببینیمشون.Khansariha (219)Khansariha (219)
اینروزا مطلب برای بحث کم شده دوستان سطح تاپیکو ببرن بالاتر.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-11-10 12:19 PM

ببرین بالا دیگه!! بابک جان شماها میرین تیراندازی بعد یه عکس هم نمی ذارین! من حداقل کارای تکی هم که انجام میدم گزارش میذارم! شماها دسته جمعی زیرآبی میرینKhansariha (219)Khansariha (219)

آقایون دقت کردین کلاغا کم شدن؟ الان تو این چند روزه من هر وقت رفتم 52 تایتان رو رو کلاغ امتحان کنم کلاغ بی کلاغ!! طرفای شما هم این جوریه؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2012-11-10 12:20 PM

سلام
خدمت همه دوستان البرزی
دیروز کیا رفته بودن شکار من که نتونستم برم اخه سر کار بودمKhansariha (256)
دکتر جان من هم دنبال فرصتی هستی 52 تیونینگ شده رو تستش بکنم.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2012-11-10 12:35 PM

دوستان سلام ،دیروز من به همراه پسرم اقا کمیل صبح یه سر رفتیم بیرون ، بد نبود در کل 4 تا شلیک داشتیم و 4 تا کبوتر چاهی نصیب شد . جاتون خالی ناهار زدیم به بدن به یاد آلبوم جدید فلانی که میگه دوباره میسازمت بدن .Khansariha (8)Khansariha (256)