شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - THUNDER - 2012-11-03 12:38 PM

اه!
ما عکس میخوایم, یالا!
ما عکس می خوایم یالا!
خخخخخـ! ولی جدی چند تا عکس بذارید ببینیم چکار کردید...

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-03 02:05 PM

(2012-11-03 12:26 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عید دوستان خودم مبارک باشه.
امیدوارم که خوب و خوش باشید.
دوستان قرار انجام شد و من و دادا اسماعیل و علی صدرا و اقای کمالزارع عزیز بودیم و بسیار بهمون خوش گذشت.محیط بسیار مناسب و خلوت و بدور از هرگونه موردی بود. نه کسی خفت کرد و نه زورگیری انجام شد.امکان تیر اندازی با هر نوع جنگ افزاری هم که شما داشتید بود.
تیراندازی در فواصل 50 تا 65 متر و هدفها درب اب معدنی بود.دوستان مهارت و کیفیت اسلحه هاشون رو نشون دادن.
اسماعیل عزیز که همیشه پایه است و با دو اسلحه 52 و دیسکاوری اومدن و علی صدرا و اقای کمالزارع نیز با 350 خودشون و منم با AT44 خودم و بعد از تیراندازی بسیار راهی منطقه ای شدیم در باغستان به پیشنهاد آقای کمالزارع.من اونجا از تیم جدا شدم چون ماشینم ایراد فنی داشت ولی دوستان ادامه دادن.

خیلی دوست داشتم که دوستان بیشتری تشریف میاوردن و لی به دلایل مختلف نتونستن بیان.
ممنونم از این 3 عزیز که تشریف آوردن.چند تایی هم عکس گرفتیم که براتون نمیزارم ببینید چون نیومدید.Khansariha (219)
Khansariha (8)
Khansariha (256)

آقا بابک عکس ها رو بذار ، شاید دفعه بعدی ما هم اومدیم Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2012-11-04 08:46 AM

سلام و صبح بخیر خدمت همه البرزی های عزیز Khansariha (256)
خوشحالم که میبینم به بچه ها خوش گذشته و درب های آب معدنی رو از 50 تا 65 مترترکوندن. حیف شد که نتونستم بیام از اقا بابک هم بخاطر انجام هماهنگی های لازم جهت این گردهمایی تشکر میکنم.Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-11-04 02:09 PM

خوب خدا رو شکر که به همتون خوش گذشته. منم که دیروز و پریروز مشغول بودم و گزارش هاش رو هم گذاشتم...Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-11-04 02:42 PM

سلام
ممنون از آقا بابک عزیز که زحمت هماهنگی رو انجام دادن. Khansariha (8)
جاتون خالی.خوش گذشت Khansariha (178)
قرار بود که من به همراه آقارضا بریم ولی برای ایشون کار پیش اومد ونتونستن بیان.
این برنامه عالی بود و فقط یه بدی داشت واونم این بود که وقتی با دیسکاوری شلیک میکنی دیگه نمیتونی 350 دستت بگیری !! Khansariha (172)
امیدوارم که برنامه های بعدی زودتر وبا شکوهتر برگزار بشه. Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-05 02:34 PM

سلام خدمت همه دوستان عزیز البرزی.Khansariha (8)
دیروز عصر رفتیم به یکی از دوستان سر بزنیم دیدیم جمعی از کبوتران در استانه شب زیر سقف سوله مشغول آسایش و هضم غذا هستند .
اجازه گرفتیم به اتفاق دوست دیگری برای نوبت دیگه و شکار خدمت برسیم.Khansariha (219)
دوستان نمیدونید راه آهن تهران چه کبوتر هایی داره بدلیل وجود چند سیلوی غله و زمنهای کشاورزی کبوتر ها کاملا تپل و مپل و خوش رنگ و لعابن.و تعدادشون به قدری زیاده که حد و حصر نداره.
Khansariha (8)
دوستان در اتوبان تهران کرج جنب پمپ بنرین به سمت کرج زیر پل مترو کبوتر و قمری بسیاری داره و منطقش هم مناسبه خواستید یه سری برنید.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-05 05:53 PM

(2012-11-05 02:34 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان عزیز البرزی.Khansariha (8)
دیروز عصر رفتیم به یکی از دوستان سر بزنیم دیدیم جمعی از کبوتران در استانه شب زیر سقف سوله مشغول آسایش و هضم غذا هستند .
اجازه گرفتیم به اتفاق دوست دیگری برای نوبت دیگه و شکار خدمت برسیم.Khansariha (219)
دوستان نمیدونید راه آهن تهران چه کبوتر هایی داره بدلیل وجود چند سیلوی غله و زمنهای کشاورزی کبوتر ها کاملا تپل و مپل و خوش رنگ و لعابن.و تعدادشون به قدری زیاده که حد و حصر نداره.
Khansariha (8)
دوستان در اتوبان تهران کرج جنب پمپ بنرین به سمت کرج زیر پل مترو کبوتر و قمری بسیاری داره و منطقش هم مناسبه خواستید یه سری برنید.Khansariha (8)

اقا بابک من اونجا رفتم ، فقط یکم جوگیر شدیم با چند نفر از دوستان به سمت اون کوه بلنده رفتیم ، دیگه بعد از 4 الی 5 ساعت رسیده بودیم به قله که فهمیدیم ای دل غافل ، اینجا منطقه پدافند موشکی سپاه هست و داخل اون کوه ها هم همه تونل مهماته ، ما رو هم 24 ساعت بازداشت کردند و تجهیزات هم ازمون گرفتند و بعد چند روز بدبختی پس دادند ، البته ادم های خیلی خوبی بودند
این رو گفتم دوستان دیگه مثل ما هوس رفتن بالای اون کوه ها رو نکنند Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-06 01:59 PM

سلام و خسته نیاشید خدمت دوستان خوبم.
کاملا درسته اونجا منطقه بسیار خاصی هست و اگر میدونستم بهتون قبلش آگاهی میدادم.اما منظور من اون فضای بین پمپ بنزین و تا انتهای شهرک دانشگاه هست.هیچ موقع بدون بازدید منطقه یا کسب اطلاعات قبلی از بلد منطقه به جایی نرید برای شکار.خصوصا اینجور منطقه ها که سرو کار آدم با دوستان خاص میفته.
اینبار براتون یه مکان جدید رو معرفی میکنم. در جاده برغون پشت مجموعه تفریحی عسل به سمت بالا یعنی به سمت کوه و ارتفاع دوستان تهرانی من خرگوشهای خوبی زدن و این برای بار سوم هست که میرن و دست پر برمیگردن.این منطقه از آتیشگاه و بقیه جداست و تقریبا مسطحه.اکثر شکارها هم بین ساعت 9 تا 14 رده شده.Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-11-06 08:48 PM

آقا بابك نريم اونجا گير بدن و .... ! Khansariha (4)
خخخخخخخ
شوخي كردم.اونجا نزديك محل ماست و هيچ مشكلي هم نداره.
فقط تا به حال من اونجا خرگوش نديده بودم.! Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2012-11-07 09:23 AM

سلام بابک جان میشه بیشتر در مورد آدمهای خاص توضیح بدین تا ماها که آماتور هستیم توجیح بشیم و گیر این آدمهای خاص نیفتیم .Khansariha (48)
باقر جان سلام،
شما هم فکر کنم خلوص نیت نداشتی و نتونستی اون خرگوشهارو ببینی ، تو اعمالت یه تجدید نظر کن . خخخخخخخخخخ
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
امیدوارم باقی دوستان هم خوب و خوش و خرم باشند.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)