شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-01 06:25 PM

داداش منظورم تو راه بود ، چون توی راه تک نفری هستیم و کافیه چند نفر بریزن سر ادم ، اون وقت شما یکی رو بزنی بقیه چی ؟
دوستان طرف مهرشهر ( به سمت فرودگاه پیام ) هم زمین خیلی زیاده ، تصاویر زیر رو نگاه کنید

[تصویر: map.png]

اگر خواستید برم امار زمین ها رو در بیارم ، چند ماه پیش که رفتم اون طرف ها متروکه و خالی بود

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2012-11-01 06:58 PM

خوب بقیه کف میزنن دیگهKhansariha (402)
راجع به اون زمینا اکثرا زراعی هستن.تازشم مگه اونجا کم خطرتر از حصارکه(آق تپه)
از شوخی گذشته هلجرد خیکی دنج و خلوته و فکر میکنم بهترین گزینه باشه.من دیگه به نت دسترسی ندارم تا شنبه اگه میریم بسم ا... .تا 10 دقیقه بیشتر نت ندارمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-01 07:04 PM

علی اقا اق تپه که اباد شده خخخخخخخخ
ولی اینجایی که عکسش رو گذاشتم پشت باغ سیب و شهرداری ( چهار بانده ) هست ، اکثرا هم متروکه هستند ولی برای اینکه شکی باقی نمونه می رم از نزدیک نگاه می کنم و چند تا عکس می گیرم ازش

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2012-11-01 07:36 PM

آقا برنامه رو که آقا بابک فیکس کرد.دیگه هرکی میخواد هماهنگ کنه.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-01 08:43 PM

(2012-11-01 07:36 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا برنامه رو که آقا بابک فیکس کرد.دیگه هرکی میخواد هماهنگ کنه.

درسته ، این برنامه که فیکس شده و کاریش نمی شه کرد
برای مسابقات عرض کردم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - majid1234 - 2012-11-01 08:53 PM

الان اين قرار فيكس شده؟؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2012-11-01 09:03 PM

آره مجید جان.با بابک هماهنگ بشید

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-01 09:52 PM

راستی دوستان شنبه هم تعطیل هست ، برای اون موقع کسی برنامه ای نداره ؟
یک سری زمین دیگه نزدیک فرودگاه پیام هست ، اونجا هم برای مسابقات به نظرم خوبه ولی از نزدیک بررسی نکردم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - hooman63 - 2012-11-02 12:36 AM

دیدی علی نتونستی دکترو بیاری اصلا تا دکترو نیاری منم دیگه نننننمممممیییییاااااممممممKhansariha (290)
شوخی کردم بابا میدونید که من تو این چیزا چهار پایم Khansariha (219)Khansariha (399)Khansariha (214) ولی شدیدا درگیر کارام هستم تا 2یا3 جمعه دیگه
بعد دوباره در خدمت دوستان هستم با تمام قواKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-11-03 12:26 PM

سلام و عید دوستان خودم مبارک باشه.
امیدوارم که خوب و خوش باشید.
دوستان قرار انجام شد و من و دادا اسماعیل و علی صدرا و اقای کمالزارع عزیز بودیم و بسیار بهمون خوش گذشت.محیط بسیار مناسب و خلوت و بدور از هرگونه موردی بود. نه کسی خفت کرد و نه زورگیری انجام شد.امکان تیر اندازی با هر نوع جنگ افزاری هم که شما داشتید بود.
تیراندازی در فواصل 50 تا 65 متر و هدفها درب اب معدنی بود.دوستان مهارت و کیفیت اسلحه هاشون رو نشون دادن.
اسماعیل عزیز که همیشه پایه است و با دو اسلحه 52 و دیسکاوری اومدن و علی صدرا و اقای کمالزارع نیز با 350 خودشون و منم با AT44 خودم و بعد از تیراندازی بسیار راهی منطقه ای شدیم در باغستان به پیشنهاد آقای کمالزارع.من اونجا از تیم جدا شدم چون ماشینم ایراد فنی داشت ولی دوستان ادامه دادن.

خیلی دوست داشتم که دوستان بیشتری تشریف میاوردن و لی به دلایل مختلف نتونستن بیان.
ممنونم از این 3 عزیز که تشریف آوردن.چند تایی هم عکس گرفتیم که براتون نمیزارم ببینید چون نیومدید.Khansariha (219)
Khansariha (8)
Khansariha (256)