شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - majid1234 - 2012-10-31 02:43 PM

(2012-10-31 12:33 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر جان قضیه از این قراره که یه بنده خدایی چند سال پیش چنتا سنجاب تو یه روستای ساوجبلاغ رها میکنه که بعد از سالها اینا تکثیر میشن و حالا به بیش از هزار عدد رسیدن چون شرایط برای تکثیرشون تو باغهای گردو خوب بوده.و به باغات ضربه زیادی زدن البته سنجاب ایرانی نسلش در خطره و به خاطر همین محیط زیست گفته شاید زنده گیریشون بکنیم ولی به نظر من بهترین راهKhansariha (58)خودتون که میدونید چی میگم خخخخخخخKhansariha (8)
البته دکتر جان من دیشب از اخبار شنیدم.
شاید سنجاباشون دیرتر به خواب زمستونی برنKhansariha (8)
سلام
خوبید؟
شما در آسمانهای کرج بهپاد دارید؟؟
Khansariha (255)
فکر کنم با این داستانی که از محیط زیست شنیدیم زنده گیری اول به این صورتKhansariha (360)Khansariha (334)Khansariha (365) انجام میگیره و بعدش اینجوری میشهKhansariha (149)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-10-31 03:12 PM

مجید دلبندم اون پهپادهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-10-31 03:31 PM

به اين سنجابها تو محل ما (برغان) و وليان موش درختي ميگن . همونطوري كه به گراز ميگن خوك !!!!
اگه زنده گيري مثل گرفتن اون پلنگ بيچاره Khansariha (367) هستش ، همونطور كه آقا مجيد گفتن بهتره كه شكار بشن.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - majid1234 - 2012-10-31 05:14 PM

(2012-10-31 03:12 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجید دلبندم اون پهپادهKhansariha (8)

خب مهدی جان
تقصیر من چیه این پ همش تو کیبرد اینور اونور میرهKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2012-10-31 10:22 PM

سلام بر رفقای گل.آقا تصمیم بگیرید اعلام کنید دیگه.1 روز دیگه مونده.البته بشرطی که دکتر باشه هااااااااااااااااا.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - hooman63 - 2012-10-31 11:42 PM

عممممممممممممررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا علی جون
دکتر با از ما بهترون میپرهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2012-11-01 08:29 AM

سلام بر همه دوستان خوب البرزیKhansariha (256)
دیروز روز خوبی برای تاپیک بود بچه ها اقا باقر ،اقا مجید،علی اقا،اقا هومن،اقا امین از اصفهان،وایسپر که اسمش رو نمیدونم ،دکتر و خودم حضور داشتند این نشون میده وقتی یکی میاد و بحثی رو شروع میکنه بقیه هم میان.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-11-01 11:43 AM

بههههه داش هومنKhansariha (8).... عامل نابسامانی های اقتصادی اخیر!!!Khansariha (219)Khansariha (219)
والله ما که بچه بودیم از ما بهترون همون جن خودمون بود!! الان چه معنی میده انا فاقد من اطلاع!!

علی جان چرا گیر میدی؟ واقعا چرا؟Khansariha (219)Khansariha (8) من دو تا تفنگ باز کردم الان تو خونه ریختم منتظرم واشر سنترال سازیده بشه!! آخه یکی نیست بگه مرد حسابی اینکه خودش ساخته نمی شه باید ببری تراشکاری بسازن.آقایون ردیف کنین یه زمین درست و حسابی تو کرج پیدا کنیم برای فیلد تارگت و بنچ رست.می گم اینجاهایی که برای تیراندازی کمون زمین میدن برای این جور ورزشا نمی دن؟ کسی تا حالا پرسیده؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-11-01 01:31 PM

اصلا زمین تیراندازی کمون تو کرج داریم داریم ؟
راستی پارک چیتگر هم هست ، می شه یک جایش رو پیدا کرد که خلوت باشه و ... Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2012-11-01 01:33 PM

دکتر جون چه گیری؟تفنگ زیاد هست شما بیا...........
خلاصه من سرم نمیشه یجور با عیالات متحدت کنار بیا چون ایندفعه باید بیای.میخوای به هومن بگو یک سرویس طلای خوب براشون بیاره تا رایزنیت به نتیجه برسه.
هومن جون ایندفعه دکتر رو میارم.میگی نه وایسا نگاه کن