شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-10-30 04:42 PM

سلام و عصر دوستان بخیر باشه.Khansariha (8)
دکتر جان شما لطف داری.شما که همیشه پاکاری و زحمت همه رو میکشی.Khansariha (8)
مجید جان شما هم میتونی شات گانتو بیاری.اونجا محیط بازه و دوستان همیشه با دولول تردد میکنن.محیط مناسب و در قواره پشت هست.نزدیک و با 20 دیقه راه میرسیم.من با بیشتر دوستان اونجا همیشه میریم.مزاحم نداره.کوه و تپه هم هست.
اگر صلاح دونستید بهم بگید.
مشتاق دیدار همتون هستم.Khansariha (8)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-10-30 05:21 PM

لطف داری بابک جان.Khansariha (8)
حالا اینجا کجا هست.حدودی می تونی بگی؟Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-10-30 07:51 PM

دوستان کرجی که وسیله دارند می توانند به روستای ولیان واقع در ساوج بلاغ بروند ، متاسفانه تعداد انبوهی از سنجاب ها به این روستا حمله کردن و تمام گردو و محصولات کشاورزی این منطقه رو از بین بردند ، خود من اگر وسیله داشتم همین فردا می رفتم تعداد زیادی رو شکار می کردم Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Don Corleone - 2012-10-30 10:12 PM

دوستان کرجی یه پیشنهاد توپ براتون دارم.باغات گردو ساوجبلاغ زیر هجوم سنجابها خیلی داره اسیب میبینه با باغدارهای اونجا هماهنگ کنید و یه اکیپ برای کنترل افات بفرستید دخلشون رو بیارید هم فاله هم تماشا خخخخخخخخ موفق باشید البته اگه رفتنی شدید عکس یادتون نرهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-10-30 10:43 PM

دوستان من هم اعلام امادگی می کنم ولی وسیله متاسفانه ندارم Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-10-31 09:52 AM

تو منطقه وليان فصل برداشت گردو تمام شده و همه محصولاتشونو جمع كردن.
آيا بازهم سنجابها اونجا ميمونن يا كوچ ميكنن؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-10-31 11:51 AM

بجه ها مطمئنین سنجاب هستن؟ فکر کنم موش درختی باشن!! بعد هم الان که اونا همه رفتن خواب زمستونی! مگه هنوز گردو رو درختاست؟ اگه موش درختی باشه که من ید طولایی در شکارش دارم.البته اینا برمی گرده به زمان شاه!! مجید می دونه من چی می گم.Khansariha (8)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Don Corleone - 2012-10-31 12:33 PM

دکتر جان قضیه از این قراره که یه بنده خدایی چند سال پیش چنتا سنجاب تو یه روستای ساوجبلاغ رها میکنه که بعد از سالها اینا تکثیر میشن و حالا به بیش از هزار عدد رسیدن چون شرایط برای تکثیرشون تو باغهای گردو خوب بوده.و به باغات ضربه زیادی زدن البته سنجاب ایرانی نسلش در خطره و به خاطر همین محیط زیست گفته شاید زنده گیریشون بکنیم ولی به نظر من بهترین راهKhansariha (58)خودتون که میدونید چی میگم خخخخخخخKhansariha (8)
البته دکتر جان من دیشب از اخبار شنیدم.
شاید سنجاباشون دیرتر به خواب زمستونی برنKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2012-10-31 12:40 PM

سلام
یکی از اقوام ما هم که تو اون منطقه باغداره میگفت بغیر از گردو میوه هایی مثل به و گلابی رو هم میخورن
ولی اون میگفت موش درختی هستن حالا باید برم یک برسی بکنم فکر کنم هدف های خوبی باشند.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-10-31 02:39 PM

به نظرم یک نفر بره اونجا و بررسی کنه ، در صورتی که هنوز هستند یک گروه بشیم و بریم یک روزه کلی رو نفله کنیم Khansariha (8)