شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - majid1234 - 2012-10-29 06:53 PM

يعني الان تابلو شدم مهدي جان؟؟
حالا يكبار شيطون گولم زد و ماهيگيري كردمKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-10-29 11:28 PM

دوستان اگر خواستید من تا دلتون بخواد زمین ازاد می شناسم برای فیلد تارگت ، مطمئنم خیلی کیف می ده
فقط یک نکته وجود داره و اونم خود تارگت ها هست که باید ساخته بشه Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-10-30 11:31 AM

whisperx جان شما کجا ساکنید؟ این زمینا از لحاظ امنیت و ایمنی چطورن؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Don Corleone - 2012-10-30 11:45 AM

سلام به دوستان البرز نشین.دوستان برای زمین فیلد تارگت تمام تلاشتون رو بکنید که جایی باشه اطرافش منطقه مسکونی نباشه یا مثلا باغ مناسب و یا زمین محصور اگه بتونید پیدا کنید عالی هستKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-10-30 11:47 AM

امین جان چه عجب از این ورا؟Khansariha (8) اتفاقا منم می خوام همینو ببینم این زمینا چطورن؟ اطراف کرج زمین زیاده ولی خوب مدعی هم زیاد داره.همه جا نمی شه رفت و راحت و بی دردسر کار کرد.Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Don Corleone - 2012-10-30 11:51 AM

دکتر جان از من میشنوید به فکر یک محل محصور باشید و درو پیکر دار حتی وسط بیابون چون کافیه ملت یه گروه تفنگ به دست رو ببینن دیگه بقیش رو خودتون میتونید حدس بزنیدKhansariha (111)Khansariha (14)Khansariha (107)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-10-30 11:59 AM

ایول اون دزدای دریایی خیلی باحالن.دقیقا ما بریم فیلد تارگت تریپمون همینه!!Khansariha (48)والله جای محصور که نداریم... بسوزه پدر بی پولی. Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Don Corleone - 2012-10-30 12:02 PM

منظورم باغی چیزی هست دکتر جان دوستان شاید سراغ داشته باشندKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-10-30 12:08 PM

منم همون رو می گم امین جان.باز من اگه تو زادگاه خودم مونده بودم یه باغ چند هکتاری بود که یه گوشه اش به درد این کارا بخوره.اینم نتیجه مهاجرت!!Khansariha (214)

راستی بابت اون تذکر توی تاپیک شکار ممنون.واقعا آدم می مونه از کارای بعضی ها.Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - whisper - 2012-10-30 01:28 PM

(2012-10-30 11:31 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
whisperx جان شما کجا ساکنید؟ این زمینا از لحاظ امنیت و ایمنی چطورن؟Khansariha (8)

من ساکن مهرشهر هستم ، زمین ها خیلی زیاده و مزاحتمی فکر نکنم برامون بوجود بیاد
ولی بازم می گردم ، دنبال یه زمین هستم که پوشش گیاهی داشته باشه تا فضا رو لذت بخش تر بکنه Khansariha (8)