شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-10-21 09:26 AM

حاجي ي ي ي ي ي ي ...!
سيدتو كشتن. Khansariha (76)
نيروي كمكي چي شد؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2012-10-21 09:33 AM

دووم بیار!شاید مشغول مینا باشنKhansariha (6)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-10-21 01:43 PM

حاجي ! ارتباط قطع شد. شايد سيما لخت شده ! Khansariha (126)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2012-10-21 04:51 PM

مثل اینکه پشت خاکریزا خبریه شایدم شربت شهادت دارن میدنKhansariha (190)Khansariha (183)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2012-10-21 07:19 PM

با عرض سلام خدمت همه همشهری های گل گلاب.حال همه خوبه؟
بابک جان آشنایی با شما باعث افتخار من بود.روز بسیار خوب و لذت بخشی بود.امیدوارم تداوم داشته باشه و من این شانس رو داشته باشم دوستان رو باز هم ملاقات کنم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2012-10-22 09:17 AM

همشهریا سلامKhansariha (48)
یه کم واسه خواب زمستونی زود نیست؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-10-22 10:35 AM

سلام به همشهريها
علي صدراي عزيز مشتاق ديدار Khansariha (8)
سعادت نشد تا در كنار شما يه سفر ماهيگيري داشته باشيم ولي دوست داريم در ركاب شما به شكار و تيراندازي بريم.
ارادتمند همه دوستان Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2012-10-22 04:19 PM

بابا دم هموتون گرم!!!
بهار 92 هرکی زودتر بیدار شد پرچمو بده بالا.من دیرتر میخوابم احتمالا اردیبهشت بیدار شم.Khansariha (33)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-10-22 06:13 PM

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.Khansariha (8)
ارادتمند همه دوستانی که تو این مدت سنگر رو حفظ کردن و سعی در بقای تاپیک کرج کردن.Khansariha (8)
خدمت دوستان عرض کنم که بیشتر دوستان قدیمی تا اونجایی که من ازشون خبر دارم کمی به فعالیتشون نسبت به قبل اضافه شده و کمتر مجال رسیدن به وب رو پیدا میکنن و یا تعدادی از عزیزان ار دسترسی به وب محروم شدن.Khansariha (226)
علی الحال این کمرنگی حضور باعث شده که کمی از رونق و سطح تاپیک کاسته بشه و این کاملا مشهوده.اما امیدوارم شرایط به طوری مناسب بشه که دوستان دغدغه های کمتری داشته باشن و بتونن حد اقل در بحثهای فنی حضور بیشتری داشته باشن.باور کنید برای خیلی از دوستان شما پیدا کردن چند ساعت وقت آزاد در هفته کار سختی شده و سختی تامین معیشت مزید بر علت.Khansariha (367)
امیدوارم که باقی دوستان که به واقع اعتبار علمی و تکنیکی سایت هستن حضور بیشری داشته باشن و رونق بیشتری به سایت خودشون بدن.Khansariha (8)
به امید شرایط بهتر برای همه.بارم تشکر میکنم از مدیر تاپیک کرج آقا مهدی عزیز و عزیزانی که با حضورشون اعتبار این تاپیکن.
ارادتمند شما
بابکKhansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-10-23 08:14 AM

سلام و صبح به خير
اول .... پرچم بالا

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

آقا بابك درست فرمودند.من هم كه با بعضي دوستان افتخار آشنايي داشتم همين نظرو داشتن و ديدم كه درگير كارهاشون هستن.
خود من در حال حاضر در محل كارم به وب دسترسي دارم ولي با توجه به تغييراتي كه تو شركت در حال اجرا هست امكان داره ديگه نتونم به صورت دائمي اينترنت داشته باشم و به جمع بقيه دوستان غايب بپيوندم. خخخخخخ
به هر حال تا وقتي كه بتونيم به تاپيك كمك ميكنيم تا سرپا بمونه و رونق داشته باشه و از تجربيات فني اساتيد محترم هم استفاده كنيم.
موفق و پيروز باشيد