شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2014-07-15 12:30 PM

عجب پس یعنی شماها شام نمیخواید دیگه؟دکی جون میبینم که تو تاپیک موضوع مهم برای اطلاع اعضا باز هوس پاکسازی کردی.جان خودم دست به اینجا بزنی شام که هیچی ورشکستت میکنم.هی من فعالیت میکنم تاپیک بره بالا هی میای میزنی میترکونی.برو سراغ تاپیک این سید نابکار اونجارو پاک سازی کن.خواست دربره هم نگران نباش از هیچ سوراخی نمیتونه در بره.من پتروس فداکارم انگشتم رو تو هر سوراخی میکنم که نگذارم در برهKhansariha (187)Khansariha (199)Khansariha (394)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2014-07-15 12:37 PM

شام؟؟؟ من اگه قرار بود از این شام ها بدم که الان آشپزخونه بیرون بر داشتم!! برو این بساطت رو جای دیگه پهن کن علیKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - esmaeil1356 - 2014-07-18 03:06 PM

سلام خدمت دوستان
علی از گهر چه خبر عکس نذاشتی؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ALIANA-54-T06 - 2014-07-19 11:11 AM

یالله
میبینم که علی صدرای عزیز با دست پر برگشتند Khansariha (48)
علی جان خدا قوت بی صبرنامه منتظر اخبار تکمیلی هستیم Khansariha (256)
ان شالله براش هماهنگی میکنیم خخخخخ . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2014-07-19 12:45 PM

سلام بر دوستان.علی آقا عرض ارادت.اسماعیل جان خیلی مخلصیم مشتاق دیدار.والا امسال من خیلی دست به دوربین نشدم.سعی کردم بیشتر حال کنم تا وقایع ثبت کنم.دوستان زحمت عکاسی رو کشیدن که خوب هنوز عکسی به دستم نرسیده.در اولین فرصت بروی چشم.والا علی آقا اوضاعم بیریخته.از کمر درد خونه نشین شدم.این ناظمتونم که نم پس نمیده.میگفتن بری شام خونش شفا میگیری.ما هم یک هفته هیچی نخوردیم که بریم حسابی شفا بگیریم پیچید به بازی.آخه اینم ناظمه انتخاب کردید.ایشالا بعد ماه رمضون برنامه رو عملی میکنیم.من در خدمت هستم.رفقا یه تکونی به این تاپیک بدید بابا

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2014-07-20 09:57 PM

تو کرج مگس تسه تسه اومد همتون خوابید؟کجایید پس؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2014-07-20 11:59 PM

سلام علي آقا Khansariha (8)
چند روزي تعطيل بوده و بچه ها رفتن مسافرت.
امروز فردا ميرسن و تكونها شروع ميشه!!!

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2014-07-21 02:59 PM

نه باقر جان اینجوری نمیشه.ظاهرا باید همرو به راه راست هدایت کنم.فعالیت میکنید یا بیام همتون رو تک تک ارشاد کنم؟Khansariha (89) Khansariha (221) Khansariha (136)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2014-08-12 07:09 AM

مشاهده و زنده گیری یک گرگ خاکستری در خیابان های مرکزی شهر کرج
۱۶ مرداد ۱۳۹۳

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: روز یکشنبه مورخ ۹۳/۵/۱۲ به دنبال گزارش یکی از شهرواندان کرجی مبنی بر مشاهده یک گرگ در یکی از خیابان های سطح شهر کرج در محدوده گلشهر، گروه گشت یگان حفاظت محیط زیست استان البرز و نیروهای اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج و اشتهارد و مامورین شهرداری منطقه ۵ ، در محل حاضر شدند.

مهندس حکیمی معاون مدیر کل و رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج در این خصوص گفت: مامورین گرگ خاکستری را بدون آسیب و خسارت جانی و مالی برای شهروندان رنده گیری نموده و به یکی از مراکز نگهداری از حیوانات وحشی منتقل نمودند.

حکیمی افزود: حضور گرگ در یکی از خیابان های مرکزی شهر کرج بسیار عجیب به نظر می رسد و احتمال اینکه این گرگ توسط انسان به اسارت درآمده و از محل نگهداری گریخته باشد وجود دارد.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2014-08-12 09:32 AM

کرجه دیگه... اگه توش شیر هم دیدین تعجب نکنین.یه مقاله بود درباره فروش غیرمجاز حیوانات در ایران.یارو نوشته بود قاچاقچی که باهاش صحبت می کردن گفته بوده شیر و پلنگ هم برای فروش داره.البته برای تحویل باید بیاین کرج!!Khansariha (219)