شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2014-06-28 10:05 PM

سلام خدمت همه دوستان عزیز قدیم و جدید
حال و احوالتون چطورهKhansariha (8)
خدمت دکتر عزیز هم عرض ادب و ارادت دارمKhansariha (8)
باقی حضرات کجان پس۰
من فکر کنم ۶ ماهی نبودم چه خبراKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2014-06-29 07:55 AM

سلام به دوستان گل كرجي Khansariha (48)
ديدم آقا بابك اومده من هم به همين بهونه خواستم سلامي عرض كنم.

مخلصيم Khansariha (8)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2014-06-29 09:58 AM

به به ... عمو بابک!! مخلصیم رفیق.Khansariha (8)حال و احوالت چطوره؟ بابا شماها کجاین؟ این رضا که از وقتی از خیل فنر جدا شد دیگه پیداش نیست.جنابعالی هم که کلا شدی دنباله دار هالی!Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rimaen - 2014-06-29 12:29 PM

همشهری های عزیز یه جای مطمئن برای خرید تفنگ بادی نیاز دارم؟آدرس میدید؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2014-06-29 01:12 PM

(2014-06-29 12:29 PM)rimaen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز بهتره بی خیال خرید تو کرج بشی و بری تهران.تو خیابون فردوسی فروشگاه های شکار و تیراندازی زیادن.ولی تو کرج شما نه گزینه کافی برای انتخاب داری نه قیمت هاشون مناسبه.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2014-06-29 02:00 PM

(2014-06-29 09:58 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به ... عمو بابک!! مخلصیم رفیق.Khansariha (8)حال و احوالت چطوره؟ بابا شماها کجاین؟ این رضا که از وقتی از خیل فنر جدا شد دیگه پیداش نیست.جنابعالی هم که کلا شدی دنباله دار هالی!Khansariha (219)Khansariha (8)

دکتر جان عرض کنم که امسال خوشبختانه سال بسیار پر مشغله ای برام شد و تحصیل نیز مزید بر علت باور کن امسال هنوز یه تیر هم حتی برای هدفگیری نزدم۰کار هم که قربونش برم اونقدر زیاد شده که تا ۱۰ شب اکثران سر کارم۰خدارو شکر اوضاع کشور رو به بهبوده و ما هم خوشحالیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2014-06-30 10:41 AM

(2014-06-29 01:12 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-29 12:29 PM)rimaen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز بهتره بی خیال خرید تو کرج بشی و بری تهران.تو خیابون فردوسی فروشگاه های شکار و تیراندازی زیادن.ولی تو کرج شما نه گزینه کافی برای انتخاب داری نه قیمت هاشون مناسبه.

سلام ، وضع كرج بهتر از قبل شده و ميشه ما كه كرجي هستيم از شهر خودمون خريد كنيم.
الان به علت رقابت بين فروشندگان قيمتها هم متعادل شده.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2014-07-13 01:34 PM

سلام بر دوستان عزیز همشهری.خوب هستید؟آقا چه سوت و کوره.چند وقت در خدمت دوستان نبودم.سعی میکنم از امروز بیشتر باشم و یه تکونی به تاپیک بدم
خوب از کجا شروع کنیم؟گیر به دکتر؟گیر به هومن اسکروچ؟گیر به بابک تلمبه زن؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - gorjimahalle - 2014-07-13 01:45 PM

سلام همسایگان عزیز.به به به ببین کی اومده داش خبر میدادی گاوی گوسفندی قربونی میکردی.چ عجب راه گم کردی مشتی.کودکان سلام رساندن خخخخخخخخخ.Khansariha (8)Khansariha (8)بنظرم گیر دادنتو میتونی از دکتر شروع کنی از اینجا معلومه چند وقته کسی بهش گیر نداده زیادی بهش خوش میگذره.برو ببینم چیکار میکنی منم تشویقت میکنم.علی علی.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2014-07-13 01:53 PM

چطوری سیددددددددد مخلصیم.کودکان درون یا بیرون؟چه خبرا؟نگران نباش بسپرش به من.