شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - hoossein - 2014-02-02 10:08 AM

سلام برو بچه البرزی
من هم به جمع شما پیوستم مرا هم در یابید
یا حق

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2014-02-02 10:25 AM

حسين آقا خوش آمدي.
اگه خدا بخواد يواش يواش تاپيك مي خواد يه جوني بگيره!!

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - arashyakuza - 2014-02-02 10:41 AM

سلام گرم به شما هم وطن های کرجی
من نمیدونم این برفه کرج اومده یا پشمکه اصلا آبم نمیشه خخخخخخخخخ
حسین آقا خوش اومدیKhansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2014-02-02 11:47 AM

(2014-02-01 01:54 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولا دوست داشتم هزارمین پستم تو این انجمن رو تو تاپیک کرج بزارم در ثانی اقا چرا شایعه میکنید اگر میگفتی چینی شانگهای مدل 61 شاید قابل باور تر بود من رو چه به پی سی پی از کپسول میخوام برای پر کردن بادکنک جشن تولد استفاده بکنم ................................................

رضا عمو جون پی سی پی گرفتی رو کن!! خجالت نداره که ! آچ آی وی که نگرفتی پی سی پیه دیگه!Khansariha (219)Khansariha (219)
حالا برا بادکنک 300 بار زیاد نیست یه خورده!!!
بعدش می گم چرا شانگهای 61؟؟ مثلا شانگهای 62 چرا نه!
یاد شیرفرهاد افتادم رفته بودن خدمت یاورطغرل گفت از جلو نظام،گفت هاااا چرا از جلو نظام؟ یاور گفت پس چی؟ گفت مثلا از جلو شیرفرهاد!!!Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - hamidhakami - 2014-02-02 03:24 PM

با سلام. دکتر جان آقا رضا راست میگه. ایشون یه چینی داره . حالا رضا جان اگه بادکنکها رو خواستی پر کنی بنده در خدمتتم. نمیخواد خودت هم بیای. با پیک بفرست . هزینه رفت و برگشت پیک هم پای خودم.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2014-02-02 05:09 PM

سلام خدمت همه دوستان کرجی و غیر کرجی
حسین اقا بهت خوش امد میگم.راستی پیام خصوصیت درست شد؟
اگر میدونستم یک سوال باعث این همه شایعات میشه هیچوقت نمی پرسیدم.اقا حمید شما به من لطف دارید و مرامتون برای من ثابت شده هستش.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - hoossein - 2014-02-02 08:23 PM

نمی دونم رضا جون
بی اطلاع هستم از پیام خصوصیم اخه تازه عضو شدم زیاد سر از کار این سایت در نیوردم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2014-02-03 10:33 AM

سلام به همشهريهاي گل Khansariha (8)
آقا رضا ديدي يه خبرهايي هست!!
من نميگم تموم عالم (ببخشيد تموم دوستان) ميگن.
همه چي از يه شايعه كوچيك شروع ميشه....... .Khansariha (214)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2014-02-03 11:12 AM

سلام خدمت همه دوستان کرجی
فقط خوشحالم این شایعات باعث شده تاپیک کرج یک تکونی بخوره میترسم انقدر شایعه پراکنی بکنید تا شوخی شوخی یکدفعه دیدی جدی شد.
حسین اقا شما برو به کنترل پنل کاربری خودت/ویرایش تنظیمات/دریافت پیام خصوصی رو تیک بزن درست میشه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2014-02-05 01:00 PM

سلام خدمت تمامي البرز نشينانKhansariha (48)
آقا رضا اين پي سي پي لا مذهب شايعه اش هم خوشگل و دلنشين ما به شايعه اش هم تبريك ميگيم مباركت باشه Khansariha (219)Khansariha (219)