شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-11-16 10:02 AM

(2013-11-15 09:31 PM)MacTavish نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان البرزی با تماس با شماره 197 اعتراض خودشون رو نسبت به رفتار نا شایست نیروی انتظامی با دوستان تیرانداز در رابطه با حمل سلاح های بادی 4.5 و 5.5 به گوش مقامات کشور برسانند. Khansariha (8)
دوستان به همه شما قول می دهم اگر تعداد شکایات بالا بره این موضوع به احتمال زیادی پیگیری می شه ما منکر زحمات نیروی انتظامی نمی شیم اما واقعا جای تعجب داره که یک سروان یا سرگرد نیروی انتظامی هنوز نمی دونه اسلحه 4.5 و 5.5 احتیاج به مجوز ندارد.

دوست عزیز لطفا قبل از دعوت به تماس از طرف دوستان یک شرح کاملی از اتفاق و محل اتفاق و نحوه برخورد پرسنل انتظامی بفرمایید تا بهتر بشه تصمیم گیری کرد و احیانا اقدام بهتری انجام داد.متشکرم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - MacTavish - 2013-11-16 02:08 PM

(2013-11-16 10:02 AM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز لطفا قبل از دعوت به تماس از طرف دوستان یک شرح کاملی از اتفاق و محل اتفاق و نحوه برخورد پرسنل انتظامی بفرمایید تا بهتر بشه تصمیم گیری کرد و احیانا اقدام بهتری انجام داد.متشکرم.

حق با شماست
برادر گرامی هدف من فقط روشن سازی برای دوستان حاضر در نیروی انتظامی است که اسلحه بادی 4.5 یا 5.5 چه فنری و چه pcp هیچ گونه ممنوعیتی ندارد لذا تماس دوستان با سامانه 197 و روشن سازی این موضوع می تواند کمک بزرگی به این فرهنگ سازی کند.
یکی از مشکلاتی که خیلی از دوستان تیرانداز و شکارچی قانونمند با نیروی انتظامی در رابطه با سلاح های pcp دارند مسئله گلنگدن آن هاست که معمولا با سلاح خفیف اشتباه گرفته و باعث درخواست مجوز از دوستان می شود در اینجا نه شخص حمل کننده سلاح مقصر است نه نیروی انتظامی بلکه مقصر اصلی مقامات بالاتر هستند که هیچ گونه آموزشی رو در رابطه با سلاح های بادی به این اشخاص نداده اند لذا در صورتی که تماس و درخواست ها با سامانه 197 بالا باشد این موضوع به احتمال زیاد پیگیری خواهد شد و کم کم در سر تا سر کشور فرهنگ سازی می شود.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-11-18 11:39 AM

سلام خدمت همه دوستان البرزی
امروز رفته بودم پیش اقای کمالزارع که از ساچمه های آذرخش 2 اورده بود کیفیت ظاهری اونها نسبت به ساچمه های دیگه ایرانی عالی بود ولی یک نکته بعد از وزن کردن متوجه شدم وزنشون 18 گرین هستش که روی بسته 15 درج شده.
[تصویر: 13847619221.jpg]

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2013-11-18 03:21 PM

رضا جان اینا رو بچه ها وزن کردن ظاهرا واریانس وزنیش بیشتر از این حرفاست که خود سازنده هم این مسئله رو قبول و سعی در اصلاحش داره.در کل به نظر ساچمه بدی نمی آد و منم اگر تهیه کنم حتما باهاشون گروپ میذارم تا ببینیم چه طوره.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-11-20 08:21 PM

سلام
در خصوص مشکل دوستمون که گفتن براشون برای حمل تفنگ بادی مشکلی پیش اومده عرض کنم که
امروز مطلع شدم که از دارندگان تفنگ بادی خواسته شده تا برای دریافت دفترچه شناسایی شکارچی به اداره محیط زیست مراجعه کنند و دفترچه بگیرن.تا بدون مشکل و با خیال راحت از اسلحشون استفاده کنند.در این ابلاغیه فقط نام کالیبر 5.5 ذکر شده .اگر خاطرتون باشه قبلا هم این صحبت مطرح شده بود و ازدوستان خودمونم رفتن و گرفتن ولی امسال ظاهرا بصورت ابلاغیه از طرف ریاست جمهوری ارسال شده. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-11-20 08:56 PM

سلام
خدمت همه دوستان البرزی
یعنی تفنگ من که 4.5 هستش دفترچه نمیخواد Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - MacTavish - 2013-11-20 10:26 PM

(2013-11-20 08:21 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در خصوص مشکل دوستمون که گفتن براشون برای حمل تفنگ بادی مشکلی پیش اومده عرض کنم که
امروز مطلع شدم که از دارندگان تفنگ بادی خواسته شده تا برای دریافت دفترچه شناسایی شکارچی به اداره محیط زیست مراجعه کنند و دفترچه بگیرن.تا بدون مشکل و با خیال راحت از اسلحشون استفاده کنند.در این ابلاغیه فقط نام کالیبر 5.5 ذکر شده .اگر خاطرتون باشه قبلا هم این صحبت مطرح شده بود و ازدوستان خودمونم رفتن و گرفتن ولی امسال ظاهرا بصورت ابلاغیه از طرف ریاست جمهوری ارسال شده.

سلام
ممنون از شما دوست عزیزم برای پیگیری می شه بفرمایید اداره محیط زیست کرج کجاست و چه مدارکی رو باید همراه داشته باشیم ؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-11-30 05:53 PM

سلامKhansariha (8)
و10روز گذشت.....
بابا 4 تا پست بذارید بلکه از نحوست 13 در بیاریم تاپیک روKhansariha (215)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - azimia - 2013-11-30 06:09 PM

[تصویر: 13858221311.jpg]

با سلام خدمت همشهریان عزیز
میخوام سهمیه فشنگ ساجمه زن بگیرم کچای کرچ هست لطفا ادرس بزارید متشکرم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2013-12-01 12:04 PM

تو خیابون چالوس دوست عزیز.تمام نمایندگی های توزیع فشنگ اونجا هستن.یکی تو پاساژ شمشیری بقیه یه کم بالاتر.Khansariha (8)