شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-09-24 08:06 PM

عرض سلام وشب بخیرKhansariha (8)
همین بادی رو عشق است،بدون مجوز هم میشه کار کرد.
جمعه از طرف یکی از همسایه ها دعوت شدیم به یک شکارگاه خصوصی.البته فقط کفتر چاهی داره.میریم ببینیم چند تا میشه رکورد زدKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - gorjimahalle - 2013-09-25 11:00 AM

سلام خدمت همسایگان عزیز.حالتون چطوره??اقا ما یه رفیقی داشتیم به اسم علی اقا چند وقتیه بیخبرم ازش.داداش کجایی کم پیدایی مرد?یه خبر از حالت به ما بده داش.یا حق

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-09-25 09:56 PM

(2013-09-25 11:00 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همسایگان عزیز.حالتون چطوره??اقا ما یه رفیقی داشتیم به اسم علی اقا چند وقتیه بیخبرم ازش.داداش کجایی کم پیدایی مرد?یه خبر از حالت به ما بده داش.یا حق

سید جان سلام اگر علی صدرا رو میفرمایید کمی درگیر جابجاشدن هست.میاد ایشالا.Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - hooman63 - 2013-09-26 01:24 AM

(2013-09-25 11:00 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سید گلم خوبی Khansariha (8)
من تازه دیدمش هم درگیره جابجایی خونه هستش هم درگیره کارشه یه مقدار فشار کارش زیاد شده
ولی نگران نباش از قبل هم تپل تر شده

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-09-26 12:24 PM

به به هومن جان گل .احوال شما
با زحمتای ما.دستتم درد نکنه.هنوز امتحانش نکردم رفتیم ولی قسمت نشد.
بازم ممنونم.Khansariha (8)جبران کنیم.
Khansariha (8)
(2013-09-24 08:06 PM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام وشب بخیرKhansariha (8)
همین بادی رو عشق است،بدون مجوز هم میشه کار کرد.
جمعه از طرف یکی از همسایه ها دعوت شدیم به یک شکارگاه خصوصی.البته فقط کفتر چاهی داره.میریم ببینیم چند تا میشه رکورد زدKhansariha (219)

علی جان منم جمعه دعوتم و امشب میرم تفنگمو از تهران بیارم.جمعه اولین شکار امسالو میزنیم .ایشالا که بتونیم یه چیزی بزنیم Khansariha (8)آبرومون نره.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-09-26 12:46 PM

سلام به البرزی های گلKhansariha (8)
پارسال کبوتر جنگلی و چاهی سیخ زدیم گوشتش کدر وسفت شده بود،کسی راه اصولی برا پختنش سراغ داشت مارو هم در جریان بذاره.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-09-28 09:29 AM

سلام وصبح بخیر به همهKhansariha (8)Khansariha (48)
دیروز رفتیم برای کبوتر چاهی ولی دست خالی برگشتیمKhansariha (367)
یکی در میون تو لانه هاشون جوجه پرنگرفته داشتن،از اونجاکه شناسنامه هاشون همراهشون نبود نمیدونستیم کدومشون مجرد و کدومشون متاهل هستن،بیخیال شدیم برگشتیم تا 10/20روز دیگه بریم سروقتشون.
ماشالله اینقدر زیاد بودن که اگه دوباره بحران گرونی مرغ پیش بیاد میشه روشون حساب کرد.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - ali-karaji - 2013-09-29 12:21 PM

سلام،یکسال بععععععععععععد

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-09-29 07:52 PM

(2013-09-28 09:29 AM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وصبح بخیر به همهKhansariha (8)Khansariha (48)
دیروز رفتیم برای کبوتر چاهی ولی دست خالی برگشتیمKhansariha (367)
یکی در میون تو لانه هاشون جوجه پرنگرفته داشتن،از اونجاکه شناسنامه هاشون همراهشون نبود نمیدونستیم کدومشون مجرد و کدومشون متاهل هستن،بیخیال شدیم برگشتیم تا 10/20روز دیگه بریم سروقتشون.
ماشالله اینقدر زیاد بودن که اگه دوباره بحران گرونی مرغ پیش بیاد میشه روشون حساب کرد.

سلام
من رفتم بیابون اطراف و روی دکل های برق یه چند تایی زدم.انصافا درشت و خوب بودن.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alihunter - 2013-09-29 11:04 PM

سلام دوستان من مدتی بود نبودم امیدوارم همه خوب باشن
راستی جمعه با دوستم رفتیم یه زمین کشاورزی 25 تا قمری زدیم من با دیانا 54 بودم که 18 تا زدم دوستم با گامو هانتر 7 تا زد. چیز دیگه ای نبود به جز گنجشک که اونم آدم دلش نمیومد ساچمه حروم کنه!!