شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور (/showthread.php?tid=660)

صفحه ها: 1 2

کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - Saeed-AT44-Long - 2011-09-02 11:05 PM

نظر دوستان در مورد تلمبه هیل و تلمبه گان پاور چیست ؟
تفاوت ها , معایب و مزایای هر کدام چیست ؟
از دوستان صاحب نظر درخواست می شود در مورد این دو نوع تلمبه تجربه های خودشون رو بیان فرمایند و اگر همراه با تصویر باشد بهتر و جالب خواهد بود.

Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - esmaeil1356 - 2011-09-03 01:16 PM

[تصویر: IMG_0852.jpg]
لينك فايل اصلي عكس با كيفيت بالاتر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: IMG_0854.jpg]
لينك فايل اصلي عكس با كيفيت بالاتر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - Saeed-AT44-Long - 2011-09-03 01:59 PM

عکس بالایی که آقا اسماعیل زحمتشو کشیدن تلمبه هیل هست و عکسهای پایین هم عکسهای تلمبه هیل هستند ولی مدلشون متفاوت هست. از دوستان کسی از این تلمبه ها اطلاعاتی دارد ؟

[تصویر: HillDisplay12.jpg]

[تصویر: Hill72.jpg]

[تصویر: Hill_Air_MK2.jpg]

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - saeedglx - 2011-09-03 04:58 PM

اشکال تلمبه هیل اینه که کنیستر خشک کن نداره
وقتی حرف از فشار 200 بار میشه این مخزن بسیار بسیار مورد استفاده داره

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - david - 2011-09-03 05:04 PM

Khansariha (8)من با تلمبه هاتسان و هیل و گان پاور کار کردم. بهترینشون همین گان پاور است هم نرم تر کار میکند و نیروی خیلی کمتری نسبت به بقیه میخواهد.به نظر من گان پاور بهتر است.چون اگر خوب نبود کندور و بنجامین از ان در محصولاتشان استفاده نمیکردند

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - masih.hunter - 2011-09-03 05:06 PM

من با چهار مدل تلمبه کار کردم هیل که اقا اسماعیل عکسش رو گذاشتن گانپاور و بنجامین که تفاوتی با گان پاور نداره و هاتسان ولی بنظر من گانپاور

و یا بنجامن خیلی راحتر میتونید اسلحه رو شارژ کنید از فشار 2000 پی اس ای یکم طول میکشه ولی بعد از اون خیلی راحت شارژ میکنه انگار با هر یکبار

تلمبه زدن 7 تا 9 بار فشار ایجاد میشه .

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - Saeed-AT44-Long - 2011-09-07 09:05 AM

از دوستای گلم که نظرشونو دادن ممنون Khansariha (8)

دوستای عزیزی که تجربه از این نوع تلمبه ها رو دارند لطفا نظر بدند

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - elmas - 2011-09-07 10:01 PM

گان پاور رتبه اول
بعد هیل
بعد هاتسان
تلمبه زدن با گان پاور آسونتره ولی اتصالات هیل باز و بسته کردنشون راحتتره

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - maahmadi - 2012-08-24 12:18 PM

من هردوی آنها رادارم تلمبه هیل پمپ خیلی برایم راحتره تاگان پاور
تلمبه گان پاوریکی ازدوستان بعد2 روزخراب شده واورینگش راعوض کردیم بازهم نشد
هیل پمپ رایک ساله دارم وازش راضی هستم .Khansariha (8)

RE: کدامیک ارزش خرید بیشتری دارد : تلمبه هیل یا تلمبه گان پاور - arminpaye - 2014-01-09 04:08 AM

سلام دوستان می‌خواستم بپرسم کدام تلمبه توان شارژ تا ۳۰۰ بار را دارد؟