شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) (/showthread.php?tid=655)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: اطلاعیه مهم - saeedaria - 2011-09-15 11:30 PM

با سلام
جمع مدیران در تلاش هستن با قوت و محتاطانه کار جدیدی رو درکنار شما دوستان شروع کنن.برای راه اندازی فروشگاه مجازی در نظر گرفتن برخی ملاحظات حقوقی لازمه.بنابراین یک بررسی جامع میطلبه که قطعا کمی وقتگیره.
ان شاالله به همراه دوستان برنامه ها مرحله به مرحله،بدور از شتابزدگی پیش بره.این پیگیری شما مایه قوت قلب و انگیزه بیشتر برا فعالیته.

RE: اطلاعیه مهم - morteza - 2011-09-17 09:13 AM

پیشاپیش راه اندازی فروشگاه اینترنتی را به همه و مخصوصا بانیان آن تبریک میگویم .
به امید موفقیت بیشتر برای عزیزان زحمتکش این سایت.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: اطلاعیه مهم - saeedaria - 2011-09-29 05:56 PM

سلام عرض میکنم به تمامی دوستان گرامی
ضمن تشکر از همکاری و مشارکت همه دوستان در پیشبرد فعالیتهای انجمن لازم میدونم نکته ای رو خدمت همه عزیزان یاداوری کنم.
از همه دوستانی که در این مهم ما رو یاری میکنن خواهشمندم حتما پس از واریز وجه، اطلاعات واریزیشون رو به همراه نام و نام خانوادگی و شماره تماس برای من پ.خ کنن تا در سوابق داشته باشیم.
ممنون از لطف همگی

RE: اطلاعیه مهم - ATGroup - 2011-09-30 08:18 PM

اقا سعید گل امکانش هست یه شماره کارت از بانک ملی بگین

RE: اطلاعیه مهم - saeedaria - 2011-09-30 08:20 PM

یکی از دوستان دیروز لطف کردن و مبلغی رو به عنوان همیاری پرداخت کردن ولی هنوز اطلاعات واریزیشون رو که خواسته بودیم برامون پ.خ نکردن.
خواهشا در این زمینه هم ما رو یاری کنید

RE: اطلاعیه مهم - airequip - 2011-10-08 10:54 PM

با سلام خدمت شما اقا سعيد من اجازه دسترسي به پ.خ و .... را ندارم چطوری اطلاعات انتقال وجه و .... را برای شما ارسال كنم؟ متشكرم

RE: اطلاعیه مهم - persiankiller - 2011-10-08 11:37 PM

(2011-10-08 10:54 PM)airequip نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت شما اقا سعيد من اجازه دسترسي به پ.خ و .... را ندارم چطوری اطلاعات انتقال وجه و .... را برای شما ارسال كنم؟ متشكرم

احتمالا به خاطر پست های کم شما هست دوست من.

RE: اطلاعیه مهم - hooman63 - 2011-10-09 01:10 AM

اقا خیلی کارخوبی دارید میکنید Khansariha (48)
از همه کسانی که برای این سایت زحمت میکشند ممنونم
واقعا برای من که شبیه یه دانشنامه هست بسیار خوب و پربارKhansariha (215)

RE: اطلاعیه مهم - airequip - 2011-10-11 09:23 PM

اقا سعيد اگر اطلاعات قبض پرداخت شده مهم و ضروريه لطفا ادرس ايميلتون و یا هر اطلاعاتي كه بتونم اطلاعات قبضم را براتون ارسال كنم برای بنده پ.خ كنيد.متشكرم

RE: اطلاعیه مهم - saeedaria - 2011-10-11 10:35 PM

دوست عزیز لطفا اطلاعات پرداخت رو برام پ.خ کنید.
البته با نام و نام خانوادگی و شماره تماس.
سپاسگذاریم