شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) (/showthread.php?tid=655)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: اطلاعیه مهم - aghajoon - 2011-08-30 04:00 PM

من که به شخصه بیشتر از این حرفا به آقا سعید و سایت بدهکارم ،ایشون خیلی برای من زحمت کشیدند.

یه مثال میزنم:فرض کنید یک نفر که دنبال یه دوربین برای یه تفنگ فنری مگنوم باشه و از وجود این سایت هم اطلاعی نداشته باشه چیکار میکنه ؟ خوب در اکثر موارد مجبوره که به حرف فروشنده ها اعتماد کنه و با این

تبلیغ که این دوربین اصله و من ضمانت میکنم و ... یه دوربین حداقل 60تومنی برای تفنگش میگیره و خوب بعد مثلا 1 هفته دوربین مشکل پیدا میکنه و همه هزینه ای که این فرد کرده از بین میره و فروشنده هم به

هیچ وجه جوابگو نیست، ولی وقتی توی این سایت این اطلاعات را بدست بیاره با خیال راحت دنبال یه مارک مخصوص و تست شده از طرف اعضاء معتبر سایت میره پس همینجا حداقل 60 تومن سود کرده پس

باید در نظر گرفت که تجربه واقعا ارزش مالی داره.

RE: اطلاعیه مهم - AIRKING - 2011-08-30 06:03 PM

سپاس از عزیزان که با این شور و شوق و همدلی خاری هستند در چشم بدخواهان که چشم دیدن پیشرفت بچه های خوش اخلاق و بامرام ایران زمین رو ندارندKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: اطلاعیه مهم - MEHDI - 2011-08-30 06:57 PM

ما هم دستان شما را به گرمی فشور(فشار) میدیم خخخخ
یا علی Khansariha (214)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: اطلاعیه مهم - Don Corleone - 2011-08-30 07:01 PM

ممنون از دوستان که همیشه همکاری کردن و سایت رو حفظ کردن.بنده حقیر هم پیشنهاد میکنم مدیران عزیز هر چند وقت یک بار کارنامه مالی سایت رو در اختیار دوستان قرار بدن منظوئم کل دریافت ها از این راه و هزینه هایی که شده تا برای افراد بدبین هم جایی برای نگرانی وجود نداشته باشه.
و در پایان حتما این حرکت سایتمون رو یک گام به حرفه ای شدن نزدیکتر میکنهKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: اطلاعیه مهم - ahmad1373 - 2011-08-30 10:36 PM

آقا ما هم بازی!Khansariha (8)

RE: اطلاعیه مهم - Ali - 2011-08-30 10:48 PM

به به اول به بچه های بنفش تبریک میگم،دوم از کسانی که به نوعی حامی سایت هستند و کمک کردند کمال تشکر رو دارم،سوم اینکه از مدیران و ناظمان سایت هم تشکر میکنم و عرض خسته نباشید دارم.با رو کردن برنامه مالی مشکلی ندارم ولی با اینکه خودم تا حالا کمک مالی نکردم،خوشم نمیاد برنامه مالی سایت بیاد روی سایت،به شخصه بخام سواستفاده کنم و دردسر بسازم برای سایتی با دونستن همین اطلاعات جزئی میتونم مشکل بسازم هرچند بدست آوردنش خیلی سخت نیست مخصوصا سایت ما که اینقدر دشمن بیکار و منتظر فرصت داره.کسی دقیق خاست بدونه چرا مشکل دارم با این قضیه توی پی ام در خدمتم.

RE: اطلاعیه مهم - عبدالرحمن - 2011-08-30 11:54 PM

دوستان همه میان و تشکر میکنن و اعلام اینکه همکاری میکنن .. اما هنوز خبری نشده بابا شروع کنید دیگه مبلغ رو واریز کنید به حساب و شماره فیش رو اینجا قرار بدید
مخلص همه سروران گرامی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: اطلاعیه مهم - civilman191 - 2011-08-31 12:19 AM

به نام خدا
با عرض سلام و ادب و احترام و خسته نباشيد خدمت تمام دوستان بخصوص زحمت كشان اين مجموعه"
در درجه اول خيلي خوشحالم كه اين سايت يك چنين مديران خوب و لايقي داره و همين جا كمال تشكر را از تك تكشون دارم كه چنين محيط گرم و دوست داشتني و سالمي را براي همه كاربران فراهم كردن و اميدوارم همه دوستان تا انجايي كه در توانشون هست در همه ضمينه ها با مديران عزيزمون همكاري لازما داشته باشن"
به اميد پيشرفت روزافزون سايت خدمون با تلاش و همياري همه دوستان""
يا علي"

RE: اطلاعیه مهم - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-08-31 01:45 AM

(2011-08-30 11:54 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همه میان و تشکر میکنن و اعلام اینکه همکاری میکنن .. اما هنوز خبری نشده بابا شروع کنید دیگه مبلغ رو واریز کنید به حساب و شماره فیش رو اینجا قرار بدید
مخلص همه سروران گرامی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)

رحمان جان
قطعا مشکلات مالی سایت با همدلی و کمک دوستان حل خواهد شد
اما
بشخصه وقتی این همدلی و ابراز لطفهارو از طرف دوستان میبینم برام بیش از تمام ثروتهای عالم ارزش داره
واقعا از همتون ممنونم که انقدر همراه و همسو هستید Khansariha (8)

RE: اطلاعیه مهم - saeedaria - 2011-08-31 08:03 AM

با سلام
عبدالرحمن عزیز قرار نیست شماره فیشی اینجا اعلام بشه. دوستان زحمت میکشن برام پ.خ میکنن و بنده ثبتش میکنم.
ضمنا دوستان لطف کنن نام و نام خانوادگی و شماره تماس رو هم زمان ارسال شماره فیشها قید کنن.
همینجا دوباره از دوستانی که زحمت کشیدن و ما رو در پیشبرد امور یاری کردن سپاسگذارم.