شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) (/showthread.php?tid=655)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - hamidhem - 2014-09-06 01:57 AM

سلام.
مبلغ ناقابل 12000 تومان واریز گردید.
ش حواله : ۹۹۲۸۹۸۷۸۴

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - karbakhsh - 2014-09-20 02:12 PM

سلام و با شرمندگی
مبلغ 30هزار تومان به حساب زیر منظور شد. 995706753 شماره ردیابی __93/6/29تاریخ__بنام سعید اکبری نیا
البته در مقابل زحمات اساتید هیچ ارزشی نداره و برگ سبزیست

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - nasergafari - 2014-11-21 03:26 PM

سلام
دوست من این سوال شما مربوط به اینجا نیست میتونستی سوالتو اینجا بپرسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم سوالتون رو جواب میدم.
شما اکانتت فعال شده که میتونی اینجا پست بزاری فقط برای فعال شدن یه سری امکانات شما باید 30تا پست مفید داشته باشی تا به عضو رسمی تبدیل بشی. درحال حاضر کاربری شما تازه وارد هست و امکانات برای شما غیر فعال.
یاعلی

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - sada - 2015-03-28 01:58 PM

باسلام خدمت دوستان

مبلغی ناقابل به شماره پیگیری80994515تاریخ94/1/8ساعت13:49واریزگردید.به امیدپایداری هرچه بیشترانجمن.موفق باشید.

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - alighaed - 2015-04-05 09:59 PM

مبلغ ناقابل 20000 هزار تومان به حساب آقای سعید اکبری نیا واریز شد.به امید سربلندی تمامی اعضای سایت

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - يسري - 2015-04-25 07:34 PM

سلام دوستان
من فعلا همياري مالي نكردم
ولي نظري دارم كه كم از كمك مالي نيست
و اون اينكه اساتيد بزرگوار سايت تيشرت با كيفيتي رو طراحي كنند مزين به ارم انجمن و تاپيكي براي سفارش باز كنند
و اعضاي سايت با خريد تيشرت هم در بدست اوردن هويت يكسان در تجمعات انجمن و در دادان عكس و كليپ با شكل و ظاهر يكسان بهتر ظاهر بشوند و هم اينكه منافع اين حركت براي مخارجي كه انجمن داره هزينه بشود

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - rmkratos - 2015-04-26 10:42 AM

(2015-04-25 07:34 PM)يسري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من فعلا همياري مالي نكردم
ولي نظري دارم كه كم از كمك مالي نيست
و اون اينكه اساتيد بزرگوار سايت تيشرت با كيفيتي رو طراحي كنند مزين به ارم انجمن و تاپيكي براي سفارش باز كنند
و اعضاي سايت با خريد تيشرت هم در بدست اوردن هويت يكسان در تجمعات انجمن و در دادان عكس و كليپ با شكل و ظاهر يكسان بهتر ظاهر بشوند و هم اينكه منافع اين حركت براي مخارجي كه انجمن داره هزينه بشود

بسیار عالی. اولیشم خودم سفارش میدم :D

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - DAGGER - 2015-05-23 09:03 PM

مدیران گرامیKhansariha (8)
شماره کارت اعلان شده جهت همیاری مثل اینکه فعال نیست لطفا چک کنید

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - SOHEIL-GUNSMITH - 2015-05-23 11:30 PM

سلام بهروز جان بله چند روزی هست کارت منقضی شده تا اخر هفته شماره حدید رو اعلام میکنیمKhansariha (8)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - gamocfr - 2015-08-29 12:33 AM

(2015-05-23 11:30 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بهروز جان بله چند روزی هست کارت منقضی شده تا اخر هفته شماره حدید رو اعلام میکنیمKhansariha (8)

سلام دوست عزیز شماره کارتو اعلام کنید لطفا