شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) (/showthread.php?tid=655)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - PANAHI - 2014-02-05 08:49 PM

سلام خدمت دوستان گرامی واساتید محترم.

باتشکر از عزیزانی که در راه اندازی این سایت بزرگ به هر نحوی دخیل بودن .

بنده به نوبه خودم انجام وظیفه کردم و مبلغی نا چیز بحساب سایت واریز نمودم

شماره ارجاع.673599720466

مبلغ. 120000 ریال

با سپاس .یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - saeedaria - 2014-02-05 10:27 PM

سلام دوست عزيز
سپاس از بذل توجهتون
اميدوارم با همياري و همكاري و در كنار هم معلومات خودمون رو بالا ببريم و به گستره تجربياتمون بيافزاييم
در حد توان در خدمت همه دوستان هستيم.انتقادات سازنده و پيشنهادات فراموش نشه تا بتونيم به نحو احسن خدمت رساني كنيم

RE: اطلاعیه مهم - ashk - 2014-02-17 02:43 PM

[/size]
(2011-08-30 06:41 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشكر از تمام دوستاني كه تا كنون همراه و هم دل ما بودن و خواهند بود از دوستان عزيز خواهشمندم كه به اين مهم توجه خاص داشته باشن تا بتونيم با هم به سايتي جامع و پر بار در زمينه سلاح بادي و شكار تبديل بشيم
موافقم

من هم فردا واریز میکنمKhansariha (219)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - shahabjadidi - 2014-02-17 07:24 PM

با سلام و درود
مبلغ 200.000 ریال بابت همیاری مالی و حق عضویت به حساب انجمن واریز کردم...میدونم ناچیز و کم هست ولی به بزرگی خودتون قبول کنید از من...زحمات شما و بقه دوستان و همکارانتون اصلا قابل مقایسه با مادیات نیست....ممنونKhansariha (8)
طى حواله شماره ۹۵۸۲۷۳۷۱۶ نت بانک ملتKhansariha (8)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-02-18 09:58 PM

ممنون شها بجان
این انجمن به لطف محبتها و حضور فعال شما دوستان خوب هست که تا امروز بر پا مونده و رو به پیشرفت میرهKhansariha (8)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - shahabjadidi - 2014-02-18 10:03 PM

شرمنده نکن سهیل جان این مبلغ ها که خیلی ناچیز هست...زحمات شما و همکارانتون و دیگر دوستان و استفاده ما از مطالب و تجربیات شما قابل مقایسه با مادیات نیست...و در ضمن همه ما درک این رو داریم که نگهداری سایت و استفاده از فضای مجازی(DOMAIN) چقدر هزینه برای مسئولین انجمن و سایت داره...Khansariha (8)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - Vicxtor - 2014-03-13 09:29 PM

مبلغی ناچیز (۵۰/۰۰۰ تومان) بابت این یک سال و اندی که عضو سایت وزین ایران ایررایفل بوده ام و به منظور همیاری مالی به حساب مورد نظر با شماره ی پیگیری ۴۱۶۸۸۰ و شماره ی ارجاع ۵۲۴۱۶۸۰۸۰۰۷۱ واریز شد.
از مدیران محترم پوزش میطلبم که تا حال به فکر این موضوع نبوده ام... Khansariha (226)
پیروزی یارتان و حق نگهدارتان... Khansariha (8)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - masih.hunter - 2014-03-14 02:09 AM

درود .

دوستان بازهم سپاس بابت این همه لطف . Khansariha (8)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - pantamed - 2014-04-08 12:53 PM

با سلام و تبریک سال نو و تشکر ویژه بابت زحماتی که بابت اطلاع رسانی انجام میدهید .
خیلی عذر میخوام که ایم مطلب که بیربط به این قسمت هست رو در اینجا مینویسم ولی چاره ای نداشتم ؛ باز هم از این بابت عذر میخوام و امیدوارم عذر منو پذیر باشید ؛ تو سایت عکس یک چاقو رو دیدم که هرچی سعی کردم و گشتم که همونجا سوالم رو بنویسم متاسفانه جایی واسه اینکار نبود ؛ لطفا ضمن راهنمایی از این بابت که چطور میشه همونجا سوال رو مطرح کرد بفرمایید که من از کجا میتونم این کارد رو تهیه کنم و قیمتش چقدر هست؟خیلی ممنون میشم اگر بتونید در این رابطه منو راهنمایی کنید ؛ این کارد که لینکش رو هم همین جا براتون میزارم شبیه به سر نیزه کلاش هست و و ضمن اینکه کارد بسیار خوب و مقاوم تیزی هست دارای سیم چین هم هست و فکر میکنم جزو سری نظامی هم باشه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکسی هست که تو این آدرس شما گذاشتید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا کمک بزرگی به من کردید اگر بتونید راهنمایی های لازم در خصوص نحوه خرید و محل خرید و قیمت اون و اینکه اگر خودتوتن واسه فروش ندارید چطور از اصل بودن اون میشه مطمئن بود در اختیارم قرار بدهید؛ امید اینکه بتوانم زحمات شما رو جوری جبران کنم گو اینکه حتی بعید بنظر برسه .
با تجدید احترام - نوروززاده
ضمنما فراموش کردم آدرس ایمیل خودم رو هم قرار بدم :
p_norouzzaddeh@yahoo.com

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - Marksman - 2014-04-08 03:53 PM

(2014-04-08 12:53 PM)pantamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تبریک سال نو و تشکر ویژه بابت زحماتی که بابت اطلاع رسانی انجام میدهید .
خیلی عذر میخوام که ایم مطلب که بیربط به این قسمت هست رو در اینجا مینویسم ولی چاره ای نداشتم ؛ باز هم از این بابت عذر میخوام و امیدوارم عذر منو پذیر باشید ؛ تو سایت عکس یک چاقو رو دیدم که هرچی سعی کردم و گشتم که همونجا سوالم رو بنویسم متاسفانه جایی واسه اینکار نبود ؛ لطفا ضمن راهنمایی از این بابت که چطور میشه همونجا سوال رو مطرح کرد بفرمایید که من از کجا میتونم این کارد رو تهیه کنم و قیمتش چقدر هست؟خیلی ممنون میشم اگر بتونید در این رابطه منو راهنمایی کنید ؛ این کارد که لینکش رو هم همین جا براتون میزارم شبیه به سر نیزه کلاش هست و و ضمن اینکه کارد بسیار خوب و مقاوم تیزی هست دارای سیم چین هم هست و فکر میکنم جزو سری نظامی هم باشه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکسی هست که تو این آدرس شما گذاشتید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا کمک بزرگی به من کردید اگر بتونید راهنمایی های لازم در خصوص نحوه خرید و محل خرید و قیمت اون و اینکه اگر خودتوتن واسه فروش ندارید چطور از اصل بودن اون میشه مطمئن بود در اختیارم قرار بدهید؛ امید اینکه بتوانم زحمات شما رو جوری جبران کنم گو اینکه حتی بعید بنظر برسه .
با تجدید احترام - نوروززاده
ضمنما فراموش کردم آدرس ایمیل خودم رو هم قرار بدم :
p_norouzzaddeh@yahoo.com
دوست عزیز جناب نوروززاده ضمن عرض سلام و خوش آمد به شما، از مسئله جای پست که بگذریم مشکل عمده ممنوعیت طرح خرید و فروش تجهیزات اینچنینی هست که امیدوارم از این به بعد مد نظر قرار بدین.با تشکر از شما.Khansariha (8)