شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: مباحث مربوط به تالار گفتمان و مدیران (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) (/showthread.php?tid=655)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - joseffist - 2013-05-18 01:46 PM

به نام خدا

سلام

امروز مبلغ همیاری را واریز کرده و اطلاعات را به شما پ خ زدم . ( خدمت اقا سعید گرامی )

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - TAKTAZ - 2013-05-21 05:40 PM

باسلام خدمت تمامی مدیران سایت

درقبال انجام وظیفه
مبلغ ناقابل
120000
ریال برای یکسال حق عضویت واریز گردید

دوستان بشتابید این حداقل کاریه که میتونیم برای احیا و کمک به ارتقای این سایت داشته باشیمKhansariha (48)Khansariha (256)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - aminhw - 2013-05-25 09:19 PM

عرض سلام خدمت تمامی مدیران و زحمت کشان سایتKhansariha (8)
آقا سعید عزیز مبلغ همیاری را به حساب مربوطه واریز کردم و اطلاعات پرداخت را هم براتون پ خ کردم.
سربلند و پیروز باشیدKhansariha (256)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - DAGGER - 2013-06-02 12:42 PM

با سلام Khansariha (8)
مبلغی در حد بضاعت جهت همیاری ارسال گردید
دوستان همونطوري كه از اسمش ( همياري) پيداشت يه كار داو طلبانه است ولي
چقدر خوبه كه كار هاي داوطلبانه رو فراموش نكنيم
با سپاس و تشکر فراوان از زحمات بسیار مديران و دست اندركاران سايتKhansariha (256)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - miladshafiei - 2013-06-08 06:02 PM

با سلام . واقعا لذت میبرم که همه دوستان با کمک هاشون امکان برقرار بودن سایت رو فراهم میکنن . من هم بعنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ مبلغ ناچیزی رو بعنوان حق عضویت واریز کردم و آماده هرگونه کمک دیگه ای هم هستم . با تشکر از مدیران زحمت کش این سایت .

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - ALIANA-54-T06 - 2013-06-08 09:13 PM

بدینوسیله از طرف تیم مدیریت از تمامی دوستان و همیاران عزیزمون که در تمامی امور این انجمن و برپائی آن ما را یاری میکنند سپاسگزاریم و از خداوند منان آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی عزیزان و دیگر اعضاء محترم سایت را خواستاریم . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
انشالله طبق روال معمول اهدا مدال یا نشان یادبودی هم تقدیم این عزیزان خواهد شد . متشکرم Khansariha (256)

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - THUNDER - 2013-06-08 10:51 PM

من پیشنهاد میکنم که اگر بخشی از این کمک ها اضافه اومد از مخارج معمول سایت یه مقداریش به امور فرهنگی مثل مسابقات اختصاص داده بشه.

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - nobody2000 - 2013-06-26 01:06 PM

با سلام خدمت دوستان محترم و مدیران زحمت کش سایت

با عرض پوزش من این چند وقت چند تا معامله قاچاقی و بقول دوستان زیرآبی درسایت داشتم که شرمنده هستم و قول میدم دیگه تکرار نشه .(البته قیمت فروشم پایینتر از بازار بود و برای یوزرها مناسب بود ولی براشون در سایت به دلایی تاپیک فروش نزده بودم)
میدونم نمیشه با معذرت خواهی یا کاری دیگه کناهشو جبران کرد ولی سعی کردم با واریز مبلغی حداقل کمکی به سایت کرده باشم و کمی گناه این کار را کم کنم .امیدوارم دوستان و مدیران هم به بزرگواری خوشون ببخشند . Khansariha (8)

مبلغ 60,000 تومان از حساب ۱۹۵۵۰۴۴۶۰۸ بانک ملت به حساب سایت واریز شد :

برداشت از حساب کوتاه مدت الکترونيک شما به شماره
۲۵۰ ريال و كارمزد [ششصد هزار ريال] ۶۰۰,۰۰۰ به مبلغ
۳۴۱۱۱۲۰۷۲۰ جهت انتقال به حساب کوتاه مدت الکترونيک شماره
کمک به سایت بابت سعید اکبری آریا بنام
انجام گرديد. ۹۲۸۶۴۷۸۷۸ طى حواله شماره

۱۳:۵۷:۴۲ زمان ۱۳۹۲/۰۴/۰۵ تاريخ

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - Don Corleone - 2013-06-26 01:32 PM

(2013-06-26 01:06 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض پوزش من این چند وقت چند تا معامله قاچاقی و بقول دوستان زیرآبی درسایت داشتم که شرمنده هستم و قول میدم دیگه تکرار نشه .(البته قیمت فروشم پایینتر از بازار بود و برای یوزرها مناسب بود ولی براشون در سایت به دلایی تاپیک فروش نزده بودم)
میدونم نمیشه با معذرت خواهی یا کاری دیگه کناهشو جبران کرد ولی سعی کردم با واریز مبلغی حداقل کمکی به سایت کرده باشم و کمی گناه این کار را کم کنم .امیدوارم دوستان و مدیران هم به بزرگواری خوشون ببخشند . Khansariha (8)

دوست عزیز اولا به شما به خاطر صداقتتون تبریک میگم اما این راهش نیست.قوانین فروش در سایت مشخص هست و برخلاف ان عمل کردن {به هر دلیلی }درست نیست.گرچه مدیران از کارهای به قول خودتون زیرابی شما بی اطلاع نبودند.
امیدوارم که دیگه این مسئله تکرار نشه چون میدونید که در مورد افرادی که از این قانون تخطی کنند بن دائم در نظر گرفته شده...

RE: اطلاعیه دعوت به همیاری مالی دوستان (مهم) - nobody2000 - 2013-06-26 01:46 PM

(2013-06-26 01:32 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-26 01:06 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اولا به شما به خاطر صداقتتون تبریک میگم اما این راهش نیست.قوانین فروش در سایت مشخص هست و برخلاف ان عمل کردن {به هر دلیلی }درست نیست.گرچه مدیران از کارهای به قول خودتون زیرابی شما بی اطلاع نبودند.
امیدوارم که دیگه این مسئله تکرار نشه چون میدونید که در مورد افرادی که از این قانون تخطی کنند بن دائم در نظر گرفته شده...

سلام
بله قبول دارم که من از قوانین تخدی کردم و با این کار جبران نمیشه ولی شرمنده هستم و دیگه تکرار نمیشه و اگر موردی باشه به روش اصولی و طبق قوانین انجام میشه .Khansariha (8)