شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-08-24 04:08 PM

(2015-08-24 03:25 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارادت حسین جانKhansariha (8)
.
راستی رودخونه ی بزرگ اهواز ماهی نداره؟
من اگه اونجا بودم رودخونه رو جارو میزدم... خخخخ.
بقول جناب خان :ستاره بچینی.... بوس بوس خخخخ

در خدمتیم سید جان Khansariha (8)
اتفاقا زیادهم ماهی داره متاسفانه من به ماهی گیری علاقه ندارم برعکس من داداشم هر جمعه تفریحش ماهی گیریه
اون از اون طرف من از این طرف کشتار جمعی میکنیم Khansariha (266)
(2015-08-24 05:01 AM)fafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی اسپری سیلیکون سراغ نداره ؟؟؟؟؟؟/

عاغا اهواز من ندیدم گیر اوردی من میخوام یه خبری بده برادر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-08-24 03:25 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

سید جان . دلیل اینکه علاقه من به ماهی گیری کم شد این بود یک روز جمعه هوای بسیار خوب رفته بودیم ماهی گیری که بعد از یک ساعت قلاب من نوک زد گفتم که عجب ماهی گرفتم کشیدمش بیرون دیدم ( دیشلمبو ) بود دقیقا سه ساعت از عمرمو تلف کردم برای 5 تا دیشلمبو Khansariha (266)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - fafam - 2015-08-24 05:01 PM

(2015-08-24 04:08 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

در خدمتیم سید جان Khansariha (8)
اتفاقا زیادهم ماهی داره متاسفانه من به ماهی گیری علاقه ندارم برعکس من داداشم هر جمعه تفریحش ماهی گیریه
اون از اون طرف من از این طرف کشتار جمعی میکنیم Khansariha (266)
(2015-08-24 05:01 AM)fafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

عاغا اهواز من ندیدم گیر اوردی من میخوام یه خبری بده برادر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
.

سید جان . دلیل اینکه علاقه من به ماهی گیری کم شد این بود یک روز جمعه هوای بسیار خوب رفته بودیم ماهی گیری که بعد از یک ساعت قلاب من نوک زد گفتم که عجب ماهی گرفتم کشیدمش بیرون دیدم ( دیشلمبو ) بود دقیقا سه ساعت از عمرمو تلف کردم برای 5 تا دیشلمبو Khansariha (266)

من روغن سیلیکون سراغ دارم اینجا ولی اسپری را میخوام واسه تفنگ هم نمیخوام ولی اگه واسه تفنگ میخواهید روغنش عالیه مخصوصا واسه اورینگ مارک روغن هم برنا است خیلی هم عالیه فروشگاه کرم زاده دزفول داره وجالب اینجاست خودش نمیدونه روغن سیلیکون است

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - cornet - 2015-08-24 05:04 PM

دیشلمبو دیگه چه صیغه ایه؟ خخخ
.
قبلآ فک میکردم یه نوع غذاست که!!!Khansariha (180)Khansariha (180) یعنی Khansariha (305)Khansariha (305)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-08-24 05:14 PM

(2015-08-24 05:04 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشلمبو دیگه چه صیغه ایه؟ خخخ
.
قبلآ فک میکردم یه نوع غذاست که!!!Khansariha (180)Khansariha (180) یعنی Khansariha (305)Khansariha (305)

سید جان ( سگ ماهی ) اینجا بهش میگن دیش لمبو Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Rain - 2015-08-24 05:31 PM

سلام

یه سر به فروشگاههای لوازم ورزشی که تردمیل میفروشن بزن،برا روانکاری تسمه تردمیل مصرف داره

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - parandehabi - 2015-08-24 05:37 PM

(2015-08-24 05:31 PM)Rain نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یه سر به فروشگاههای لوازم ورزشی که تردمیل میفروشن بزن،برا روانکاری تسمه تردمیل مصرف داره

سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک فروشگاه اسپری سیلیکون و البته انواع دیگه اسپری مثل ناهید و… .
یا حق

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2015-08-25 09:07 AM

سلام خسته نباشيد دوستان خوب خوزستاني خودم Khansariha (8)

**من روغن سیلیکون سراغ دارم اینجا ولی اسپری را میخوام واسه تفنگ هم نمیخوام ولی اگه واسه تفنگ میخواهید روغنش عالیه مخصوصا واسه اورینگ مارک روغن هم برنا است**

دوست خوب من فكر كنم يكم بايد تحقيق كنيد اون روغن سليكن نيست يك روغن معموليه
اسپري سليكن حتما بايد روش درج شده باشه يا به زبان خارجي silicone spray
الان هلنديش هست بين 35 تا 40 و ايرانيش هست بين 5 تا 7
خيابان نظامي حد فاصل خيابان داريوش وكيلي يك فروشگاه ابزار دقيق هست اون هلنديش رو داشت
تو پاساژ صبورم هست تو بيست و چهار متري هم هست بايد يكم تحقيق كني و حتما به تاريخش دقت كني
اگر براي تفنگ نميخواهيد بهتره از اسپري قالب استفاده كني .....
ضمنا اگر كسي واسه تقنگ و اورينگ ميخواد بهتره از گريس سليكن استفاده كنه
البته ببخشيد بنده زياد وارد نيستم گفتم شايد اين اطلاعات به دردتون بخوره Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2015-08-25 09:13 AM

استاد عزیز کاربرد روغن سیلیکون چیه؟ لطفا راهنمایی نمایید. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2015-08-25 12:29 PM

اول از همه بنده استاد نيستم .منو از سر كلاس اكابر هم رد كردن Khansariha (290)
شما استادي با رنگ قرمزت .مبارك باشه Khansariha (8)
-----------------------------------------------------silicone oil
مصارف بسيار زيادي داره روغن سيليكن. خوراكي. دارويي. مجسمه سازي .روغن كاري لوازم دندان پزشكي.و..... !!
كه در هنگام خريد بايد به درصد دقت بفرماييد
مثلا 20% افشانه هست 40 يا 50% اسپري و 90 تا 100% بصورت قطره چكان (طرح چسب لاك تات)
روغني بي بو بسيار چسبناك و كشدار كه ميشه از فروشگاه هاي تجهيزات دندان پزشكي تهيه كرد
نمونه ايرانيش رو بنده نديدم
يه زماني تو نادري (ايستگاه اتوبوس قديم )يك چهار راه بعد.يه پاساژ بود. پاساژ علم الهدي دو تا لوازم دندان پزشكي داشت ....
نكته قابل توجه حلال اين گريس و روغن (اگر به دست بچسبه به شرط اينكه محل بر خورد با آب تماس نداشته باشه )
حشره كش بي بو يا روغن جامد هست!!!! Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2015-08-25 01:07 PM

با تشکر از شما استاد گرامی و بزرگوار که ما رو همیشه شرمنده خودتتون میکنید. Khansariha (8)