شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - fafam - 2015-08-16 02:08 PM

دوستان که دنبال پی سی هستن بهترین گزینه فعلا اقای ذکر علی هست من 5روز پیش برای دوستان 3تا ای تی سفارش دادم وبعد از 2روز راحت دستم بود بدون هیچ مشکلی در ضمن ذکر علی نماینده رسمی هاتسان است وبرای خرید اینترنتی هیچ مشکلی هم نیست وتازه اگه تفنگ به دست شما رسید ومشکل داشت راحت میتوانید ان را برگشت کنید هزینه پست به تمام ایران هم 20000تومان است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2015-08-16 04:11 PM

سلام خدمت دوستان عزيز Khansariha (8)
فقرا رو نمي بينيد خوشحال هستين ؟Khansariha (226)
تاپيك به گل نشستهKhansariha (214)
تو گرما ماهي گيري رو ول نكرديمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاي دوستان سبز

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Huntsman - 2015-08-16 04:23 PM

کم کم تاپیک خوزستان باید از خواب تابستونی بیاد بیرون ...Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-08-16 05:33 PM

(2015-08-16 04:23 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کم کم تاپیک خوزستان باید از خواب تابستونی بیاد بیرون ...Khansariha (399)

سلام برادر Huntsman Khansariha (8)شما هم که از خودمان درامدی من مخلص بچه های جنوبمKhansariha (256)
(2015-08-16 10:07 AM)m.movahed202 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-16 08:58 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر دزفول پی سی پی نداره
برادر از دزفول خریدن یا نخریدن مهم نیست مهم ارزان تر یا باکیفت تر بودن هسن که قطعا دزفول وارد کننده نیست واز تهران یا اصفهان خریدمکنه باید قیمت بالاتری داشته باشه

به هر حال منم در همين حد ازم ساخته بودم خواستم اگه خدمتي ازم بر بياد انجام وظيفه كنم
دزفول pcp گير مياد

شما لطف دارید برادر من مخلص شما هم هستم سو تفاهم نشه قصد قرض همه دوستان اینه که دوستان خرید خوب و معقولی داشته باشند حالا به هر نحوی موفق باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hamdelan - 2015-08-16 05:37 PM

[quote='old.hunter' pid='243619' dateline='1439728871']

دوست عزیز اینجا که تشریف بردید کجای خوزستان هست ؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-08-16 05:40 PM

به به برادر همدل گل گلاب اقا زیر سیبیلی میای تشکر میکنی میری به جمعمون بپیوند برادر خوشحال میشیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hamdelan - 2015-08-16 06:50 PM

(2015-08-16 05:40 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به برادر همدل گل گلاب اقا زیر سیبیلی میای تشکر میکنی میری به جمعمون بپیوند برادر خوشحال میشیمKhansariha (8)

مخلصم برادر ، ترجیحأ دورادور نظاره گریم ...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-08-16 07:00 PM

برادر اماده شدی برای مسابقه بچه های جنوب هم باید یه خودی نشون بدن هرچند دست به تیر بچه های جنوب زبان زده شکی هم نیست بنده به شخصه هر کجا جمعی دیدم سلاح به دست یه خوزستانی هم بینشون بود خخخخخخ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rmkarami01 - 2015-08-16 07:26 PM

(2015-08-16 10:07 AM)m.movahed202 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-16 08:58 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر دزفول پی سی پی نداره
برادر از دزفول خریدن یا نخریدن مهم نیست مهم ارزان تر یا باکیفت تر بودن هسن که قطعا دزفول وارد کننده نیست واز تهران یا اصفهان خریدمکنه باید قیمت بالاتری داشته باشه

به هر حال منم در همين حد ازم ساخته بودم خواستم اگه خدمتي ازم بر بياد انجام وظيفه كنم
دزفول pcp گير مياد
نیست برادر من همه رو پرسیدم بجز خضریان که یک تاکتیکال دست دوم داشت که از نو گرونتر بود دیگه نداشتن

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-08-16 07:35 PM

اقا از نمایندگی هاتسان خریداری کنید سایت نمایندگی هاتسان ذکر علی Khansariha (8)