شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2015-03-19 12:09 AM

زنبیلKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-03-19 01:13 PM

با کمال میلKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rahi - 2015-03-20 09:00 PM

سلام.من عضو جدیدم،
با سلام به همه دوستان.من تازه یک عدد دیانا پی ۱۰۰۰ خریدم.ممنون میشم راهنمای کنید برای نگهداری بهتره اسلحه.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-03-20 11:03 PM

سلام دوست عزیز Khansariha (8)
اگر میشه یه لطفی کنید بگید چند خریدی و از کجا خریدی Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rahi - 2015-03-21 10:14 AM

سلام.از گجت کمپ خریدم،تا رسید دستم(کرایه حمل)تقریبا ۳/۹۰۰ شد.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-03-21 12:01 PM

انشاالله ماشه اش بچکه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rahi - 2015-03-21 07:00 PM

مرسی.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ziaeianho - 2015-03-21 08:32 PM

دوست من از دقتش راضی هستی . از چه ساچمه ای استفاده میکنی . از گروپاش راضی هستی . روی تفنگ نوشته شده ساخت کجاسKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rahi - 2015-03-21 11:41 PM

راستش هنوز فرست گروپ گیری پیدا نکردم،سه روزه رسیده دستم،این چندروزم درگیر نصب دوربین و خرید کپسول بودم.راستش هرچی پول داشتم شب عیدی دادم واسه این تفنگ،دیگه پولی واسه ساچمه خریدن واسم نموند،فعلا ساچمه گامو متچ دیابلو خریدم و دوربینمو با این ساچمه تنظیم کردم تو فاصله چهل متر،البته تو همین سه روز پنچ تا کبوتر و چهارتا گنجشک تو فاصله تقریبا بیست متری زدم.البته فعلا دیگه سراغ شکار نمیرم تا فصلش.
ساخت آلمانه.تاریخ ساختشم ۲۰۱۵ هست.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2015-03-23 08:26 PM

سلام دوستان
رفته بودم شوشتر یه عکس زیبا از آبشارها گرفتم و گفتم که با دوستان خوب این تاپیک شیرش کنم.............. واقعا شاهکار ایران باستانه..........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.