شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - bettles - 2014-11-09 11:43 PM

دوستان تو اهواز باشگاه تراپ و یا کلا باشگاه تیراندازی وجود داره؟............

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Zoli - 2014-11-09 11:47 PM

سلام
والا ما كه هرچي گشتيم نبود،
اكثرا خودمون با دستگاه ميريم،يكي از دوستان دستگاه داشت بشقاب تهيه ميكرديم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-11-10 09:50 AM

يكي از دوستان انجمن هم دستگاهش رو داره هم ميتونه محيطش رو جور كنه
البته اگر قبول زحمت كنه Khansariha (8)
فقط مي مونه فشنگ و تفنگ و بشقاب
بشقابم كه چند نفري تو اهواز دارن واسه فروش تفنگ و فشنگ هم الا ماشاالله
يه قلم ديگه مي مونه كه از همه مهمتره اونم ميشه اسمش رو گذاشت همت
متاسفانه سهل نگاري از بنده بود . انصافا هم يه روز جمعه تعطيلم اونم اينقدر براش برنامه ريزي دارم كه نگو خخخخخ
كلا يه كارتن بشقاب مي خريم سر جمع بين افراد تير انداز تقسيم ميشه و يه چند ساعتي ترقه بازي
حالا بشقاب بخريد و هماهنگ كنيم با اون بنده خدا بريم تراپ
البته ميگم ايشون بايد قبول زحمت كنه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-12-09 12:22 PM

دوستان عزیز هم استانی سلام،با توجه به مشکلاتی برای شارژ کپسول در اهواز پیش اومده چند نکته رو باید عرض کنم.اول اینکه بنده باشگاه رو واگذار کردم و زمان واگذاری ایشون رو در جریان کار قرار دادم(هم در مورد شارژ هم هزینه)که ایشون اقدام کردن به افزایش هزینه شارژ!
۲.دوستان زیادی با من تماس گرفتن و گله کردن،عرض میکنم که بنده دیگه کاره ای نیستم و متاسفم که این دوستمون به طمع سود بیشتر این رویه رو پیش گرفته.
3. یه پیشنهاد به دوستان که نیاز به شارژ دارن اینکه به باشگاه های پینت بال مراجعه کنید و ازشون بخواید براتون شارژ کنن کپسول رو( باشگاه های پینت بال همه کمپرسور دارن،اما ممکنه قبول نکنن براتون شارژ کنن)شهرهای دزفول،شوش،آبادان،ماهشهر و بهبهان باشگاه پینت بال دارن و همه کمپرسور دارن.و اگر قبول کنن براتون کپسول شارژ کنن این مشکل حل خواهد شد.دنبال این هستم این مشکل رو با هماهنگی با یکی از دوستان در اهواز حل کنم.دعا کنید مشکل حل بشه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Huntsman - 2014-12-18 05:28 PM

کارون و مرغان دریایی و رهگذر که داشت بهشون غذا میداد ، چه رمانتیک !

[تصویر: karoon.jpg]

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - abdanan - 2014-12-18 05:54 PM

با سلام خدمت دوستان خوزستانی ایا از دوستان خبر دارن که به غیر از اقای سلطانی جای دیگری برای شارژ کپسول هست یا نه .ممنون

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-12-18 06:58 PM

شخص دیگری هست ولی ایشون شرایط خاصی برای شارژ کپسول دارند. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - abdanan - 2014-12-18 09:28 PM

باتشکر از جواب دوستان اگر امکانش هست شرایطش هم بگید ممنون میشم چون دوروزه کپسول فرستادم اهواز ولی متاسفانه خالی برگشت سوای از هزینه رفت وبرگشت کرایه کپسول خالی امدنش واقعا حالگیری بود .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-12-19 12:06 AM

والله قبلا می بردم پیش مصلا زوبروی نمایندگی زیبایی
30 تومن می گرفت شارژ می کرد اما اگر بتونی کارت غواصی جور کنی
10 هزار تومن بیشتر نمی گیرن البته خیلی وقته دیگه نرفتم دنباش
شنیدم یکی تو شهرک صنعتی آورده بچه ها می برن پیشش
یه لوازم آتیش نشانی هست تو پاداد در مجتمع هیراد از پله ها که میری پایین دست راست
اونم تا 300 بار پر می کنه
اما از من به شما نصیحت هر جا می بری نگو برای pcp میخوایی چون هی سوال می کنن و بعدش دندونش گرد میشه
10 هزار تومن رو می کنه 50 هزار تومن ..........
باید زایزنی کنی و اگر قیمتش مناسب شد به دوستان اطلاع بدی ببرن پیشش ووو

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - KRALMAGNUM - 2014-12-19 12:21 AM

سلام دوستان خوزستانیKhansariha (8)
دوستان ساچمه تی اس 22 اهواز پیدا میشه؟
اگه هست 2 بسته میخوام یکی زحمتشو واسم بکشه ممنونKhansariha (8).
و شارژ کپسول تویه دزفول اقای کرمزاده هم انجام میدن اگر خواستین شمارشون رو بهتون میدم بگین بهنام معرفی کرده البته نمیدونم الان انجام میدن یا نهKhansariha (8)
یا علی