شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - masihpaiam - 2014-11-08 12:46 PM

سلام خدمت شما old.hanterعزیز بله امروز که چکش کردم 1-بله گیر می کنه2-نه سالمه3-نه 4-نه5-بله همانطور که تو عکس مشخصه نخ فقط قسمت بالای توپی جمع شده ...همچنین دو تا چرخ دیگه دارم که یکی از انها که البا استار هست دکمه شل کردن کلاچ شکسته شده خواستم ببینم تیکه اش گیر میاد اینم عکسشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و همچنین یه چرخ قدیمی دارم که واقعا قوی هستش اسمشو نمیدونم یه عکس تاج رو بدنه اش هست ولی کمانش گم شده اینم عکسشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس کامل چرخ البا استاردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-11-08 05:03 PM

آقا masihpaiam عزيز يه خواهش اين حجم عكسا رو پايين بيار چون نت من با زغال كار مي كنه Khansariha (8)
خدمت شما عرض كنم ايشون قطع اميد كردن براي چرخ ايتالياييتون
اينطور عنوان ميكنه كه اگر برندي مثل دايوا يا شيمانو يا .. كه نمايندگي در ايران داشته باشه
كه بشه قطعات يدكي رو پيدا كرد ارزش داره روش كار كني و گرنه ارزش باز كردن هم نداره
البته به منم ميگه ارزش نداره اما شيطنت مي كنم باز مي كنم خخخخخ
در مورد اون قطعه شل كن كلاج در عكس اول بايد از چرخ هاي دست دوم و اوراق كمك بگيري
در مورد عكس دوم به احتمال زياد چرخ ماهيگيريتون بنكس بايد باشه
اگر دل تو به دريا بزني و چرخ ماهيگيرتو باز كني يه جا رو بهت آدرس ميدم شااااايد شااااايد كارت رو راه بندازه
طرف تو آبادانه چرخ زياد وارد ميكنه يه مشت چرخ اوراقي داره ، قطعه فروشي هم مي كنه (جنس مرده رو زنده مي كنه ،يكم بد اخلاقه خلاصه ميشه تهيه كرد
حالا از اين حرفا بگذريم كجا ميري ماهيگيري اگر حالش رو داشتي آماتور ها رو هم با خودت ببر Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - masihpaiam - 2014-11-08 05:45 PM

old.hanterعزیز..من ماهیگیری تو دریا را بلدم تو عسلویه که بودیم حداقل هفته ای 4بار میرفتیم ماهی گیری ..اونجا ماهی سبیستی،هامور،(شعری یا شهری عربهای اونجا این اسم بهش میگفتن)که طمعه ای که استفاده میکردیم یا میگو بود یا ماهی مرکب (هشت پا)یا ماهی گباب(ماهی دارو بهش میگفتن)استفاده میکردم واقعا عالی بود ..ولی کارون هم کارون قدیم یه جایی هست که قبلا میرفتم ماهیگیری که نزدیکهای خونه خودمون هست ماهی برزم وشیربط بچه ها اونجا زیاد گرفتن اما الان فقط دیشلامبو و لاک پشت داره البته حوصله داشته باشی ماهی به قلاب میفته اونجا یی که من میرفتم یه پیرمردی هست نگهبانی میده ماهی شیربط درشت میزد خودم به عینه دیدم ...الان که جواز شکار نمیدن سعی میکنم تو اولین فرصت انشالله با هم بریم ماهیگیری ...البته این رو بگم طعمه استفاده شده توسط من روده مرغ هستش که انشالله یه جوشانده برا کپور درست کنم که در خدمت هستیم وقتم ازاده هر وقت دوست داشتید پ خ بدید در:Khansariha (214)Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-11-08 06:33 PM

به به روده طعمه هميشه در صحنه Khansariha (69)
كلا روده راس كار خودمه خخخخ Khansariha (302)
بنده و دوستان اغلب روز هاي جمعه بيكاريم كما بيش به ماهيگيري هم ميريم
البته من كه بلد نيستم اونا يادم ميدن آماتوري و هزار جور درد سر Khansariha (8)
به به كپور، شيربت ،لهنگ Khansariha (219)
هر وقت شما آماده بودي يه 5 شنبه شبي يه جمعه صبحي برنامه بچين بريم يادمون بده Khansariha (256)
خوشحال ميشم زير نظر اساتيد اين درس شيرين رو ياد بگيرم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-11-08 07:13 PM

به به حاجی خوبی اسبله رو از قلم انداختی خخخخ

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Zoli - 2014-11-08 07:21 PM

سلام
برو بچ كلا اسبله زده شدنKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-11-08 07:51 PM

آقا من دارم از اين اسبله فرار مي كنم ديگه لامصب خمير هم ميندازي باهاش اسبله مياد بالا
يه شبي رفته بوديم كارون طرف گفت ديشب يه ماهي گرفتم 6 كيلو !!!!!
ابعادش رو هم با دست نشون ميداد اين هوا
يكي ديگه هم مي گفت حاجي ديدي گفتم اين آب به اين وضعيت مگه ميشه ماهي درشت نداشته باشه ؟!؟!؟!؟!؟
يه شيطنتي كردم گفتم اسم ماهيت كه گرفتي چي بود ؟؟ گفت رگه يا اسبله !!!!!!
دقيقا از اونجا به بعدش رو من نشنيدم ناشنوايي مزمن گرفتم
طرف داشت پيش سه تا اسبله بگير ريپي ميومد (همون هوفت خودمونيه خخخ)
باور كنيد اسبله هم يه حالي داره باو
آقا چند شبه دارم ميرم كارون بدون چوب وچرخ فقط زاغ سياه چوب مي زنم
كلا ملت بيكارن كسي ماهي نميگيره
يه پيرمرديه با خمير ريز،ماهي كف دست ميگيره از ساعت 10 نشسته بودم تا 12 سه تا گرفت
يكي هم كنسرو صدف آورده بود مي زد به قلاب يه ديشلمبو گرفت همه براش دست زدن!!!
يكي بياد منو ببره كارون برام ماهي بگيره Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2014-11-08 09:31 PM

(2014-11-08 07:51 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من دارم از اين اسبله فرار مي كنم ديگه لامصب خمير هم ميندازي باهاش اسبله مياد بالا
يه شبي رفته بوديم كارون طرف گفت ديشب يه ماهي گرفتم 6 كيلو !!!!!
ابعادش رو هم با دست نشون ميداد اين هوا
يكي ديگه هم مي گفت حاجي ديدي گفتم اين آب به اين وضعيت مگه ميشه ماهي درشت نداشته باشه ؟!؟!؟!؟!؟
يه شيطنتي كردم گفتم اسم ماهيت كه گرفتي چي بود ؟؟ گفت رگه يا اسبله !!!!!!
دقيقا از اونجا به بعدش رو من نشنيدم ناشنوايي مزمن گرفتم
طرف داشت پيش سه تا اسبله بگير ريپي ميومد (همون هوفت خودمونيه خخخ)
باور كنيد اسبله هم يه حالي داره باو
آقا چند شبه دارم ميرم كارون بدون چوب وچرخ فقط زاغ سياه چوب مي زنم
كلا ملت بيكارن كسي ماهي نميگيره
يه پيرمرديه با خمير ريز،ماهي كف دست ميگيره از ساعت 10 نشسته بودم تا 12 سه تا گرفت
يكي هم كنسرو صدف آورده بود مي زد به قلاب يه ديشلمبو گرفت همه براش دست زدن!!!
يكي بياد منو ببره كارون برام ماهي بگيره Khansariha (172)

به زبان محلی
رگه(Rege)=لاکپشت معمولی یا همون لاک سخت ها
رفیش یا روفیش(rofeysh)=لاک پشت لاک نرم یا لاک پشت فراتی
یریه(yerie)=اسبله
البته تا جایی که من اطلاع دارمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - masihpaiam - 2014-11-08 11:58 PM

انشالله دوست عزیز خلاصه ما پیش اساتید ماهیگیری هیچی نیستیم ..من اکثرا سرب سنگین و کف میزنم که برا شیر بط خوبه .البته یه باغچه داریم تو خونه که عین کف دست خالیه خخخخ اما تا دلت میخواد قبلا ازش کرم خاکی میوردم بیرون سعی میکنم یه 2روز قبل بهش اب میدم تا کرم ها بیان بالا ...کرم هم طعمه خوبیه به شرط اینکه دیشلامبو بهش نزنه ..راستی این اقای شاهرخی که گفتید همون که باغ شیخ هست

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-11-09 09:05 AM

درود بر شما shahin عزيز
از شما ممنون كه راهنمايي كردي Khansariha (8)
masihpaiam عزيز Khansariha (8)
په بايد سرب سنگين تهيه كنم چه وزن باشه Khansariha (272)
به به كرم خاكي Khansariha (219) ديگه بايد توكار ماگوتم بريم Khansariha (214)
آدرس دقيقش ميشه
اهواز خيابان امام شرقي نبش خيابان مولوي پاساژ مولوي آقاي شاهرخي

سمت پاساژ ونوس و لوازم طبي آب آب اون طرفا ميشه
رفقا خودتون رو آماده كنيد ماهيگيري به به Khansariha (219)