شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-11-06 08:45 PM

09163230812جناب آقای سلطانیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - masihpaiam - 2014-11-07 12:36 AM

سلام دوستان کسی نیست جواب ما رو بده؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Zoli - 2014-11-07 01:27 AM

سلام
داداش بايد عكسشو بزاري ببينيمش،
دسته كه بعيده باشه ولي ميشه يه سرهمي واسش درست كرد داداشKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - flower - 2014-11-07 10:33 AM

(2014-11-06 04:30 AM)masihpaiam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)سلام به دوستان عزیز خوزستانی ،اهوازی.....یه سوال داشتم یه چرخ ماهیگیری دارم که اخوی بنده برده بود برای ماهیگیری بدون دسته برام اوردش!!!!خخخخخ مثل اینکه دسته اش شل بود اوفتاده بود تو اب ...میخوام بدونم کجا میتونم براش دسته گیر بیارم..

درود دوست عزیز دسته یدکی چرخ گیرتون میاد . باید برید فروشگاه هایی که چرخ و چوب و وسایل ماهی گیری میفروشن
برا من شکست رفتم یدکی خریدم البته از کنگان
البته باید چرخ رو با خودتون ببرید تا دسته مناسب رو بهتون بده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-11-07 08:01 PM

ضمن سلام و عرض خوش آمد گویی به masihpaiam عزیز Khansariha (8)
آقای شاهرخی در اهواز دسته و پیچ یدکی چرخ ماهیگیری رو در سه سایز داره
چرخ رو ببرید اونجا و چک بکنید ببینید کدوم مدلش بهش می خوره
در مورد چرخ ایتالیایی کمتر کسی چرخ رو باز می کنه اما یک دوستی هست در منزل این کارو می کنه
کارش بد نیست چند باری کار دوستامو انجام داده
مدل چرخ رو بگید تا ببینم می تونه کارتون رو راه بندازه یا نه اگر تونست معرفیش می کنم برو پیشش Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2014-11-07 08:46 PM

اقای سلطانی دیگه باشگاه پینت بال نیستن،شخص دیگه ای اونجاست

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-11-07 09:07 PM

پس جناب سلطانی بالاخره باشگاه واگذار کردند ؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2014-11-07 10:33 PM

اره من چند روز پیش اونجا بودم گفتند دیگه اینجا نیستندKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - masihpaiam - 2014-11-08 03:03 AM

سلام وتشکر از شما اسم چرخ ماهیگیری که دسته اش افتاد تو اب TYPHOON6000هستش که 6بلبرینگه هستدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وهمچنین عکس چرخ ایتالیایی مارک SALTIX380 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (8)
چرخ پایین که توپیش بعضی وقته نمیچرخه که باید یه بار با دست توپی را بالا پایین بکنم که دو باره کار بده
فلاور عزیز از کدام مغازه از کنگان گرفتی من 8سال عسلویه بودم دوست واشنا دارم دارم اسم مغازه رو لطف میکنی اتفاقا من کل وسایل ماهیگیری رو از عسلویه یا نخل تقی میگرفتم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-11-08 10:09 AM

سلام مجدد خدمت دوستان و همشهريان عزيز خودم Khansariha (8)
در مورد باشگاه پينت بال ، جناب سلطاني سرپرستي باشگاه رو به فردي ديگري واگذار كردن
و متاسفانه دوستاني كه به تازگي كپسول مي برن براي شارژ يه مقدار از قيمت هاي ناعادلانه كه گذاشته شده دل خوردند.....
masihpaiam عزيز Khansariha (8)
چرخ بالايي رو مطمئن هستم دسته يدكيش رو آقاي شاهرخي در اهواز داره مخصوصا رنگ سياه (البته اگر تموم نكرده باشه)
در مورد چرخ SALTIX380 تماس گرفتم ايشون به علت تغيير دكراسيون منزل فعلا نمي تونه بگيره
اما چند تا سوال كرد
1 هنگامي كه كلاج شل باشه اسپول رو بچرخونيد ببينيد باز هم گير مي كنه ؟
2 فنر پشت اسپول شل نشده يا پينش نكنده ؟
3 قسمت رتور يا كمان كه زير اسپول پيچ ميشه شل نيست لقي يا خلاصي نداره ؟
4 در هنگام چرخاندن دسته بوش روي و هرزي نداره ؟
5 نخ رو به صورت خوب جمع مي كنه يا بعضي وقتا نخ رو يك طرف اسپول جمع مي كنه ؟