شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-08-24 04:36 PM

ريسه شناور براي جايي جواب ميده كه جريان زياد نباشه و اين ريسه رو پيشنهاد نمي كنم اونم براي شيربت Khansariha (8)
بايد از سيستم سرب آزاد استفاده كنيد تا بشه پرتاب كرد چون ماهي مثل كپور كه كف خوابه
ماهي مثل شيربت صبح ها روي آب مياد و نان روي آب رو نوك مي زنه اونم باز با سيستم شناور وووو
نان تازه رو به دور قلاب مي پيچيد و با نخ مي بندين (اين روش براي كپور بيشتر جواب ميده )
بنظرم زياد وقت خودت رو در كارون تلف نكن چون يا قلاب ازت زياد مي زنه يا همين لاكپشت مي زنه به قلاب يا يريه يا .....
ماهي درشت و پر پيمون شده خاطره
شما براي اينكه ماهي رو از آب در بياري نياز داري به چاك من به هيچ عنوان ماهي رو از آب با قلاب در نميارم چون مطمئن هستم قلاب پاره ميكنه و ماهي رها ميشه
چاك حداقل دو متر باز ميشه پس ماهي اول رو مي تونستي بزاري تو كيسه وووووو
در مورد دوميه مشكل از خميره و ضربه نهايي كه شما نزدي (ضربه مرگ) و احتمالا تيز نبودن قلاب
تا حس مي كني ماهي طعمه رو بلع كرده بايد چوب رو سريع به سمت بالا بكشيد تا قلاب در دهان ماهي فرو بره
در خمير هميشه اين مشكل هست بايد نوك قلاب يكم متمايل به راست باشه در حد دو تا سه ميل
در مورد بويله بايد فقط يك طور درست كني و ماهي اون منطقه رو با طعم بويله آشنا كني
در حقيقت يك مقدار درست بشه فقط براي طعمه پاشي
در مورد خريد لوازم ماهي گيري در اهواز
يكي در خيابان فردوسي نبش كاوه هست رياحي
اهواز خيابان امام شرقي نبش خيابان مولوي پاساژ مولوي آقاي شاهرخي
البته بايد حواست جمع باشه ديگه هر دو تا فروشنده هستن ...........

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mohkam - 2014-08-24 05:01 PM

(2014-08-24 04:36 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ريسه شناور براي جايي جواب ميده كه جريان زياد نباشه و اين ريسه رو پيشنهاد نمي كنم اونم براي شيربت Khansariha (8)
بايد از سيستم سرب آزاد استفاده كنيد تا بشه پرتاب كرد چون ماهي مثل كپور كه كف خوابه
ماهي مثل شيربت صبح ها روي آب مياد و نان روي آب رو نوك مي زنه اونم باز با سيستم شناور وووو
نان تازه رو به دور قلاب مي پيچيد و با نخ مي بندين (اين روش براي كپور بيشتر جواب ميده )
بنظرم زياد وقت خودت رو در كارون تلف نكن چون يا قلاب ازت زياد مي زنه يا همين لاكپشت مي زنه به قلاب يا يريه يا .....
ماهي درشت و پر پيمون شده خاطره
شما براي اينكه ماهي رو از آب در بياري نياز داري به چاك من به هيچ عنوان ماهي رو از آب با قلاب در نميارم چون مطمئن هستم قلاب پاره ميكنه و ماهي رها ميشه
چاك حداقل دو متر باز ميشه پس ماهي اول رو مي تونستي بزاري تو كيسه وووووو
در مورد دوميه مشكل از خميره و ضربه نهايي كه شما نزدي (ضربه مرگ) و احتمالا تيز نبودن قلاب
تا حس مي كني ماهي طعمه رو بلع كرده بايد چوب رو سريع به سمت بالا بكشيد تا قلاب در دهان ماهي فرو بره
در خمير هميشه اين مشكل هست بايد نوك قلاب يكم متمايل به راست باشه در حد دو تا سه ميل
در مورد بويله بايد فقط يك طور درست كني و ماهي اون منطقه رو با طعم بويله آشنا كني
در حقيقت يك مقدار درست بشه فقط براي طعمه پاشي
در مورد خريد لوازم ماهي گيري در اهواز
يكي در خيابان فردوسي نبش كاوه هست رياحي
اهواز خيابان امام شرقي نبش خيابان مولوي پاساژ مولوي آقاي شاهرخي
البته بايد حواست جمع باشه ديگه هر دو تا فروشنده هستن ...........
با تشکر. شاهرخی و ریاحی رو میشناسم. چوبم رو از شاهرخی گرفتم 40 تومن 3 سال پیش هنوزم ازش داره و میگه 150! چرخ بنکس از رسولی گرفتم 50 و ریاحی میداد 56 که الان میده 250...جنس گرون شده اما اینا هم منصفانه نمیدن..اما متاسفانه جای دیگه ای نیست فعلا...
اخرین بار برا خرید چاک رفتم میگفتن 45.. همونو شاهرخی قبلا 12 میداد!!
همونطور که شما گفتی ماهی درشت تو کارون دیگه تک و توک گیر میاد با وجود این برقکارا و وضع اب..اما بعد 1سال یا بیشتر که موقعیت نشه بری ماهیگیری و حس و حالش همیشه باهات باشه همینم غنیمته..
صدای زنگوله یا نوک زدنای به بند خالی که دستت گرفتی التیام بخشه..

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-08-25 08:47 AM

سلام رفقا Khansariha (8)
چه حال و احوال Khansariha (8) به قول اين وري ها نه خسته Khansariha (256)
اين دو روزه بد شرجيش كرده ها خخخخ از اون ور هم هر از گاهي پس لرزه يه تكوني ميده به اين شهر Khansariha (214)
خلاصه رفقا هر جا كه هستيد شاد باشيد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-08-25 09:03 AM

سلام به همگی پس از تلاشی چمد روزه بوی این روده ها رفت خخخخ هندیجان اسکله سجافی تعریفشو زیاد میدن و شانک درشت زیاد داره اونجوری که میگن.قراره برنامه بریزیم بریم اونور

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-08-25 09:31 AM

حاجی شرجی که وقت ماهیگیری و عشق و حال دوستانه!Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-08-25 04:37 PM

اي جون اسكله،ماهي،اونم شانك وزن بالا، به قول همشهريمون لهنگ !!! Khansariha (74)
من نميدونم چرا همه با اين طعمه خوب (واسه ماهي ها دلچسبو گوارا) مشكل دارن Khansariha (266)
ميريم آقا ميريم اين هفته نه هفته ديگه به ناخدا بگو لنجو آتيش كنه داريم مياييم Khansariha (111)
آقا سيد داشتيم تيكه ميندازي Khansariha (106)
تو گرما هم ميشه لذت برد ، شما كه مي دوني اگر يه روز تعطيل خونه بمونم بدن درد ميگيرم Khansariha (275)
سيد از امروز شروع كن كاراي خونه رو انجام بده
Khansariha (147) Khansariha (264) Khansariha (7) Khansariha (225) Khansariha (196) Khansariha (153)
شايد واسه هفته بعد اجازه خروج بدن بهت بيايي باهامون
Khansariha (57) Khansariha (57) Khansariha (394) Khansariha (57)
Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nakhjir - 2014-08-25 06:31 PM

درود بر همه دوستان
یه چند روزه دیگه که آب دریا بیاد بالا (شب چهاردهم ماه قمری) و انشااله با خبرای که هواشناسی میده و احتمالا دما هوا رو به خنکی بره اسکله بحرکان واقع در هندیجان ماهی شوریده و شانک داره.
هر کدوم از دوستان تمایل داشته باشند جهت راهنمایی و همراهی با دوستان درخدمت هستیم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-08-26 08:30 AM

اينقدر منو اذيت نكنيد من قلبم با باطري كار مي كنه ها Khansariha (266)
اسكله ماهي شوريده و شانك Khansariha (48)
يعني ميگي اين هفته پاشم برم Khansariha (108)
علي آقا ببين بعد ميگن رفيق خوب بي تقصيره Khansariha (106)
الان اين هفته شيطون داره منو گول مي زنه كه كارم رو انجام ندم برم ماهيگيري Khansariha (191)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم تقديم به رفقا روزتون خوش باشه دلتون هم شاد Khansariha (162) Khansariha (162)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2014-08-26 09:35 AM

بله رفیق خوب بی تقصیر هم نیست مخصوصا با این عکسها Khansariha (48)
حاج عبدلله این عکس منو یاد دریاچه سد شهید عباس پور میندازه جائی که وقتی با قایق میری اونور پیادت میکنه و شب میاد دنبالت خخخخخخخخخ Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Zoli - 2014-08-26 02:26 PM

حاجي من كه گفتم بيا بريم بيخيال كارت شوKhansariha (48)