شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mhrSB - 2014-08-17 09:22 AM

(2014-08-17 08:40 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب جان شما هر وقت تشريف بياري من درخدمتت هستم
گرما كه بايد عادت داشته باشي واقعا اذيت مي كنه خخخخ
در خونه فقرا هميشه به روي دوستان بازه
البته اگر قابل بدونين Khansariha (8)
اره گرما اذیت میکنه!!! من که فعلا باید برم اول افتاب سوختگی دست راستم را درست کنم و بعدش به فکر باشم خخخخ
اختیار دارینKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
انشاالله مزاحمتون میشم که ببینمتون.
پاینده باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - همدل - 2014-08-18 09:16 PM

(2014-08-17 07:07 AM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خرما پزون تمام شده خرماها هم پخته شدن.الان رو گرمکنه داداش که خرماها گرم بمونن تا برج ۸

همشهری عزیز جواب پیام خصوصی رو ندادید مجبورم کردی اینجا بپرسم خخخ لطفأ آدرس محل شارژ کپسول رو لطف کنید ...
ممنون...........

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-08-19 08:58 AM

سلام همدل جان Khansariha (8)
با اجازه آقاي سلطاني عزيز Khansariha (8)
زيتون كارمندي - مجتمع تفريحي ورزشي فجر - قسمت پينت بال Khansariha (8)
فقط قبلش تماس تلفني بگير هماهنك كن تا اين مسافت رو بيهوده طي نكني تو اين گرما
اينم شماره تماسشونه 09163230218
در صفحه 58 اين تاپيك قرار دادن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاينده باشيد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-08-19 11:25 AM

همدل جان شرمنده من به کامپیوتر دسترسی ندارم با گوشی میام.پیامتون نرسیده به من دیروز هم توی تاپیک ادرس رو گذاشتم که ارسال نشده نمیدونم مشکل چیه عذرخواهی میکنم.حاجی زحمت کشید و آدرس رو گذاشت

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-08-21 08:24 AM

سلام و صد سلام به دوستان خوب و همشهريان محترم Khansariha (8)
امروز 5 شنبه هستا آخر هفته فردا هم كه جمعه روز تفريح و ماهيگيري ووووو Khansariha (219)
انشاالله كه آخر هفته خوبي داشته باشيد خلاصه صفا سيتي كنيد Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-08-21 08:35 AM

دوستان به جای ماKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2014-08-23 08:43 AM

باباحاج عبدلله توی این گرمای اهواز و ماهیگری ؟!!
معلومه حسابی لای منگنه گیر کردی خخخخخخخخخخ Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-08-23 09:36 AM

علی جان شکار و ماهیگیری گرما و سرما نداره.حاجی هم که شما بهتر میدونی اهل دل و پایه همیشه و هر زمان هست.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-08-23 10:51 AM

سلام مخلصم Khansariha (8)
آقا سيد شما كه ميري ماهيگيري فقرا رو با خودت نمي بري Khansariha (290)
عكس هاي اون ماهي خوشكلا رو رو كن بابا Khansariha (219)
علي آقا خيلي خيلي مخلصيم Khansariha (8)
والله تو منگنه چه عرض كنم الان زير پرس ده تنم خخخخخخ(شوخي)
نه خداييش دوستاي خوبي در سايت پيدا كردم همه برو بچ با مرام،پاك،لوتي، تومني ندارن
شب رو صبح مي كنيم كنار آب ،جاي شما خالي جوجه كباب مي زنيم و قهوه مي خوريم و تخمه
صبح هم جناب Huntsman عزيز به پنير خامه اي و مربا هويج و چايي دودي زغالي دعوتمون مي كنه
خلاصه عرض كردم ماهيگيري بهانست بيشتر دور هم نشيني و عشق و حاله
حالا طي شب يه ماهي خوب هم بياد و بزنه به قلابو زنگوله صدا كنه بريم با چاك بكشيمش بيرون هم كه لذتش جاي خودش
لازمه از همه دوستان يه تشكر ويژه بكنم
Huntsman - kavehebrahimi- Zoli- zeoos328- PANAHI- kavehatm- smostafam- Rain- foolad
و ديگر دوستان عزيز Khansariha (8)
كلا رفقا خيييييلي مخلصيم Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mohkam - 2014-08-24 03:47 PM

سلام به همه دوستان و اساتید خوزستانی چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. ریسه بدون سرب با طعمه نان شناور سیستم موفقی برا شیربت هست اما سوال اینه که کجاها جواب میده ؟ برای پرتاب چطور باید عمل کرد با توجه به سبکی؟ نان رو چطور باید به قلاب زد؟ بعضی وقتا صبح زود یا اخرای شب لب کارون میبینم ماهی بزرگ رو اب یه چیزی میزنه و میره زیر نمیدنم کپوره یا شیربت؟ طعمه روده یا دل مرغ که میزنم برا شیربت بعد 1دقیقه لاک پشت اونم خیلی بزرگ طعمه رو میزنه و بند و سرب و قلاب همه رو باید ببری..سیب زمینی و خمیر هم که این شانک کوچولواا امونش نمیدن البته چند روز پیش در 2 روز مختلف کپور خوب هم به طعمه خمیر زد. بار اول 2 کیلویی بود متاسفانه 1متر مونده بود بیارمش بالا افتاد تو اب چون من از بالا نرده قلاب میندازم و 4 5 متری ماهی رو هواست تا بکشیش بالا.در نتیجه باید با ذکر یار بالا ماهی رو دربیاری..lol .......بار دوم هم درشت بود و با خونسردی بیشتر اروم کشیدمش کنار اما باز هم یار نیومد بالا...این دومیه قلاب و 10 15 سانت از ریسه رو قورت داده بود و رسیده بود به سرب که تا سرش از اب کشیدم بیرون همه اش ول شد..اینجا بود که به فکر استفاده از بویله افتادم ولی تا الان که جواب نگرفتم..بچه های اهواز لوازم ماهیگیری از کجا میخرید؟ کسی هندیجان اسکله بحرکان یا سجافی رفته برا ماهیگیری؟
با تشکر. مهدی