شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mmdsniper - 2011-10-03 07:22 PM

سلام
سورنا جان من همین الان زنگ زدم گفت که نه نمیتونم تهیه کنم !!!!

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-10-03 09:58 PM

من ساچمه کرایسمن رو ازش کرفتم 25 ساچمه باراکودا 22

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezashirali - 2011-10-04 09:43 AM

آدرس مغازه آقای رسولی کجاست؟ خیابان امام؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-10-04 10:28 AM

(2011-10-04 09:43 AM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدرس مغازه آقای رسولی کجاست؟ خیابان امام؟

درود بله خیابان امام غربی خانه شکار تو خیابان امام از هرکی بپرسی نشونت میده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezashirali - 2011-10-04 05:40 PM

دوستان اهوازی من یه رنجر 155 خریدم.خیلی باهاش مشکل دارم.از ساچمه پرو مگنوم 15.43 گرینی و مگنوم 15.89 گرینی هم استفاده می کنم.اما تفنگ پرت میزنه . اگه واقعا ذات تفنگ رنجر همینه که تا دیر نشده بفروشمش.اما اگه مشکل از جای دیگه هست لطفا راهنمایی کنید.برای من شکار یک کبوتر از فاصله 30 متری بدون دوربین کافیه و قانعم می کنه.اگه با همبن رنجر 155 میشه این کار رو کرد نگهش می دارم.ساچمه TS-22 استفاده کنم بهتر میشه؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-10-04 06:20 PM

درود
کلا اسلحیه خوبی نیست و اگه امکان داره ردش کن اگه نه چند مدل ساچمه خوب غیر از گامو رو هم تست کن . و مگه تفنگ مفت گیرت آمده که قانع باشی به سی متر فردا بخوای دوربین سوار کنی روش هم مشکل داری پول دادی که استفاده کنی ببر عوض کن

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mmdsniper - 2011-10-05 11:28 AM

سلام
سورنا جان چه خبر . پیگیر فنر تیتان شدی یا نه . آقای رسولی که به من جواب منفی داد .
ببینم چه میکنیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - slug - 2011-10-05 11:33 AM

سلام و درود به بچه هاي گل خوزستان،مخصوصا اوني كه اول اسمش سورنا است.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-10-05 01:25 PM

(2011-10-05 11:33 AM)hunter50 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به بچه هاي گل خوزستان،مخصوصا اوني كه اول اسمش سورنا است.Khansariha (8)

درود
آقا ما کوچیک شما هستیم
(2011-10-05 11:28 AM)mmdsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سورنا جان چه خبر . پیگیر فنر تیتان شدی یا نه . آقای رسولی که به من جواب منفی داد .
ببینم چه میکنیKhansariha (8)

والا الان بهش گفتم گفت باشه
ولی انوشیروانو تو سایت ثبت نام کردم تازه اوردمش تو کار

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mmdsniper - 2011-10-05 02:17 PM

سلام
دستت درد نکنه سورنا . پس یه زحمت دیگه هم بکش و بگو که برای مدلهای جدید دیانا (52-54-460-350 ) بیاره تا همه بتونن ازش تهیه کنن.Khansariha (8)
راستی برا واشر ماکاری هم بهش بگو.
قربان شماKhansariha (8)