شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - armrizaz - 2014-07-05 10:25 AM

باسلام وخسته نباشی خدمت تمامی دوستان هم استانی وهمشهری خوب وعزیزم بنده تازه این گروه روپیداکردم وخیلی هم خوشحالم
من ابوالفضل هستم ساکن اهواز عاشق شکار وتيراندازي البته بیشترهدف زدن رودوست دارم
دوغبضه سلاح دارم یکی دولول سرهم نخجیر ( ساخت شرکت آتاآرمز )ودیگری بادی دیانا54 ایرکینگ
بازهم از آشنایی با دوستان خوشحالم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-07-05 11:21 AM

خوش آمدی برادر عزیزKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-07-05 07:32 PM

armrizaz عزيز Khansariha (8)
خيلي خوش اومدي Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - armrizaz - 2014-07-11 10:48 AM

باعرض سلام خدمت تمام دوستان
امیدوارم که نماز و روزه هاتون قبول باشه ان شااله
آقا اینجا خیلی سوت و کوره انگارماه رمضان خیلی به
همه فشار آورده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-07-11 10:55 AM

دوست عزیز بچه های اهواز در هر شرایطی فعال هستند فقط این ماه عزیز فرصتی هست برای آماده سازی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - armrizaz - 2014-07-11 11:02 AM

دوستان چندتا سوال داشتم ممنون می شم اگر کسانی که اطلاعات دارن دراین زمینه جواب بدن
1_آیا اسلحه دولول پران دار رو از هم جدا وبصورت بازنگه داشت بهتره یابسته وسرهم شده
2_کسی درمورد زاج سرد اطلاعاتی داره نحوه استفاده وقیمت ومحل فروشش دراهواز
3_قیمت قنداق وپشتیبان سلاح دولول سرهم ومنصفترین فروشندگان دراهوازبرای خرید آن
4_ واینکه قنداق وپشتیبان سلاح دولول سرهم نخجیر. ازجنس پلاستیکی گیرمیادیانه تواهواز
5_ازدوستان کی قیمت چوک برای سلاح رو میدونه واینکه بازهم منصفترین فروشنده اون تواهواز کیه
دوستان ببخشید تو رو خدا سوالات زیادشدچکارکنم دیگه بیتجربه هستم باسوالات زیاد

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - آذرخش - 2014-07-11 01:30 PM

سلام: دوست عزیز اگر چه من خوزستانی نیستم اما ارادت خاصی به خوزستان و مردم خونگرم خوزستان دارم سالهایی را در زمان دفاع مقدس در این سرزمین پاک و مقدس گذراندم و این تجدید خاطره ای بود. اما در مورد دولول پران که فرمودید فرقی ندارد که باز باشد یا بسته من سلاح خودم را بسته داخل جلد قرار میدهم. اما در اهواز آقای بهزادی -آقای رسولی و آقای نوروزی-آقای صابری فر و آقای نخلستانی هستند که لوازم شکار میفروشند و همه از همکاران ما هستند در نمونه زاج سرد مارک زاج تهران کیفیت خوبی دارد و نحوه استفاده آن روی شیشه زاج نوشته شده وچوک را هم میتوانید از ایشان تهیه کنید قیمت چوک 5 عددی در تهران حدود یکصد هزار تومان است اما منظورتان از پشتیبان قنداق را نفهمیدم امیدوارم توضیح بنده تا حدی پاسخ شما را داده باشد.التماس دعا

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - armrizaz - 2014-07-12 10:33 AM

دوست عزيز باآرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه و تشکر از توضیحات خوبتون
منظورم از قندان همون قنداق اسلحه وپشتیبان قسمتی که بادست مخالف درهنگام تیراندازی
گرفته میشه هست خواستم ببینم قیمتشون چقدره
باتشکر

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-07-12 04:13 PM

اون قسمت رو بهش ميگن بچه قنداق
مي توانيد همزمان با هم بديد براتون درست كنن

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-07-12 07:24 PM

آقا ما اگه حاجی رو نداشتیم واقعا باید چکار میکردیمKhansariha (8)