شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Zoli - 2014-06-01 11:43 PM

(2014-06-01 10:02 PM)Rain نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رفقا سختش نکنین همه چیز جوره فقط یه وقتی رو خالی کنین

سوال از خدمت بزرگواران همشهری اینکه خواستم یه صد و پنجاه تایی بلدرچین ده روزه برای مصرف شخصی داشته باشم و تعدادی رو هم رها سازی کنم در مورد خرید جوجه و پیش دان و ظروف غذا و آبشون مشورت خواستم اینکه اگه در وهله اول در خود اهواز جایی رو سراغ دارن بهم اطلاع بدن یا شهرای نزدیک. ممنونKhansariha (8)

سلام
دوست عزيز ما يه باغي سمت مسجدسليمان داريم واسه اونجا خريدم
شمارش موجوده جوجه شو كه داره ولي ابزاره حقيقت سوال نكردم شايد داشته باشه اخه كارش بود،خواستي تو خصوصي شمارشو تقديم كنم
(2014-06-01 10:02 PM)Rain نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوال از خدمت بزرگواران همشهری اینکه خواستم یه صد و پنجاه تایی بلدرچین ده روزه برای مصرف شخصی داشته باشم و تعدادی رو هم رها سازی کنم در مورد خرید جوجه و پیش دان و ظروف غذا و آبشون مشورت خواستم اینکه اگه در وهله اول در خود اهواز جایی رو سراغ دارن بهم اطلاع بدن یا شهرای نزدیک. ممنونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Rain - 2014-06-02 12:51 AM

(2014-06-01 11:43 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دوست عزيز ما يه باغي سمت مسجدسليمان داريم واسه اونجا خريدم
شمارش موجوده جوجه شو كه داره ولي ابزاره حقيقت سوال نكردم شايد داشته باشه اخه كارش بود،خواستي تو خصوصي شمارشو تقديم كنم

سلام و ارادت
بنده هم اصالتا مسجد سلیمانی هستم Khansariha (256)
کمی به تجربه پرورش دهنده های بومی نیاز دارم و اینکه بهترین زمان رها سازی در چه فصل و چه اقلیمی جواب میده و اینکه مثلا در ده هکتار هر جفت به چقدر قلمرو نیاز دارن و امکان تکثیر طبیعیشون هست یا نه و غذای مقرون به صرفه تا زمان بلوغ و محل خرید تجهیزات اولیه و ... ممنون میشم اگه کسی رو داری شمارشو بدیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Zoli - 2014-06-02 01:15 AM

ارسال شد.البته از تعداد كم شروع كن بهتره دوست عزيز،Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hamedbehzadi - 2014-06-18 05:37 PM

پایه باشید یه روز صبح برا گروپ و تفریح جمع بشیم .
کسی پایه نیست ؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-06-19 08:29 AM

سلام به همه دوستان عزيز Khansariha (8)
اي ول برو بچ . بوي pcp مياد Khansariha (399)
دوست عزيز شما يك جا رو اعلام بفرما (بنظرم در خصوصي باشه بهتره )نهايتا يك روز تعطيل باشه Khansariha (108)
سعي كنيد چند نفره جمع بشيد دور هم Khansariha (8)
اگر سياهي لشكر هم خواستيد بنده هستم Khansariha (8)
چه كنم الان نقش يكي از پايه هاي سه پايه رو ايفا مي كنم Khansariha (106)
موفق باشيد Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - KRALMAGNUM - 2014-06-19 08:19 PM

سام لیک بروبچ خوزستانیKhansariha (8). دوستان کی میتونه تویه اهواز یه بسته ساچمه ts22 واسه من تهیه کنه اگه زحمت نمیشهKhansariha (8)
ممنون یا علی.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-07-01 08:51 AM

شروعی دوباره.پرچم اهواز بالاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shang - 2014-07-04 04:01 PM

سلام
خبری از توزیع سهمیه نیست؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - amirz - 2014-07-04 10:33 PM

سلام
درفول فروشگاه ستایش وکر م زاده اوردن .
سهمیه با مجوز50تاودفترچه محیط زیست50تا
ایرانی سر غنچه ای100تاش 134000تومانKhansariha (8)سر مقوای 154000تومانKhansariha (8)خارجی ترک 185000تومانKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - titan - 2014-07-05 12:12 AM

بهبهان فروشگاه کیهان کشت زر هم سهمیه میده هم ایرانی هم خارجی.