شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-05-25 08:37 AM

سلام خدمت دوستان عزيز Khansariha (8)
trap عزيز اول از همه ورودتون رو به اين انجمن تبريك مي گم و اميدوارم از تجارب شما استفاده كنم Khansariha (8)
در مورد مديريت عرض كنم ميشه برنامه هاي رو همين جا اعلام كرد دوستان به هم اطلاع رساني كنن
چون با بودن اين همه مشغله كاري اغلب دوستان برنامه ها رو كنسل مي كنن Khansariha (8)
حالا اگر هم كسي تونست زحمت بكشه مدير برنامه ريزي انجمن بشه لطف بزرگي كرده Khansariha (8)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام بر آقا نويد عزيز Khansariha (8)
نويد جان نفرماييد عزيز همين كه به فكر فقرا هستي يه نعمته Khansariha (8)
بنده كوچيك شما هم هستم Khansariha (256)
-------------------------------------------------------------------------------
والله اغلب روز هاي تعطيل با دوستان عزيز ميريم ماهيگيري ساعت 5 صبح به بعد!! Khansariha (399)
شما روز و ساعت رو مشخص بفرماييد دقيق كه من اون روز رو كنسل كنم بيام
قصد زيارت دوستان عزيز است و استفاده از تجارب ارزنده Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - trap - 2014-05-26 01:27 PM

[/quote]

سلام جناب شانگ
دستگاه حدود 300 قیمتش هست
وسیله کارآمدیه و بشقابک رو در محدوده برد مفید ساچمه زن در زوایای مختلف پرتاب میکنه
ما در باغ یکی از دوستان در حاشیه کارون از این وسیله استفاده میکنیم که سفالها بعد از شکستن تو رودخونه میریزه و ظاهر طبیعت رو بد منظر نمیکنهKhansariha (8)

[/quote]

دوست عزیز ما هم طالب هستیم اگه امکانش باشه هر وقت خواستین برین من رو هم خبر کنید خیلی لطف می کنید اگر هم که نه جای من رو خالی کنید کنید یه یادی ازمنم بکنیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-05-26 05:01 PM

trap عزيز طالب بودن تنها كافي نيست بايد حركت كرد Khansariha (8)
بالاخره ببينيد چند نفر هستيد هزينه يك كارتن بشقابك رو بين خودتون تقسيم كنيد
رفقا يك زحمتي بكشيد Khansariha (8)
nakhjir عزيز از كجا ميشه بشقاب تهيه كرد ؟
نويد جان شما هم يه قيمتي بگيريد
trap عزيز شما يه سرچي بكنيد ببينيد قيمت چند و از كجا ميشه تهيه كرد
خلاصه اول بايد بشقاب رو جور كرد بعد به فكر فشنگ بود اون وقت هر دو اين ها جور شد
يه برنامه اي بچينيد و يه قرار ملاقات بزاريد و هم جنبه تمرين باشه و هم تفريح
نهايتا اين بشقاب ها كارتنشون چنتاييه و هر عددش چقدر در مياد
بتونيد يك كارتن بشقاب تهيه كنيد حله برنامه چيده شده و خلاص
آقا بسمه الله شو بگيد كه بتونيم دور هم باشيم و لذت ببريم
چند نفر هم ميشناسم از برو بچ سايت هستن و پايه تراپ حتي شايد بشه بيشتر از يك كارتن بشقابك خريد Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - trap - 2014-05-26 11:16 PM

(2014-05-26 05:01 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
trap عزيز طالب بودن تنها كافي نيست بايد حركت كرد Khansariha (8)
بالاخره ببينيد چند نفر هستيد هزينه يك كارتن بشقابك رو بين خودتون تقسيم كنيد
رفقا يك زحمتي بكشيد Khansariha (8)
nakhjir عزيز از كجا ميشه بشقاب تهيه كرد ؟
نويد جان شما هم يه قيمتي بگيريد
trap عزيز شما يه سرچي بكنيد ببينيد قيمت چند و از كجا ميشه تهيه كرد
خلاصه اول بايد بشقاب رو جور كرد بعد به فكر فشنگ بود اون وقت هر دو اين ها جور شد
يه برنامه اي بچينيد و يه قرار ملاقات بزاريد و هم جنبه تمرين باشه و هم تفريح
نهايتا اين بشقاب ها كارتنشون چنتاييه و هر عددش چقدر در مياد
بتونيد يك كارتن بشقاب تهيه كنيد حله برنامه چيده شده و خلاص
آقا بسمه الله شو بگيد كه بتونيم دور هم باشيم و لذت ببريم
چند نفر هم ميشناسم از برو بچ سايت هستن و پايه تراپ حتي شايد بشه بيشتر از يك كارتن بشقابك خريد Khansariha (219)

من که پایه ام ....
سه شنبه که عید مبعثه همه جاتعطیله ولی چهار شنبه میرم قیمت بشقاب رو میگیرم خبر میدم که هرجور دوستان صلاح بدونن عمل کنیم.
عید همه دوستان هم مبارکKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - trap - 2014-05-28 08:36 PM

فروشگاه کبیریان کارتن 160تایی بشقاب تراپ رو 70هزارتومن میده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-05-29 08:13 AM

درود بر شما Khansariha (8)
نويد جان زحمت كشيدن قيمت گرفتن تلفني اطلاع دادن
Rain عزيز هم اطلاع رساني كردن
شما هم فرمودين
بنده هم جايي قيمت گرفتم در همين حدود در اومد
حالا شما اگر زحمتتون نميشه يك كارتن خريد بفرماييد ببينيم چطورياست Khansariha (270)
فقط اگر بشه صبح زود برنامه باشه بهتره
قبلش هم اطلاع رساني كنيد كه با رفقاي ماهيگيرم هماهنگ كنم
چون مي دونم اگر يك هفته نرم هفته بعد منو به قلاب مي زنن و پرتم مي كنن وسط آب كه ماهي بگيرم Khansariha (340)
فقط يك نكته دوستاني كه دوست دارن تشريف بيارن شماره تماسشون رو پيام خصوصي كنن تا بعد از كسب تكليف اطلاع رساني كنم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - trap - 2014-05-30 03:49 PM

خرید بشقاب مشکلی نیست اون هماهنگ میشه...
ولی کجا بریم که این همه آدم اونم با تفنگ شکاربانی و نیرو انتظامی گیر نده!!! اصلا میشه با نیرو انتظامی و شکاربانی هماهنگ کرد وقبلش بهشون اطلاع داد؟
دوم اینکه قرار بود این هفته مجوز دایم من بیاد ولی رفتم اداره اسلحه و مهمات نیومده بودKhansariha (290) با این اوصاف فکر کنم من باید بیام تماشا کنمKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-05-31 09:22 AM

trap عزيز Khansariha (8)
برادر من كار خلاف كه نميخواهيم انجام بديم !! Khansariha (290)
از قديم گفتن كار خلاف نكن گردنت هم كج كن!! Khansariha (226)
اول از همه و مهم تر از همه اينكه شما بايد جواز دائمت رو بگيري وبعد سلاحت رو از خونه بيرون بياري!! Khansariha (256)
درمورد محكم كاري بهتره با هیت تیراندازی استان تماس گرفت و اينجور عنوان كرد دستگاه تراپي موجود هست بشقاب و فشنگ هم بصورت آزاد
تهيه شده مي خواهيم در محيط باز تمرين كنم آيا نياز به مجوز از طرف هیت تیراندازی استان داره ؟؟
ممكنه از شما مدارك بخوان و ثبت نام بشي و كارتي دال بر اينكه شما جز تمرين كننده هاي تراپ هستي وووووو
(با آقاي محمدی رییس هیت تیراندازی تماس بر قرار كن ببين ميشه مجوزي دريافت كرد بابت تمرين تراپ شخصي )
اگر كارت صادر مي كنن همه با هم مدارك ميديم كارت برامون صادر كنن اگر مجوز كلي صادر ميشه هزينه بين هم تقسيم مي كنيم ووووووو Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Rain - 2014-06-01 10:02 PM

رفقا سختش نکنین همه چیز جوره فقط یه وقتی رو خالی کنین

سوال از خدمت بزرگواران همشهری اینکه خواستم یه صد و پنجاه تایی بلدرچین ده روزه برای مصرف شخصی داشته باشم و تعدادی رو هم رها سازی کنم در مورد خرید جوجه و پیش دان و ظروف غذا و آبشون مشورت خواستم اینکه اگه در وهله اول در خود اهواز جایی رو سراغ دارن بهم اطلاع بدن یا شهرای نزدیک. ممنونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - masoudsalamat - 2014-06-01 10:15 PM

منم جواز دائمم هنوز نیومده خیلی دلم میسوزهKhansariha (226)