شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Rain - 2014-05-05 12:21 PM

سلام

دوستان اگه بد نگذشته باشه مکانی که عید دور هم بودیمو هم میشه ردیف کرد .اونجا هوا 3-4 درجه ای خنک تره.اگه برا تعطیلی وسط هفته دیگه باشه ممکنه نباشم ولی باغ رو میتونم هماهنگ کنم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-05-05 04:19 PM

آقا علي ارادت داريم هر جا كه هستيم به ياد شما چند نفر از دوستان هستيم (ماهي اسبله) Khansariha (214)
RAIN عزيز بدون شما كه صفايي نداره بالاخره يك روزي برنامه بزاريد دوستان هم بتونن بيان
اونجا خوبه اما مثل اينكه مشكل بدون وسيله بودن دوستان هست Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Rain - 2014-05-05 10:49 PM

آقا عبدالله بنده قبلا به آقای موحد پیام دادم که اهواز تشریف آورد در خدمتشون هستم و ایضا" باقی دوستانی که وسیله ندارن و فکر نمیکنم از این حیث مشکلی باشه،باشگاه پینت بال که سر خیابون ما هست و باغ هم که 5 دقیقه ای میدون چهارشیره ، لطف دیدار دوستان کمتر از زحمت شوفری نیستKhansariha (97)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hosina - 2014-05-08 09:47 PM

سلام به هم استانی های خودم.
من قصد خرید چند وسیله برا دیانا 52 میباشم اعم از دوربین و سایلنسر و ساچمه و کاور و از این جور چیزا.
میخوام از اهواز بخرم . من دزفولم. زیاد تو شهر ما از این چیزا نیست .
میشه آدرس چند جا تو اهواز بدید که هم معروف . با انصاف . ارزون تر از بقیه و قابل اعتماد باشن .
ممنون . منتظرم.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hamedbehzadi - 2014-05-08 10:27 PM

سلام ...
کسی میدونه سرانجام داستان pcp در خوزستان به کجا رسید ؟
حملش مجازه ؟ نیست ؟
(( فقط خوزستان - میدونم جاها دیگه مشکل نداره ))

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - m.movahed202 - 2014-05-09 12:04 AM

(2014-05-08 10:27 PM)hamedbehzadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ...
کسی میدونه سرانجام داستان pcp در خوزستان به کجا رسید ؟
حملش مجازه ؟ نیست ؟
(( فقط خوزستان - میدونم جاها دیگه مشکل نداره ))

اقا لطفا شایعه درست نکنید
این چه حرفیه اخه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2014-05-09 09:27 AM

دوست عزیز با دفترچه شکار مساله ای نداره.البته برخورد سلیقه ای یا مشکوک شدن یا (از اسلحه تون خوششون بیاد!!) ممکنه همه جا باشه
ایست و بازرسی ناجا من رو با پی سی پی و دفترچه شکار بازرسی کرد و مشکلی نبود
. برای خرید لوازم من کلا خرید از اهواز رو پیشنهاد نمی کنم.ولی به نظرم آقای نوروزی تو فاز یک پاداد آدم با انصافیه.از هر کسی هم که می خرید از نخلستانی مخصوصا اونی که تو کاوه ست خرید نکنید. البته نظر منه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hosina - 2014-05-09 10:45 AM

پس از کدوم شهر بخرم ؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2014-05-09 12:14 PM

از بچه های همین سایت بخری خوبه. میتونن بهتر راهنمایی کنند مخصوصا دوربین

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-05-09 12:39 PM

دنبال انصاف نباش گشتم نبود نگرد نیست !!!
شما می توانید از تهران یا اصفهان به علت اینکه تنوع جنس بالا هست
خرید کنید
اما برای 52 کسی خفه کن نمی زاره !!
کاور هم رسولی داره یا آقا نوروزی (البته هنگام خرید بهتره چونه بزنی )
ساچمه و دوربین هم تهران یا اصفهان یا یکی از دوستان در تبریز داره فکرکنم تاپیک فروش هم زده !!
دوربین هم بین بچه های سایت هست هم سنتر هم لیپرز
دقیق مشخص کنید چه چیزی می خواهید (منظورم نوع ساچمه و دوربین تا بشه راهنمایی کرد Khansariha (8)