شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - GHORBANII - 2014-04-29 08:43 AM

(2014-04-09 06:29 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-29 09:06 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مخلصم خسته نباشي خدا قوت Khansariha (8)
والله دوستان لطف كردن زحمت كشيدن تشريف آوردن
روز بسيار خوبي بود در كنار دوستان اصلا نمي دونم از 9 صبح تا يك ظهر چطور گذشت !!!
جاي شما و ديگر دوستان كه تشريف نياورديد خالي
لذت برديم از هدف زني آقا علي (ALIANA-54-T06) .زدن ميوه كنار و توت قرمز در 30 متر
لقب خال زن انصافا برازنده ايشون هست Khansariha (8)
جا داره اينجا از همه عزيزاني كه تشريف آوردن تشكر كنم
اگر هم كم كسري بود بنده رو به بزرگي خودتون ببخشيد Khansariha (8)
سلام عبدلله جان
از مهمان نوازی شما و دوستان عزیز دیگر بسیار ممنون و سپاسگزارم و مخلص همه بروبچ و همشهری اهوازی خودم هم هستم Khansariha (8)
بقول آقا حمید اینها خودشان میپریدند تو هوا خخخخخخخ از اینکه فرصتی شد تا شما و دوستان عزیز خودم را از نزدیک زیارت کنم بسیار خوشوقت شدم انشالله فرصتی شود در دیدارهای آتی باز هم به اتفاق همه عزیزان و دوستان در تهران نیز ملاقاتی و بقول خودمون گعده ای داشته باشیم Khansariha (256)
واقعا دوستان خوزستانی ما خونگرم هستند و شگارگاه های خیلی خوبی دارند بین اهواز و ملاثانی کنار رودخانه ادم احساس میکنه شمال هست مزارع برنج ..... واقعا زیبا و پر از شکار اما چیزی که لذت بخش تر میکرد شکارهای من را در خوزستان خونگرمی و مهمان نوازی دوستان بود امیدوارم همیشه موفق باشید

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-04-29 11:10 AM

(2014-04-29 12:28 AM)arashizeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان مي خواستم يه سري وسيله از قبيل كاور تفنگ، تبر، جا فشنگي، بادگير و چند تا خرت و پرت شكار و كوهنوردي بخرم ميشه مغازه اي كه جنس خوب داشته باشه و قيمتاش هم فضايي نباشن معرفي كنيد؟ با تشكر

والله براي خريد همچين وسائلي فكر كنم بهترين مغازه اي كه بشه باهاش كنار بيايي آقاي رسولي باشه در خيابان امام
جافشنگي كاور بادگير ... ميشه از اون گرفت
اما تبر رو بهتره از كسايي كه لوازم كشاورزي دارن تهيه كنيد
سعي كنيد ازشون هم تخفيف بگيري Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - m.movahed202 - 2014-04-29 09:39 PM

دوستان تا هنوز هوا جهنمی نشده
یه روز قرار بزایم همدیگه رو ببینیم
هرکس هم تونست اسلحه بیاره و یه گروپی دست جمعی بگیریم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-04-30 09:10 AM

گروپ دسته جمعه هم خوبه Khansariha (219)
يكم با دوستان هم شوخي كنيم لبخند بزنن Khansariha (8)
از الان كه اقدام كنيم يك ماه بعد ميشه بروبچ رو جمع كرد دور هم
يكي بچش بايد ببره كلاس تقويتي اون يكي بچش تازه به دنيا اومده
اون يكي روز جمعه كارا منزل به عهدشه عيال تو مرتخصي به سر مي بره .....
يكي ديگه ميخواد بره كوه با برو بچ اون يكي برنامه ماهيگيري داره
يكي برنامه گستره پرورش دام و تيور داره (كفتر و سگ) Khansariha (219)
يكي ديگه رو زنگ مي زني ميگه بيابونم آدرس بدم بيا دنبالم !!! آدرس اونجا كه گندم كاشتن درخت سبزه لونه گنجشك داره .....Khansariha (214)
مهندس هم پاي سازشه داره برج مي سازه دكترهم هر وقت زنگ مي زني تلفن رو جواب نميده Khansariha (8)
خلاصه آخر دست هم صدات ميكنن تك خور.تك پر.تنها رو. چرا به ما نگفتي !!! Khansariha (290)
اگه كسي رو خواستيد بره براتون سيبل بزاره يا كنار يا توت قرمز بگيد من بيام Khansariha (47)
يه كيسه تخمك هم ميارم و از ديدن برخورد ساچمه جي اس بي كاغذ و خال لذت مي برم Khansariha (279)
يكمي هم با پرحرفي سرتون رو درد ميارم Khansariha (285)
چاي منقليشم با من ديگه چي Khansariha (277)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-04-30 12:39 PM

بابا حاج عبداله همیشه پایه.حاجی ما ارادت داریم.من خودم خیلی دوست دارم برنامه های اینجوری رو اما خودم بشخصه روز جمعه از 8 صبح تا 6 عصر دانشگاه هستم.یه دلیل دیگه که بنظر من خیلیها نمیتونن بیان یا نمیان اینه که وسیله ندارن و بردن تفنگ بدون وسیله سخته و دردسرهایی که ممکنه پیش بیاد...(گیر دادن های الکی)
اگر دوستان تمایل داشته باشن یک هماهنگی میکنم با مدیران مجتمع و یه قراری ردیف کنم تو باشگاه پینت بال!!! هم نزدیکه هم اگه قابل بدونین خوشحال میشیم.مکان برای تیر اندازی تا 50 متر هم هست که سعی میکنم اوکی بگیرم.
نظر دوستان چیه؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-04-30 04:52 PM

جاش كه خوبه.شما هم كه عالي.فقط مي مونه تاريخ و زمان اونم مشخص بشه انشاالله حله Khansariha (256)
فقط در تاپيك اطلاع رساني كنيد بنده هم اون روز رو خالي بزارم (اگر روز تعطيل باشه بهتره)
آقا بنده كه هستم Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-05-01 12:46 AM

ارادت مندیم حاجی.به روی چشم ایشالا هماهنگی هارو انجام میدم و اطلاع رسانی میکنم.
یا حق

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2014-05-01 08:02 AM

از الان بگم عبدلله جان انشالله خوش بگذره دوستان بجای ما حتما سلام گرم من را در این هوای نسبتا ملایم و کمی هم گرم خدمت دوستا برسانید ( بعدا بگید جاتون خالی خخخخخخخخ) Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2014-05-01 09:06 AM

چطورید بر و بج؟ آَشخورا رو نمی بینید حال می کنید؟!
دیروز با سیمولاتور تیراندازی کردیم یاد دوستان افتادم! به جای گلوله با فشار کمپرسور باد مسلح میشه و هدف رو با لیزر می زنی
خوش بگذره هرجا هستیدKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - m.movahed202 - 2014-05-01 10:34 AM

بعضی تقویم ها میگه دوشنبه بعضی هاشون هم سه شنبه ۲۲ یا ۲۳ اردیبهشت تعطیل
هم وسط هفته است هم روز تعطیل
جون میده واسه دورهمی
قرار رو بزاریم اهواز که منم بتونم بیام
لطفا
من که اهواز وسیله نقلیه ندارم (اخه ساکن دزفول هستم و محل کارم رامشیر
اگه وسیله هست که بشه اسلحه بیارم با کمال میل میارم
اگه هم وسیله نیست که فقط خودم میام تا اشنا بشیم
اینم شماره تماس منه
۰۹۳۵۹۹۷۹۲۲۲