شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-03-22 10:29 AM

سلام به همه هم شهری های خودم و هم استانی های عزیز Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال نو مبارک باشه Khansariha (8)
انشاالله که سالی همراه با سلامتی و تندرستی و روزی فراوان داشته باشید Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-03-29 12:58 AM

سلام دوستان گل
عبداله جان چه خبر؟ Khansariha (102)
من که از صبح تا همین الان درگیر کار بودم.نشد در رکابتون باشیم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-03-29 09:06 AM

سلام مخلصم خسته نباشي خدا قوت Khansariha (8)
والله دوستان لطف كردن زحمت كشيدن تشريف آوردن
روز بسيار خوبي بود در كنار دوستان اصلا نمي دونم از 9 صبح تا يك ظهر چطور گذشت !!!
جاي شما و ديگر دوستان كه تشريف نياورديد خالي
لذت برديم از هدف زني آقا علي (ALIANA-54-T06) .زدن ميوه كنار و توت قرمز در 30 متر
لقب خال زن انصافا برازنده ايشون هست Khansariha (8)
جا داره اينجا از همه عزيزاني كه تشريف آوردن تشكر كنم
اگر هم كم كسري بود بنده رو به بزرگي خودتون ببخشيد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-04-08 02:33 PM

دوستان خوزستانی کسی کرنوگراف نداره؟تفنگمون رو کرنو کنیم؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - PANAHI - 2014-04-08 07:15 PM

(2014-03-29 09:06 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روز بسيار خوبي بود در كنار دوستان اصلا نمي دونم از 9 صبح تا يك ظهر چطور گذشت !!!
لذت برديم از هدف زني آقا علي (ALIANA-54-T06) .زدن ميوه كنار و توت قرمز در 30 متر

سلام حاجی

منهم به نوبه خودم از لطف شما بابت اینکه بروبچ خوزستانی رو دور هم جمع کردی تشکر میکنم .وقعآ از تجربیات دوستان بخصوص شما وعلی آقا استفاده بردیم .

انشا الا فرستی باشد تا بتونم از خجالت شما بیرون بیام .ممنون حاجیKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2014-04-09 06:29 AM

(2014-03-29 09:06 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عبدلله جان
از مهمان نوازی شما و دوستان عزیز دیگر بسیار ممنون و سپاسگزارم و مخلص همه بروبچ و همشهری اهوازی خودم هم هستم Khansariha (8)
بقول آقا حمید اینها خودشان میپریدند تو هوا خخخخخخخ از اینکه فرصتی شد تا شما و دوستان عزیز خودم را از نزدیک زیارت کنم بسیار خوشوقت شدم انشالله فرصتی شود در دیدارهای آتی باز هم به اتفاق همه عزیزان و دوستان در تهران نیز ملاقاتی و بقول خودمون گعده ای داشته باشیم Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-04-09 09:05 AM

نفرماييد جناب PANAHI در مقابل شما تجربه بنده هيچه Khansariha (8)
علي آقا زحمت اصلي رو شما و ديگر دوستان كشيديد كه تشريف آوردين Khansariha (8)
قرار بود يك جاي ديگه هم بريم كه متاسفانه شرايط جوي و بارندگي اجازه نداد Khansariha (8)
جاي آقا حميد واقعا خالي بود . البته اگر يادتون باشه با ايشون تماس گرفتيم اما قسمت نشد صحبت كنيم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Huntsman - 2014-04-11 08:23 PM

بچه های خوزستان قهرمانی تیم فولاد رو تبریک میگم

Khansariha (57)Khansariha (57)Khansariha (57)Khansariha (57)

[تصویر: foolad-ahvaz.jpg]

[تصویر: 7ur2wh3vp.jpg]

[تصویر: 103142.jpg]

دم سپاهانیا هم گرم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2014-04-12 06:51 AM

منم به نوبه خودم قهرمانی تیم فولاد خوزستان را به همه بچه های اهواز و استان خوزستان تبریک میگم Khansariha (48)
کاش تیم صنعت نفت هم درلیگ برتر مانده بود اینطوری یک رکورد تاریخی برای خوزستان بجا میماند و برای اولین بار با 4 تیم در لیگ برتر 93-94 حضور پیدا میکرد البته الان هم با آمدن نفت مسجد سلیمان خوزستان با سه تیم مقام اول تیمهای لیگ برتری شهرستانی را دارد Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - arashizeh - 2014-04-29 12:28 AM

با سلام خدمت دوستان مي خواستم يه سري وسيله از قبيل كاور تفنگ، تبر، جا فشنگي، بادگير و چند تا خرت و پرت شكار و كوهنوردي بخرم ميشه مغازه اي كه جنس خوب داشته باشه و قيمتاش هم فضايي نباشن معرفي كنيد؟ با تشكر