شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-09-29 11:33 AM

درود
آقا باعث خوشحالیه که تمام خاک کربلا میره تو حلقه ما یکی از مستولین گفتن این حرفو باید خوشحال باشیم اقلا تو یه چیز اولیم هورا هورا هورا....
قراره فاضلابشم بیارن برامون هورا هورا هورا....Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2011-09-29 09:39 PM

(2011-09-29 11:33 AM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
آقا باعث خوشحالیه که تمام خاک کربلا میره تو حلقه ما یکی از مستولین گفتن این حرفو باید خوشحال باشیم اقلا تو یه چیز اولیم هورا هورا هورا....
قراره فاضلابشم بیارن برامون هورا هورا هورا....Khansariha (219)
جالبه وقتی که عراق (کربلا) بودم مردم اونجا هم مینداختن گردن اردونیها و عربستانیها البته اردونیها هم مینداختند گردن مصریها و.... بلاخره مردمند دیگه هرچه که به ذهنشون میرسه میتونند بگند خخخخخخ
ولی دوستان من بارها پای صحبت دکترها و اساتید دانشگاههای با مبحث خاص اقلیمها و گردو غبار منطقه ما (رادیوئی) گوش میکردم خلاصه اش اینه بخاطر چندین سال کم بارانی تو یک منطقه بزرگ (شامل چندین کشور میشود) زمینهای اون مناطق دارای ریزگرده شده و گاهی جریانهای گردابی مانند هوا حرکتی پی در پی را برای حرکت و به پرواز در آوردن این ریز گردها انجام میدهند و البته دانه درشتهای این گردو غبار زودتر در مسیر مینشینند و ریزترها در ارتفاعات بالاتر به پرواز در میایند که اکثر مواقع چندین منطقه و حتی کشورها را در بر میگیره و مانند جبهه هوای ابری حرکت میکند .
اینم اشاره کردند که مالچ پاشی و اینجور چیزها هم هزینه زیادی برای کشورها داره و هم از نظر محیط زیست رده چون زیست را نابود و اکو سیستمها را بهم میزند تازه فقط عراق هم نیست و باید کشورهای عربستان واردن ومصر و یکی دو کشور افریقائی هم چنین امکاناتی داشته باشند . حالا اینکه اقا سورنا میگه فاضلاب هم داره برامون میارند دیگه از اون حرفهاست ؟!!!!!!!

حالا نمیدونم دوستمون آقا امین چطور به این راحتی میگه که مشکل را میشه حل کرد ؟! شاید راهی باشه و این اساتید ندونند ؟!!!! Khansariha (214)
(2011-09-29 10:38 AM)amin35190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به خوزستانی های عزیز یه خبر بد شنیدم آقا گفتن اهواز الوده ترین شهر جهان شد مثل اینکه مرکز استانمون رفت تو امار جهانی باعث تاسفه مشکلی که دولت میتونه راحت حلش کنه اما نادیده گرفتش و ما همچنان خاک میخوریم

این سئوالات که نه در واقع خبرهای دوستان را که بنظرم پروفسورها و کارشناسان مربوطه باید دوباره جواب بدن خخخخخخخ Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-09-29 10:06 PM

درود
اون که گفتم فاضلاب شوخی بود آخه من یه جای شنیدم یکی از مسئولین مملکت گفته بود خوزستانی ها باید خوشحال باشن که خاک کربلا میادرو سرشون تبرکه . دیروزم شنیدم یکی دیگه میگفت گشته شدن در راه میهن هیچ افتخاری نداره و یه قطره خون جهان آرا به تمام آرش و فریدون و آریو برزن سره من موندم اینا ایرانین آخه ایرانی که از ایران متنفر نمیشه خاک مقدسه مام میهن که میگن یعنی خاکت ناموسته

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-10-03 12:11 PM

درود
بچه ها ی خوزستان فروشگاه خانه شکار اهواز آقای رسولی تمامی ساچمه های سنگین مثل سامیانگ بارا کودا و غیره رو آورده بهاش هماهنگ کردم به بچه های سایت تخفیف بده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - mmdsniper - 2011-10-03 02:50 PM

سلام
سورنا جان ببینم میتونی با این آقای رسولی هماهنگ کنی تا فنر تیتان و واشر ماکاری هم بیاره . اگه بتونی که واقعا عالیه .
مخلصیم کاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2011-10-03 05:44 PM

سلام
شاهین 29 ساله بچه اهواز ساکن شاهین شهر
از 79 رسما شاهین شهرم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-10-03 06:57 PM

درود
به انوشیروان رسولی زنگ بزنید این شمارشه 06112224080 بگید از بچه های سایت هستید آدم خوبیه براتون پیگیر میشه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nakhjir - 2011-10-03 07:08 PM

محمدجان اگه خودت یه زحمت بکشی و از آقای رسولی یه استعلام بگیری همه مدلها و قیمت هاشون رو توی سایت بزاری بهتر تا هر کی بخواد زنگ بزنه و هی مدل و قیمت بپرسه.
لطفا خودت زحمت مدل و قیمت رو بکش
ممنون

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-10-03 07:19 PM

(2011-10-03 07:08 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمدجان اگه خودت یه زحمت بکشی و از آقای رسولی یه استعلام بگیری همه مدلها و قیمت هاشون رو توی سایت بزاری بهتر تا هر کی بخواد زنگ بزنه و هی مدل و قیمت بپرسه.
لطفا خودت زحمت مدل و قیمت رو بکش
ممنون

درود
چه رو قیمت بگیرم بگید چشم من میپرسم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - nakhjir - 2011-10-03 07:21 PM

محمدجان ساچمه های رو که جدیدی آورده.
البته زوبین هم ساچمه داره، اینم آدرس فروشگاه سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.