شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-02-07 01:55 PM

(2014-02-07 02:26 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-06 11:33 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.امروز یکی از دوستان تشریف آوردن و کپسول 6 لیتریشون رو تا 325 بار شارژ کردیم.امیدوارم راضی باشن
یا حق

باتشکر از آقای سلطانی که هم از لحاظ اخلاق و هم قیمت نظیر ندارندKhansariha (8)

شما لطف دارین دوست عزیز.من در خدمتم.راستی واسه شکار و گروپ بیرون رفتید ما رو هم دریابید فعلا بیماشینیم.از تجربیاتتوم هم استفاده میکنیم
یا حق

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - HiTLER - 2014-02-07 06:03 PM

با سلام خدمت دوستان خوزستاني

جا داره همينجا از دوست عزيزمون zeoos328 تشكر كنم كه با راه اندازي تجهيزات شارژ كپسول در آينده اي نه چندان دور باعث ميشه تحولي در تير اندازي ايجاد بشه و ديگه تو فكر شارژ pcp به روش تلمبه زدن نباشيم.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2014-02-07 06:53 PM

(2014-02-07 10:53 AM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-06 11:58 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-06 11:33 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.امروز یکی از دوستان تشریف آوردن و کپسول 6 لیتریشون رو تا 325 بار شارژ کردیم.امیدوارم راضی باشن
یا حق
سلام دوست عزیز
با تشکر از شما که مشکل بچه های اهواز و شاید هم استان رو حل کردید.من هر وقت میرفتم اصفهان کپسول 6 لیتری رو هم با خودم می بردم و اونجا شارژ میکردم.دادن آدرستون هم هیچ مانعی نداره مگه اینکه قراره باشه شما وسیله ای رو بفروشید.به هر حال دم شما گرم که یکی از مشکلات ما رو حل کردید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ضمنا قابل توجه دوستان
ساچمه 500 عددی JSB 18grainبه مبلغ 85000 تومان در استانKhansariha (219)

ممنون دوست گرامی از لطف شما.ادرس ملیراه مجتمع فجر باشگاه پینت بال و اینکه ساچمه رو از کجا تهیه کردین؟
ممنون آقای سلطانی عزیز.ساچمه هم از دزفول قیمت گرفتم.خودم تهیه نکردم و فقط جهت اطلاع دوستان عرض کردم.خواستید اطلاع بدید.در خدمتم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-02-07 08:10 PM

از لطف دوستان سپاسگزارم،همچنین امیدوارم تونسته باشم گره ای از کار دوستانم باز کنم.مهرداد جان سپاس از لطف شما باراکودا هم موجوده؟اگر گزرتون خورد و زحمتی نبود قیمت بگیرید.اهواز ۵۳ تومن هست.
یا حق

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Rain - 2014-03-14 11:59 PM

سلام
امروز توفیق شد دو تا از دوستای گل هم استانی،آقا عبد الله و آقا محسن رو از نزدیک زیارت کنم و اولین تجربه استفاده از سلاحهای پنوماتیک رو با زحمت و تدارک دوستان داشتم و از هم نشینی با این عزیزان لذت بردم و ساعات پر هیجانی رو تجربه کردم.
وظیفه دونستم تشکر مجددی داشته باشم و انشالا حسرت آشنایی دیرهنگام رو با ملاقاتهایی مستمر جبران کنیم.
این آقا عبدالله راه که میره مرام و تجربه ازش نشت میکنه،فکر کنم وقتشه اورینگاشو یه نگاه بندازه
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-03-15 10:24 AM

با سلام
آقا بنده مخلص و كوچيك شما و دوستان خوبي هم چون شما هستم
كاري نكرديم جز انجام وظيفه و جا داره تشكر كنم از پذيرايي گرم شما Khansariha (8)
خلاصه حسابي زحمتتون داديم شرمنده Khansariha (8)
در مورد نشتي اورينگ هم خخخخخخ
هر چه مي گرديم اورينگ خوب گير نميادخخخخخ Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - MEHDI-SHOOTER - 2014-03-15 01:30 PM

سلام بر دوستان عزیز Khansariha (48)

سال جدید رو بهتون پیشاپیش تبریک بگم. Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (8)

امیدوارم توی سال 1393 کنار خانواده محترمتون روزهای پر ار شادی و موفقیت داشته باشید. Khansariha (8)

تیغتون همیشه بررا. با آرزوی بهترینها برای همه جوونهای ایرانی.

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-03-18 01:52 AM

(2014-03-15 10:24 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
آقا بنده مخلص و كوچيك شما و دوستان خوبي هم چون شما هستم
كاري نكرديم جز انجام وظيفه و جا داره تشكر كنم از پذيرايي گرم شما Khansariha (8)
خلاصه حسابي زحمتتون داديم شرمنده Khansariha (8)
در مورد نشتي اورينگ هم خخخخخخ
هر چه مي گرديم اورينگ خوب گير نميادخخخخخ Khansariha (256)

جای مارو هم خالی نکردین Khansariha (214) معلومه خوش گذشته خدارو شکر ایشالا همیشه خوش باشید.
حالا بگید بینیم چه خبر بوده؟پنوماتیک چیا بودن؟Khansariha (219)
دوربین ای تی محسن تنظیم بود خخخخخخخخ
ما هم امروز مشغول صفر کردن لیپرز 4-14*40 بودیم روی پی 1000که معرف حضور عبداله عزیز هست.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-03-18 09:56 AM

سلا مخلصم Khansariha (256)
به به شما استادي آقا سلطاني تبريك ميگم Khansariha (8)
والله بنده به اغلب دوستان اطلاع رساني كردم يا حالا قابل ندونستن يا گير و گرفتار زندگي بودن Khansariha (8)
بنده خدا جناب Rain تداركات نهار رو هم داشتن مهيا مي كردن كه گفتم معلوم نيست چند نفريم اين قسمت رو بنده كنسل كردم
تفنگ و دوربين حاج محسن هم كه واقعا اونجا گل كاشت Khansariha (8)
جاي همه دوستان رو خالي كرديم و در كنار دوستان عزيز لذت برديم با پر حرفي سرشون رو درد آورديم Khansariha (8)

راستي از الان بگم اگر خدا عمري بهم داد واسه عيد يك مهمان عزيز دارم
شما هم سعي كنيد برنامتون رو واسه يك روز خالي بزاريد كه از اين فرصت ها سالي يك بار
دست ميده .از الان گفته باشم نگي نگفتي . ياد ما نبودي ....... خخخخخخ
خدمتتونم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-03-18 11:27 AM

(2014-03-18 09:56 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا مخلصم Khansariha (256)
به به شما استادي آقا سلطاني تبريك ميگم Khansariha (8)
والله بنده به اغلب دوستان اطلاع رساني كردم يا حالا قابل ندونستن يا گير و گرفتار زندگي بودن Khansariha (8)
بنده خدا جناب Rain تداركات نهار رو هم داشتن مهيا مي كردن كه گفتم معلوم نيست چند نفريم اين قسمت رو بنده كنسل كردم
تفنگ و دوربين حاج محسن هم كه واقعا اونجا گل كاشت Khansariha (8)
جاي همه دوستان رو خالي كرديم و در كنار دوستان عزيز لذت برديم با پر حرفي سرشون رو درد آورديم Khansariha (8)

راستي از الان بگم اگر خدا عمري بهم داد واسه عيد يك مهمان عزيز دارم
شما هم سعي كنيد برنامتون رو واسه يك روز خالي بزاريد كه از اين فرصت ها سالي يك بار
دست ميده .از الان گفته باشم نگي نگفتي . ياد ما نبودي ....... خخخخخخ
خدمتتونم Khansariha (8)

به امید خدا سعی میکنم حتما باشم تا استفاده کنم از اساتید گرامی