شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - m.movahed202 - 2014-02-03 11:16 AM

(2014-02-02 10:54 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کمپرسور به امید خدا فردا میرسه که سریعا تست و راه اندازی میشه و در همینجا به دوستان اطلاع میدم برای شارژ کپسولهاشون
یا حق

بسیار مبارکه و منم به نوبه خودم به تمام طرف دارهای پی سی پی خوزستان تبریک میگم
انشالله که دستگاه شما با نگهداری بهینه سال های سال بدون مشکل کار کنه
موفق و پیروز باشید

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-02-03 03:05 PM

دوستان گل کمپرسور رسید و امروز تست میشه خروجی کمپرسور برای کپسول های رزوه داخل هست آیا کسی کپسول با شیر رزوه بیرون هم داره؟چون میخوام تبدیلش رو بگیرم یا یک شیر برای کپسول رزوه بیرون
دوستان توی اهواز جایی سراغ دارن؟
من بعداز ظهر بیرونم برای خرید رابط دوستان اگر سراغ دارن آدرسو برام پیامک کنن 09163230218
در مورد شارژ کپسول قیمت 1000 تومان به ازاء هر لیتر فکر کنم مناسب باشه برای شروع کار یعنی کپسول 6 لیتری 6000 تومان
اگر دوستان پیشنهادی دارن در خدمتیم
یا حق

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2014-02-03 05:31 PM

بسيار عالي
انشا الله 300 بار ديگه ؟
فكر كنم 310 تا 320 بار مي زنن تا بعد از خنك شدن فشار به 300 بار افت مي كنه
در مورد كپسول رزوه بيرون هم با يكي از دوستان صحبت كردم احتمالا يكي داشته باشه
اگر شد بيارن شما اندازه تبديلش رو دستتون بياد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-02-04 02:05 AM

دوستان گرامی کمپرسور تست شد و خدارو شکر مشکلی نبود.تبدیل برای کپسول رزوه بیرون تهیه شد و تست شد تا فشار 200 بار هم نشتی در سیستم نبود.باید تا 300 بار هم چک بشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر گویاست که کمپرسور 330 بار هست و سعی میشه تا 310 - 20 شارژ کنیم که روی 300 بار ثابت بشه
احتمالا از روز 5شنبه بتونم در خدمت دوستان باشم
اما اگر دوستان سوالی داشتن شماره من 09163230218 در خدمت هستم کوچیک شما سجاد سلطانی هستم.
اگر سرمون شلوغ نباشه سعی میکنم زمان شارژ 2 الی 3 ساعته باشه تا دوستان خیالشون آسوده باشه از بابت کپسول هاشون.دوستان اگر آدرس خواستن توی خصوصی در خدمتم که یه وقت تبلیغ و مغایر با قوانین نباشه
یا حق

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - arash1324 - 2014-02-04 07:15 PM

(2014-02-04 02:05 AM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گرامی کمپرسور تست شد و خدارو شکر مشکلی نبود.تبدیل برای کپسول رزوه بیرون تهیه شد و تست شد تا فشار 200 بار هم نشتی در سیستم نبود.باید تا 300 بار هم چک بشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر گویاست که کمپرسور 330 بار هست و سعی میشه تا 310 - 20 شارژ کنیم که روی 300 بار ثابت بشه
احتمالا از روز 5شنبه بتونم در خدمت دوستان باشم
اما اگر دوستان سوالی داشتن شماره من 09163230218 در خدمت هستم کوچیک شما سجاد سلطانی هستم.
اگر سرمون شلوغ نباشه سعی میکنم زمان شارژ 2 الی 3 ساعته باشه تا دوستان خیالشون آسوده باشه از بابت کپسول هاشون.دوستان اگر آدرس خواستن توی خصوصی در خدمتم که یه وقت تبلیغ و مغایر با قوانین نباشه
یا حق
سلام و درود به شما و تشكر جانانه از اين اقدام Khansariha (8)

دوست عزيز ميشه روش تهيه كمپرسور و قيمتش و مشخصاتش رو عنوان بفرماييد تا دوستان در شهرهاي ديگر كه نيازمند هستند تهيه كنند . بسيار كار خوبي كرديد . تشكر از طرف تمام دوستان ذينفع و غيره .... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-02-04 08:04 PM

خواهش میکنم ما بخاطر کارمون با کمپرسور زیاد سرو کار داریم.و در حال حاضر 2 دستگاه موجوده اگر دوستان خواستن
قیمت همراه با شلنگ فابریک و شیر مخصوص اتصال کمپرسور به کپسولهای رزوه داخل و گیج ایتالیایی 11,000,000 تومان

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-02-06 11:33 PM

با سلام.امروز یکی از دوستان تشریف آوردن و کپسول 6 لیتریشون رو تا 325 بار شارژ کردیم.امیدوارم راضی باشن
یا حق

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2014-02-06 11:58 PM

(2014-02-06 11:33 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.امروز یکی از دوستان تشریف آوردن و کپسول 6 لیتریشون رو تا 325 بار شارژ کردیم.امیدوارم راضی باشن
یا حق
سلام دوست عزیز
با تشکر از شما که مشکل بچه های اهواز و شاید هم استان رو حل کردید.من هر وقت میرفتم اصفهان کپسول 6 لیتری رو هم با خودم می بردم و اونجا شارژ میکردم.دادن آدرستون هم هیچ مانعی نداره مگه اینکه قراره باشه شما وسیله ای رو بفروشید.به هر حال دم شما گرم که یکی از مشکلات ما رو حل کردید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ضمنا قابل توجه دوستان
ساچمه 500 عددی JSB 18grainبه مبلغ 85000 تومان در استانKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2014-02-07 02:26 AM

(2014-02-06 11:33 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا حق

باتشکر از آقای سلطانی که هم از لحاظ اخلاق و هم قیمت نظیر ندارندKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - zeoos328 - 2014-02-07 10:53 AM

(2014-02-06 11:58 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا حق
سلام دوست عزیز
با تشکر از شما که مشکل بچه های اهواز و شاید هم استان رو حل کردید.من هر وقت میرفتم اصفهان کپسول 6 لیتری رو هم با خودم می بردم و اونجا شارژ میکردم.دادن آدرستون هم هیچ مانعی نداره مگه اینکه قراره باشه شما وسیله ای رو بفروشید.به هر حال دم شما گرم که یکی از مشکلات ما رو حل کردید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ضمنا قابل توجه دوستان
ساچمه 500 عددی JSB 18grainبه مبلغ 85000 تومان در استانKhansariha (219)

ممنون دوست گرامی از لطف شما.ادرس ملیراه مجتمع فجر باشگاه پینت بال و اینکه ساچمه رو از کجا تهیه کردین؟