شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - badform - 2013-11-22 12:42 AM

(2013-10-08 02:56 PM)argooana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی از سهمیه سلاح دولتی تو اهواز خبری نداره؟

اصلا چیزی به نام سهمیه دولتی وجود خارجی داره؟!
من یکساله هر جا می رم یا می گن نداریم یا می گن اعلام نشده!

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - rezashirali - 2013-11-22 08:51 AM

(2013-11-22 12:42 AM)badform نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-08 02:56 PM)argooana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی از سهمیه سلاح دولتی تو اهواز خبری نداره؟

اصلا چیزی به نام سهمیه دولتی وجود خارجی داره؟!
من یکساله هر جا می رم یا می گن نداریم یا می گن اعلام نشده!

منم با دوستمون موافقم . توی اهواز شدیدا بازار سیاه اسلحه فعاله و محاله بتونی بدون آشنا اسلحه دولتی بگیری. من سه سال زور زدم و به اندازه پول یه تفنگ دولتی هزینه تلفن و پیگیری دادم اما هیچ عایدم نشد. سرم رو انداختم پایین و رفتم بازار آزاد .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - Huntsman - 2013-11-23 11:48 PM

سلام
دوستان تو اهواز جایی ساچمه jsb کالیبر 4/5 سراغ دارین ؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - badform - 2013-11-26 12:38 AM

(2013-11-22 12:06 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببینید دوستان اسلحه فروش های اهواز دندونشون گرده خیلی زیاد بعضاٌ مشاده شده این گردی دندون به مانند گردی توپ فوتبال هم هست .
از کدومشون بگم ..
از اون کبیری _ بهزادی که زمانی که میری تو مغازش همه رو به شکل s دلار میبینه . یادمه زمانی که نخجیر تک 550 تومن بود دولتیش . میخواد به یکی از دوستان همون سلاح دولتی رو 1300بفروشه . اونم با هزار منت .
اون یکی کیانپارسی خو قربونش برم دودکشی هست واسه خودش . فقط آه و ناله . البته خیلی هم به قوانین اسلامی پایبند هست .خخ
شعبه دومشون هم خیلی دندون گرده . نبینین که تو مرکز شهره و خیلی قدمت داره . خدایی برا سهمیه دولتی هر کاری میکنه که به قول خودش شیرینی حلال (همون رشوه حرام خودمون ) بگیره . البته ایشون هم خیلی مسجد میرن و عبادتشون هم کامله .
خوشم میاد شعبه های اسلحه شکار در اهواز زیاد شدن و کار و بار این قدیمی ها کساد . این روز ها دارن جلد و بند میفروشن . و سلاح هاشون باد کرده رو دستشون

البته دوستان هر کاری راهی داره . با این شرایط هم برای چند تایی از دوستان سلاح دولتی تهیه کردم
یا علی

آقا شما می تونی کمک منم بکنی؟ دولتی هر چی باشه می خوام
غیر دولتی هم تفنگ تمیز باشه می خوام
با این اوضاع قیمت ها داره می زنه به سرم غیرمجاز بگیرم...

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - saeedcom - 2013-12-02 02:13 AM

کوچیک شما سعید 23 ساله ساکن اهواز.
سلام بچه ها مغازه اقای صابری فر تو زیتوووووون خیلی گرون میده!!!!!!!!!دوستم خواست تفنگ بادی بگیره یعنی منو برد برا چونه(((چون کسی حریف زبونم نیست)))Khansariha (256) با اینکه 70 هزارتومان تخفیف گرفتیم بازم 50 گرون داده بود بمون!!!!!!!!!خدا از دست این بنده ها

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - badform - 2013-12-03 04:22 PM

فشنگ شکاری تو اهواز آزاد گیر میاد یا حتما باید دفترچه داشته باشم؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - m.movahed202 - 2013-12-05 06:44 AM

دوستان میشه لطف کنید و ادرس چند فروشگاه لوازم شکار در اهواز بهم بدین
خرید خاصی مد نظرم نیست
با انصاف و بی انصافش هم برام فرقی نمیکنه
کلا میخوام ببینم چی دارن
نمیخوام خرید گنم
ممننون
(2013-12-03 04:22 PM)badform نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فشنگ شکاری تو اهواز آزاد گیر میاد یا حتما باید دفترچه داشته باشم؟

دوست عزیز فشتگ ازاد خواستی بهم پیام بده برات تهیه میکنم
هرچندتا که خواستی
موفق باشی

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2013-12-05 09:21 AM

داداش دنبال چی هستی یا بهتر چی میخوای داشته باشه؟Khansariha (8)
(2013-11-23 11:48 PM)bestpesar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

قیمت تو اهواز یکم بالاست ولی صابری زیتون و نخلستانی در خ کاوه موجود دارندKhansariha (8)۰ح

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - m.movahed202 - 2013-12-05 09:36 AM

(2013-12-05 09:21 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش دنبال چی هستی یا بهتر چی میخوای داشته باشه؟Khansariha (8)
(2013-11-23 11:48 PM)bestpesar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

قیمت تو اهواز یکم بالاست ولی صابری زیتون و نخلستانی در خ کاوه موجود دارندKhansariha (8)۰ح

عرض کردم چیز خاصی مد نظرم نیست
بهتر بگم فعلا تا اسلحه بعدیم رو نگیرم برای هیچی هزینه نمیکنم
در چند ماه اینده اولین ایرولف الکترونیکی واسه من وارد خوزستان میشه
و تا خیالم راحت نشه برای خرید هیچی حتی ساچمه هم هزینه نمیکنم
فعلا چند ادرس میخوام برم نگاه کنم ببینم دوروبرم چی میفروشن وقتی نیازی داشتم سریع تر دسترسی داشته باشم
و لازم نباشه شروع کنم به پرسو جو

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - smostafam - 2013-12-05 02:05 PM

زیتون کارمندی نبش فاضل فروشگاه صابری
فاز یک پاداد شهر خ شهریور فروشگاه نوروزی
خ امام شرقی فروشگاه شکار طایی
چهار شیر فروشگاه آلبوشوکه
خ امام پاساژ مولوی فروشگاه شاپوری
خ امام فروشگاه رسولی
کیانپارس فلکه دوم فروشگاه احمد رسولی
کمپلو فروشگاه کبیری
لشکر فروشگاه برنو
فکر می کنم کافی باشه همشهری؟Khansariha (8)