شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - foolad - 2013-11-07 07:25 PM

دقیقا همینجوری که آقا شاهین میگه برخوردش مناسب نیست اصلا. چس کلاس بیخودی میگذاره در حالی که دو تا سوال ازش بکنی می مونه توش و با بی حوصلگی یه چیزی می پرونه ولی نسبت به جاهای دیگه اهواز جنسای متنوعتری داره .
برعکسش آقای نوروزی تو فاز یک خیلی خوش برخورده

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - theanimal - 2013-11-07 10:03 PM

والا برا منکه چس کلاس نزاشت(فک کنم گول هیکلمو خورد ههههههههههههههههه)
خلاصه منکه ازش راضیم.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2013-11-10 11:54 AM

(2013-11-07 10:03 PM)theanimal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خلاصه منکه ازش راضیم.
در مورد این پدر و پسر بی وجدان که قبلا صحبت شده.آخرین باری که این شیادها رو دیدم یه شاگرد آورده بودن.شاید شما هنوز خودشون رو زیارت نکردید.
جهت اطلاع دوستان جدید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - masih.hunter - 2013-11-10 01:57 PM

به به اقا مهرداد چشممون به جمال پستهاتون روشن شد . !!!خخخKhansariha (8)

کجای مهرداد جان یادی از ما نمیکنی ؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2013-11-10 03:04 PM

(2013-11-10 01:57 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به اقا مهرداد چشممون به جمال پستهاتون روشن شد . !!!خخخKhansariha (8)

کجای مهرداد جان یادی از ما نمیکنی ؟ Khansariha (8)

سلام مسیح جانKhansariha (8)
بابا ما که همیشه مزاحم شما هستیم.انشالله تا دو هفته دیگه مجددا مزاحمت میشیم.خخخKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2013-11-13 08:08 AM

سلام,دوستان کپسول هوارو در اهواز کجا پر میکنند؟

Sent from my LG-P880

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - HiTLER - 2013-11-13 10:12 AM

(2013-11-10 11:54 AM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-07 10:03 PM)theanimal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خلاصه منکه ازش راضیم.
در مورد این پدر و پسر بی وجدان که قبلا صحبت شده.آخرین باری که این شیادها رو دیدم یه شاگرد آورده بودن.شاید شما هنوز خودشون رو زیارت نکردید.
جهت اطلاع دوستان جدید:

مهرداد جان سلام
از شما و همه دوستاني كه تو اين سايت هستند و اطلاع رساني ميكنند واسه اينكه افراد دور و برمونو بهتر بشناسيم و از قيمتها مطلع بشيم و كلا تبادل نظر ميكنيم كمال تشكر رو دارم اما بايد اين نكته رو در نظر داشته باشيم كه ديگه نميشه گفت اين سايت شخصيه و مثلا مال آقاي X هست بلكه اين سايت ديگه حالت عمومي داره و تقريبا مطعلق به همه هست پس لطفا دوستان اينو مد نظر داشته باشند كه از واژه هايي استفاده نكنند كه بعضا واسه خودشون يا سايت كه تريبونشون محسوب ميشه دردسر ساز بشه.تمامي صحبتهايي كه ما تو هر سايتي ميكنيم قابل پيگيريه و امكان داره يك صحبت كوچك و بي ارزش دردسر بزرگي واسه خودمون يا اطرافيانمون درست كنه.به عقيده من امكان داره كسي رسم كسب رو بلد نباشه و جنسي رو مثلا به من گران بده اما به دوست ديگه دلش بخواد ارزانتر بده،درسته كه اين كار صحيح و اصولي نيست اما داره تو تمام كشور به نحوي انجام ميشه.اگر طرف گران فروشه ميشه گفت من گران خريدم و آدرس هم فلان جاست كه دوستان بدونند كجاست و اينو بدونيد كه يك شعار داريم كه ميگه سزاي آدم گرانفروش نخريدن است.البته اينو بگم كه چون واقعا اين سايت و همه دوستاني كه توي اين سايت هستند رو دوست دارم اينو اينجا گفتم و اميدوارم كسي دلخور و رنجور نشه.

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - مهرداد - 2013-11-13 11:43 AM

(2013-11-13 10:12 AM)HiTLER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-10 11:54 AM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خلاصه منکه ازش راضیم.
جهت اطلاع دوستان جدید:

مهرداد جان سلام
از شما و همه دوستاني كه تو اين سايت هستند و اطلاع رساني ميكنند واسه اينكه افراد دور و برمونو بهتر بشناسيم و از قيمتها مطلع بشيم و كلا تبادل نظر ميكنيم كمال تشكر رو دارم اما بايد اين نكته رو در نظر داشته باشيم كه ديگه نميشه گفت اين سايت شخصيه و مثلا مال آقاي X هست بلكه اين سايت ديگه حالت عمومي داره و تقريبا مطعلق به همه هست پس لطفا دوستان اينو مد نظر داشته باشند كه از واژه هايي استفاده نكنند كه بعضا واسه خودشون يا سايت كه تريبونشون محسوب ميشه دردسر ساز بشه.تمامي صحبتهايي كه ما تو هر سايتي ميكنيم قابل پيگيريه و امكان داره يك صحبت كوچك و بي ارزش دردسر بزرگي واسه خودمون يا اطرافيانمون درست كنه.به عقيده من امكان داره كسي رسم كسب رو بلد نباشه و جنسي رو مثلا به من گران بده اما به دوست ديگه دلش بخواد ارزانتر بده،درسته كه اين كار صحيح و اصولي نيست اما داره تو تمام كشور به نحوي انجام ميشه.اگر طرف گران فروشه ميشه گفت من گران خريدم و آدرس هم فلان جاست كه دوستان بدونند كجاست و اينو بدونيد كه يك شعار داريم كه ميگه سزاي آدم گرانفروش نخريدن است.البته اينو بگم كه چون واقعا اين سايت و همه دوستاني كه توي اين سايت هستند رو دوست دارم اينو اينجا گفتم و اميدوارم كسي دلخور و رنجور نشه.

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
متاسفانه اسم شما رو نمیدونم
از حسن توجه شما ممنون و سپاسگزارم.خدمت شما عرض کنم که من بی اطلاع از قوانین تخلفهای فضای مجازی نیستم.به هر حال بیان موارد ساده تری مثل نام بردن از کسی به عنوان گرانفروش بدون ادله کافی و اثبات اون هم میتونه قابل پیگیری باشه.اما بحث من فقط گرانفروشی نیست و بیشتر بحث کلاهبرداریه.اخلاق مداری بعضی از فروشنده ها هم که پیشکش.امیداورم تمامی پستهای من و دوستان رو در در مورد این فرد به خصوص خونده باشید.من at خودم رو از اونجا گرفتم ولی چون خرید با عجله و در شب انجام شد به دلیل مشغله کاری دو ماه بعد خوب که بررسی کردم دیدم اسلحه آک نبوده و حتی مبدل شارژ هم همراه اسلحه نبوده.وقتی بهش مراجعه کردم گفت من گفتم ظاهر و باطن همینه و میخواست مبدل شارژ رو یکسال و نیم پیش به من 40 تومن بفروشه با اینکه قبول داشت اونو به من تحویل نداده و ...
حتی مدتها به این موضوع فکر میکردم ازشون شکایت کنم ولی متاسفانه وقت اینکار رو نداشتم.
با تمام این حرفها در درستی حرف شما شکی نیست و همینجا اعلام میکنم تمامی موارد مطرح شده در مورد نامبرده نظر شخصی اینجانب بوده و مسولیتی متوجه این سایت و مدیران آن نخواهد بود.
باز هم از شما دوست عزیز ممنونم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2013-11-16 05:25 PM

(2013-11-13 08:08 AM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام,دوستان کپسول هوارو در اهواز کجا پر میکنند؟

Sent from my LG-P880

1.شهرك صنعتي
2.پادادشهر مجتمع هيراد از پله ها كه بري پايين سمت راست فقط يك دفتر هست
لوازم آتشنشاني مي فروشه و كپسول شارژ مي كنه كپسول رو تا سقف 300 بار شارژ ميك نه كه بعد از خنك شدن
احتمالا تا 270 بار جواب بده
بقيه تا 210 بار شارژ مي كنن Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - m.movahed202 - 2013-11-16 10:20 PM

سلام دوستان
کسی همراه شکار نمیخواد?
من دزفول هستم
Khansariha (8)