شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2013-10-08 11:16 AM

دوستان برای جمعه برنامه ای ندارن؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - argooana - 2013-10-08 02:56 PM

سلام دوستان کسی از سهمیه سلاح دولتی تو اهواز خبری نداره؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - arash1324 - 2013-10-08 05:42 PM

سلام دوستان عزيز اهوازي Khansariha (8)

من ديروز شنيدم كه تفنگ هاي بادي پي سي پي اونجا آزاد نيست ببينند جمع مي كنند . اين صحت داره . يه بنده خدا اهوازي گفته بود . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kavehatm - 2013-10-08 06:28 PM

(2013-10-08 05:42 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ديروز شنيدم كه تفنگ هاي بادي پي سي پي اونجا آزاد نيست ببينند جمع مي كنند . اين صحت داره . يه بنده خدا اهوازي گفته بود . Khansariha (8)

اولا به اون بنده خدا سلام برسون . دوما : PCP ببیننند جمع می کنند ؟ فقط همین ؟
مرد حسابی با یه دونه تیرکمون سنگی و گنجشک هم بگیرند سر و کارت با دادگاه هست اون وقت می گی PCP ؟
اینجا قمری و گنجشک رو باید مثل ترور.ی.س.ت های الق.ا.ع.د.ه شکار کرد و در رفت .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - arash1324 - 2013-10-08 06:36 PM

(2013-10-08 06:28 PM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-08 05:42 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا به اون بنده خدا سلام برسون . دوما : PCP ببیننند جمع می کنند ؟ فقط همین ؟
مرد حسابی با یه دونه تیرکمون سنگی و گنجشک هم بگیرند سر و کارت با دادگاه هست اون وقت می گی PCP ؟
اینجا قمری و گنجشک رو باید مثل ترور.ی.س.ت های الق.ا.ع.د.ه شکار کرد و در رفت .
سلام تشكر از پاسختون Khansariha (8)
اين بنده خدا منظورش اين بود كه تفنگ تو دستت ببينند مي گيرند . حتي بدون زدن شكار .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - kavehatm - 2013-10-08 06:45 PM

والا اين اوضاع گير بازاري كه من اينجا مي بينم باور كن حتي اگه بشنوند هم مي گيرن چه برسه به ديدن .
اصلا هم غلو نمي كنم .

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shahin - 2013-10-12 10:17 AM

رفیق مگه اینجا واونجا داره؟تفنگ بادی هیچ مشکلی نداره
اگر قرار به ممنوعیت باشه که باید فروشش اول ممنوع بشه،یا قانونی سراسری باشه

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - old.hunter - 2013-10-12 05:51 PM

متاسفانه پي سي پي يا فنري فرقي نميكنه اگر اخوان ناحيه انتظامي بگيره
بايد كارت شناسايي همراه داشته باشيد و كپي يا اصل فاكتور !!!
اگر شكار همراهتون باشه راحت مي تونه گير بده و تفنگ رو ضبط كنه !!
كه اونم تشريف مي بريد پاسگاه و تعهد ميدي از اين كارا نكني خخخخخخخ
اگر شكار همراهتون نباشه چيز خاصي نيست فاكتور رو مي بريد اونجا همراه با كارت شناسايي
تفنگ رو پس ميدن
البته بستگي به فرد هم داره و قدرت بيان شما بدون شكار نمي تونن تفنگ ضبط كنن
راحت توضيح مي دي اومده بودم گروپ گيري
يادش بخير
مثل اون دوستمون كه لباس نظام به تن داشت
داد زد جناب سروان تفنگشون دستسازه !!!
تفنگ اي تي 44 شركت هاتسان بفهمه خودش رو مي كشه Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - arash1324 - 2013-10-13 10:11 AM

سلام بر دوستان خونگرم خوزستاني عزيز Khansariha (8)
همانطور كه دوستمون عنوان نمودند فن بيان در اين جور مواقع خيلي كمك مي كنه البته به طرف مقابل هم بستگي داره . بعضي از دوستان اونوري به هيچ صراطي مستقيم نيستند و فقط مي خوان حرف خودشون رو به اثبات برسونند . براي خودم يه همچين برنامه اي اتفاق افتاد البته در مشهد . روز جمعه با خانواده قرار بود بريم بيرون تو طبيعت . من با داداشم و پسرخواهرم روي موتور نشستيم و تفنگ رو هم داخل كاور گذاشتيم براه افتاديم . بماند كه براي نداشتن كلاه و گواهينامه موتور رفت تو پاركينگ . ماموري كه اونجا بود تفنگ رو گرفت گفت چي هست گفتم تفنگ بادي . گفت كاليبر ، گفتم 5/5 هست كه يهو گفت غير مجاز هست. گفتم نه عزيز شما يه استعلام بگير اگر غير مجاز بود من در خدمت هستم . يه استعلام با بي سيم دستش گرفت كه خيلي محترمانه تفنگ رو بهم دادند ، چشمش به تفنگ كه افتاد حيفش اومد كه تير نزنه منم بهش حال دادم چندتا ساچمه دادم و با دو تا از سربازهاي وظيفه يه حالي كردند و گفتند دمت گرم با تفنگت مثل گلوله زني مي مونه . ما هم تفنگ رو گرفتيم براه افتاديم .

درچند پست قبل كه از دوستان سوال كردم برام جاي تعجب بود ، بدون اينكه كار غير قانوني انجام بشه تفنگ رو بگيرند . بالاخره همه ما در يه كشوري زندگي مي كنيم كه قانون براي همه كس و همه جا يكسان هست . Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - shang - 2013-10-21 06:44 PM

درود بر دوستان Khansariha (8)
بچه های اهواز به این سوال جواب بدن لطفا:
مغازه اسلحه فروشی طرفای لشکر داریم ک اسمش فرشید باشه؟
اگه آره لطفا آدرس دقیقش رو بنویسین