شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان (/showthread.php?tid=653)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hunter1250 - 2011-09-23 04:39 PM

(2011-09-23 04:23 PM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
منم شاهین 29 ساله ساکن شاهین شهر ولی اصالتا اهوازیمKhansariha (256)

سلام همشهری خوشبختمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-09-25 10:59 AM

درود به شما آقاشاهین . درباره دوستمون که دمبال آشنا میگرده
من با بچه های کلبه شکار اهواز یه سلام علیک کمی دارم آقا انوشیروان که مسئول فروشگاه کلبه شکار هستن توی اهواز مشتری من هستن اگه بدرد میخوره تا معرفیت کنم

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hunter1250 - 2011-09-25 08:24 PM

(2011-09-25 10:59 AM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با بچه های کلبه شکار اهواز یه سلام علیک کمی دارم آقا انوشیروان که مسئول فروشگاه کلبه شکار هستن توی اهواز مشتری من هستن اگه بدرد میخوره تا معرفیت کنم

کلبه ی شکار اهواز کجاست ؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - sorena - 2011-09-25 08:48 PM

(2011-09-25 08:24 PM)hunter1250 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-25 10:59 AM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
آقا شرمنده من اشتباهی گفتم خانه شکار درسته بازم معذرت میخوام

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2011-09-25 09:23 PM

(2011-09-25 08:24 PM)hunter1250 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر اینکه ممکنه دوستان شما کمی دیر جواب بدن عرض کنم این مغازه کلبه شکار واقع در چهارراه نادری خیابان امام بین مسلم و حافظ هست
این عکسی بود که از بیرون مغازش گرفتم . ببخشید Khansariha (214)

[تصویر: DSC00224_1.jpg]

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hunter1250 - 2011-09-25 09:57 PM

(2011-09-25 09:23 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر اینکه ممکنه دوستان شما کمی دیر جواب بدن عرض کنم این مغازه کلبه شکار واقع در چهارراه نادری خیابان امام بین مسلم و حافظ هست
این عکسی بود که از بیرون مغازش گرفتم . ببخشید Khansariha (214)

[تصویر: DSC00224_1.jpg]

علی جون انگار از ما اهوازی تری !!! اومدی حتما خبر بده در خدمت شما و ایرکینگ جان باشیم . راستی به قول سورنا جان خانه ی شکار نه کلبه من برای همین ÷رسیدم وگر نه خانه ی شکار که قدیمی ترین مرکز خرید وسایل شکار در اهواز است که بابام هم 25 سال ÷یش ازش خرید می کرد .Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
راستی سورنا جان مغازه ی شما کدوم است تو بازار بزرگ ؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - ALIANA-54-T06 - 2011-09-25 11:23 PM

هانتر 1250 ممنون از شما
بلاخره کلبه و یا خانه فرقی نمیکنه این مغازه ای بود که از کودکیم به مغازه شکار رسولی معروف یود و خدا بیامرز آقا رسولی بزرگ (صاحبش ) مرد و الان هم ظاهرا پسراش الان هستند در ضمن یکی از پسراش یا اقوامش شعبه دوم هم تو کیانپارس زده من از اونجا هم خرید کردم .این دو مغازه بیشتر معروفند Khansariha (214)
[تصویر: DSC00267_1.jpg]

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - hunter1250 - 2011-09-26 01:45 PM

(2011-09-25 11:23 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هانتر 1250 ممنون از شما
بلاخره کلبه و یا خانه فرقی نمیکنه این مغازه ای بود که از کودکیم به مغازه شکار رسولی معروف یود و خدا بیامرز آقا رسولی بزرگ (صاحبش ) مرد و الان هم ظاهرا پسراش الان هستند در ضمن یکی از پسراش یا اقوامش شعبه دوم هم تو کیانپارس زده من از اونجا هم خرید کردم .این دو مغازه بیشتر معروفند Khansariha (214)
[تصویر: DSC00267_1.jpg]

علی جون فلکه دومیه خیلی بد اخلاقه من یه بار نزدیک بود باهاش دعوام بشه . ولی خداییش اومدی اهواز حتما بگو اگر جور شد ببینمت . اسم من ارسلان است . چاکرم .Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - SAMAN - 2011-09-26 03:14 PM

سلام به هم استانيهاي گرامي Khansariha (8)

در خيابان لشكر يكي و فلكه توپ هم دو تا مركز مجاز فروش هست

RE: تاپیک بچه های خونگرم خوزستان - amin35190 - 2011-09-29 10:38 AM

با سلام به خوزستانی های عزیز یه خبر بد شنیدم آقا گفتن اهواز الوده ترین شهر جهان شد مثل اینکه مرکز استانمون رفت تو امار جهانی باعث تاسفه مشکلی که دولت میتونه راحت حلش کنه اما نادیده گرفتش و ما همچنان خاک میخوریم
سینا جان (paka)خودتو نشون بده کجایی باباجون دامون واست تنگه خونه دار شدیم اینقده خوبه غیبت من به دلیل خرابی لب تابمه وگرنه 24ساعت انلاین بودم شانس خرابه دیگه بهرحال واسه همگی آرزوی موفقیت دارم